Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Bu saatten sonra Alison olmaz bence, kıza o kadar eziyet yaptı -A, süper A olsa neden kendine eziyet yaptırsın. .ss Kızlar arasında en çok Alison çekti hatta. :(
hannoşun annesi nerelerde yedinci sezon göremedim? o kadındada minare düşmüş ama mihrap sağlamdı :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
hannoşun annesi nerelerde yedinci sezon göremedim? o kadındada minare düşmüş ama mihrap sağlamdı :)
:F O kadına ben de bitiyordum en son yanlış hatırlamıyorsam kızların anneleri evde gün yapıyorlardı -A annelerine tuzak kurmuştu evin mahzenine kilitlemişti, en son orda kalmıştı ama senarist o sahneyi unuttu galiba, devamında hiçbir anneyi göremedik. :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
:F O kadına ben de bitiyordum en son yanlış hatırlamıyorsam kızların anneleri evde gün yapıyorlardı -A annelerine tuzak kurmuştu evin mahzenine kilitlemişti, en son orda kalmıştı ama senarist o sahneyi unuttu galiba, devamında hiçbir anneyi göremedik. :F
neyse ben kaldığım yerden devam edeyim diziye:) zaten gece gece soğuk mesajlarıyla moralimi bozdu @dosimosi gidip kendimi hannoşla avutayım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
7x5. Bölüm

ezra ariaya evlenme teklif etti? birde nolan kazması çıktı ortaya:) neyse pek bişey olmadı ama bu bölümü hatırlamak için alisona küçükken söylenen ninniyi dinlemek yeterli sanırım :)
şarkı harikaydı

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,422
Puanı
1,061
Emily beni seviyormuş @destere bak da çatla:A @cookies @vadikızı @mrt-06 @Çiğdem- @dosimosi @EFE UYSAL
FB_IMG_1487015366828.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
7x6. Bölüm

bölüm sonlara doğru muhteşemdi.. alison un ödünü patlattılar şişko kalpten gidecekti:)polisler çabuk yetişti? A.D polis kılığına girmişti ama maske çok açık belliydi bu sefer? alison un salaklığı işte anlamadı durumu :)
hannoş spoş barışması iyiydi ceset çıkarmaya çalışmasalar daha iyi olacaktı, kurtlanmıştı ceset? artık kime aitse allah bilir :)
ezra da karambolden aria ya evlenme teklifi etti bamyası kopasıca:) aria kabul etmeseydi keşke :)

sasha pieterse (alison) hormonsal dengesizlik yüzünden aşırı şişmanlama eğilimi göstermiş kızla dalğa geçtiğiniz için kendinizden utanın :)
size demiştim kızla dalğa geçmeyin diye @xemrexxx @mrt-06 :) sağlık herşeyden önce gelir tabiki :)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
7x.7. Bölüm

vayy demekki böyleyken böyle :) bir önceki bölüm sara yı öldürmüşlerdi sara güzel kızdı niye öldürdüler alçaklar? neyse bu bölüme geçelim... aria ile ezra toscana vadisinde çiftleşmeye karar verdi ama nicole ölmemiş olabilirmiş falan filan yani işleri yattı gibi?
keşfedilmemiş mahzen olayı ilginçti kızlar arabaya koşmasa patlayacaklardı .. birde jason ın mary nin oğlu çıkma ihtimali bayağı sarstı bizi... bu arada hannoşum yine caleble oynaşacak sanırım:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
7x8. Bölüm

paige in dönüşü, ezranın nicole un peşinden gidişi, hannoşun noah katildir diye sayıklama krizlerini bir kenara bırakırsak pek bir şey olmayan bir bölümdü
ama bölüm sonundaki şarkı muhteşemdi

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
7x9. Bölüm

hannoş plan yapmasın, eline yüzüne bulaştırıyor.. ama yinede son sahnede noel kahn ın kafasına geçirdiği demir sopa muhteşemdi :)
acaba mary teyzenin kayıp veledi noel kahn mı ?
spoşta salaklığından elindeki delil kaptırdı marco dallamasından o kıza hayır gelmeyecek gibi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
7x10. Bölüm

bu sezonun en harika bölümüydü .. heleki spoş sürprizi hiç beklemediğim bir sürprizdi :)
eğer mary teyze bunamadıysa spoş mary nin kızıymış:) biz ikinci bir evlatlık oğlan arıyorduk :)
kızların jenna ve noel tarafından kıstırıldığı sahneler ve noel in kellesinin uçtuğu sahne muhteşemdi
son sahnede jenna nın A.D tarafından kaçırıldığını gördük umarım kötü yola düşürür jenna yı :)
toby ile yvonne a noldu niye kaza geçridiler? çarpma sahnesini göremedim :)

sanırım bu bölümle size yetiştim:) @xemrexxx @mrt-06

Son düzenleme: