Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

Size çok şaşırdım açıkcası. Böyle sürükleyici bir diziyi nasıl bırakabildiniz.

Ben halen izliyorum halen çok güzel çünkü bence yav.

bu arada yoksa wren is -A ??
:

6x15

Geçen bölüm kadar olmasa da güzeldi özellikle sonları güzeldi daha doğrusu heyecanlıydı.
@destere maşallah dediğin 2 gün yaşamıyor.
Aria....
Ne oldu kız düştü mü kaldı mı, öldü mü? Zaten minnacık kız o yükseklikten düştüyse ciddi kırık çıkığı olacaktır. .ss Umarım merdivenden bir yerlere inmiştir.

Caleb resmen şov yaptı bir elinde Spencer diğer elinde Hanna, oh hayat buna güzel.
Ezra'mı göremedim bu bölüm de, nereye kayboldu acaba 2 bölümdür yok.

Aria'nın ailesi üzerinden gereksiz gerilim yapılıyor yine. Emily canım bu olayın öyle sonuçlanacağı belliydi maalesef.

Mona'mı görmek süper oldu, kız 1 dakikalık sahnesiyle ortalığı karıştırmaya yetiyor.

8/10

@xemrexxx @destere

monalisam öyledir

6x 15 bölüm

birkaç heyecanlı sahnesine rağmen çok sıradan bir bölümdü
bişeyler sanki oluyormuş gibi ama herşey fiyasko mesela ilginç ipuçları gösterilince diyoruz acaba sonunda bu gösterilen yerler planlı proğramlı şekilde bir sona ulaşacakmı ama sonuç yok ?

sara katil çıkmayacak peki kaldığı evde o eldivenlerin işi ne
aria o dairenin deliğinden aşağı düşmedi @mrt-06
6 sezondur izliyoruz diziyi aşağı yukarı bişeyler tahmin ediyoruz artık? birincisi bizim başroldeki kızlara bişey olmaz
ikincisi arianın ordan ayrılması sudan sebeplerdendir
diğer bölüm hiç bişey olmamış gibi çıkar ortaya boşuna heyecan yapmış oluruz

mesela emily nin yumurtalarıyla ilgili son sahnede bir mesaj geldi katili söyle yoksa yumurtalarını şapıcaz diye
ama mesaj atanın bu yumurtalardan haberi nasıl olmuş kısımları şimdide belirsiz dizi final yapıncada belli olmayacak

hannoş spoşu kıskanıyor kız diyor tüm parlakları ben kullanayım çok bencil davranıyor

arianın ana babasından geçen bölüm şüpheleniyorlardı kızlar? noldu sonuç ? fosss hiç bir tırt yok

@xemrexxx tosbağasınıda etiketliyeyim nasıl olsa izlememiş spoiler yesin bari

monalisam öyledir

mona lisanı atlar kovalasın üç bölümde bir beş dakika gözüküyor bölümün içine ediyor ölmedi bir türlü

bekle izlemedim