Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,702
Puanı
1,061
hhah hayırr @denizz19 a birşey demiyorum ben ortalığı karıştırma hem onun saçı uzunlamasına değil yani yanlamasına kıvırcık saç uzundan sayılmaz :F :F :F
Birkaç güne kadar kesiyorum zaten meraklanma öğretmenlik başvurusu yapacağım. Ama bir yandan da kıyamıyorum ne yalan söyleyeyim o kadar uzattık saçları. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ücretli öğretmenlik yapacağım zaten devlet kadrosunda değilim ki karışamazlar. :A Ama ben rahat edemem öğrenciler beni ciddiye almayabilir :F
kıvırcık deniz diye lakabın olur bence hiç tarzını bozma bırak çocuklar alayını edip eğlensinler ayoll hahaha :F :F :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
7x10 dehşetül vahşet bir sezon arasıyla son 10 bölüme girdik artık neyse bölümün en iyi yanı @Çiğdem- @Yiğitt @vadikızı koalisyonunun oğluşları noel kahn ın hazin sonu oldu artık hanna mı öldürmüş oldu emily mi bilemem ama iyi ettiler:A
Ekli dosyayı görüntüle 51729

neyse toby ile yvonne ı da kaybettik galiba .ss
hqdefault.jpg

nicole yaşıyormuş totosu yere yakın aria şok oldu bakalım ezrayı kaptıracak mı :D
paige in döndüğünü gören alison hemen emily i yatağa attı @destere nin görmesi gereken şeyler yaşandı :A
jenna yı kaçırdı A.D. bakalım kim çıkacak kızlar evde tuzağa düşmüştü ezra ülke dışında monayla caleb da jennanın peşindeydi jaso-lucas-paige falan kalıyor geriye :D melissa ve ex i de gözükmüyor uzun zamandır:D

neyse son sahnede jenna spencerı vurdu han alçak totoş .ss spoş un anası mary drake çıktı yani spoşla alison kuzenler ay ne entrikalar ne entrikalar @Forumdash :A
images

@MelankoliK @cookies @mrt-06

ay en önemli şeyi unuttum @destere nin favori hannoşla @Çiğdem- in favorisi caleb işi pişirid yine :F
Ekli dosyayı görüntüle 51730
Dün gece izledim 7x10'u, müthiş bir bölümdü. Arka Sokaklar'ın sezon finali gibi herkesin hayatı tehlikede. :A

Ama sana demiştim ya Aria ya da Spencer kızı çıkacak diye, yine de şok yaşadık. Bölüme Mona damgasını vurdu. Ayrıca o sevişme sahnesini çok abartmışlar. :D

@xemrexxx Pagie AD olamaz önceki sezonlarda -A onunla çok uğraşmıştı, Lucas olursa çok hafif kalır zaten o da şehir dışında ama Lucas AD'ye yardım ediyor olabilir. Bence A.D. şu İngiliz adam, adı neydi? Hani Spencer ve ablasıyla yatmıştı. İlk bölümden beri hep şüpheli listesinde bu herif var. :)

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,449
Puanı
1,061
Dün gece izledim 7x10'u, müthiş bir bölümdü. Arka Sokaklar'ın sezon finali gibi herkesin hayatı tehlikede. :A

Ama sana demiştim ya Aria ya da Spencer kızı çıkacak diye, yine de şok yaşadık. Bölüme Mona damgasını vurdu. Ayrıca o sevişme sahnesini çok abartmışlar. :D

@xemrexxx Pagie AD olamaz önceki sezonlarda -A onunla çok uğraşmıştı, Lucas olursa çok hafif kalır zaten o da şehir dışında ama Lucas AD'ye yardım ediyor olabilir. Bence A.D. şu İngiliz adam, adı neydi? Hani Spencer ve ablasıyla yatmıştı. İlk bölümden beri hep şüpheli listesinde bu herif var. :)
Wren:)))

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
İşte o kesin -A, zaten taaa 1. bölümden beri dizide biranda ortadan kaybolması da bunun belirtisi. :))

Emre bir şey sorcam asansörde Mona "bizli" konuştu acaba yine -A ile işbirliği mi yapıyor ya da yanlış mı okudum? (b)

Ezra @Yiğitt'e özenip parlakları kucaklamış. :A Acaba bu şişman kadın kim. :D

4133bad5-2d85-45cb-86f8-05aff54e1783.PNG

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,449
Puanı
1,061
İşte o kesin -A, zaten taaa 1. bölümden beri dizide biranda ortadan kaybolması da bunun belirtisi. :))

Emre bir şey sorcam asansörde Mona "bizli" konuştu acaba yine -A ile işbirliği mi yapıyor ya da yanlış mı okudum? (b)

Ezra @Yiğitt'e özenip parlakları kucaklamış. :A Acaba bu şişman kadın kim. :D

4133bad5-2d85-45cb-86f8-05aff54e1783.PNG
Mona da kizlarla çalisiyor ya onu kastetmiştir :)))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060