Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,478
Puanı
1,061
Ben de dün izledim Halep'ciler sinir krizine girmiş. :A Aria ile Ezra arasında da bir yakınlaşma olur diyordum ama olmadı. :(

Mona'mız yine harikaydı. Türlü entrikalar çevirdi ayak üstü. :bhr:
halep ne la IŞId imi anlatıyor dizi Haleb o :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
6x16. Bölüm
6x17. Bölüm

iki bölüm birden izleyerek rekor kırdım :)) genel anlamda pek bişey olmayan bölümlerdi ?
@mrt-06 demiştim zamanında o duvar deliğinden bişey çıkmaz aria karpuz gibi karşımıza çıkar demiştim :)
@xemrexxx gettiii getti diyince bende dedim noldu? oysa pek bir fok olmamış en nefret ettiğim şişko kız
evlenmiş sonunda :) bunların evlenmeleri birşey ifade etmiyorki zaten evlenmeden önce kırk kez yatıyorlar evlilik formaliteden ibaret :)
aria yazarlıkta bayağı yetenekliymiş ezradan daha güzel aşk romanları yazıyor abd nin kerime nadir i olmaya aday :)
hannoş önce jordanla yatış yapsada caleb ide kıskanmaya devam ediyor gözü doymuyor kızın :)
şimdi düşünüyorumda önemli ne oldu aslında bir fok olmadı :)

sadece bu iki bölümde kızlar tüm dikkatlerini spoşun ablası melissaya kaydırdılar melissanın bavulunun kulpu kopmuş ??? o kulpu alıp senariste sokmak lazım :)
spoşun anneside basur kanseriymiş mona bu bilgiyi çaktırmadan melissaya ulaştırmış falan filan zırt vırt ?
ariada anasıyla babasını evlendirdi nikah kıymak için lisans alınca fırsat bu fırsat diyen alison bidonu oynaştığı vatandaşla evlenmeye karar verdi allah bir yastıkta morartsın :)

@Çiğdem- bu bölümleri kaçırma sakın :) bu sefer herkes birbiriyle halvete girdi en önemli bölümlerdendi bunlar :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
6x16. Bölüm
6x17. Bölüm

iki bölüm birden izleyerek rekor kırdım :)) genel anlamda pek bişey olmayan bölümlerdi ?
@mrt-06 demiştim zamanında o duvar deliğinden bişey çıkmaz aria karpuz gibi karşımıza çıkar demiştim :)
@xemrexxx gettiii getti diyince bende dedim noldu? oysa pek bir fok olmamış en nefret ettiğim şişko kız
evlenmiş sonunda :) bunların evlenmeleri birşey ifade etmiyorki zaten evlenmeden önce kırk kez yatıyorlar evlilik formaliteden ibaret :)
aria yazarlıkta bayağı yetenekliymiş ezradan daha güzel aşk romanları yazıyor abd nin kerime nadir i olmaya aday :)
hannoş önce jordanla yatış yapsada caleb ide kıskanmaya devam ediyor gözü doymuyor kızın :)
şimdi düşünüyorumda önemli ne oldu aslında bir fok olmadı :)

sadece bu iki bölümde kızlar tüm dikkatlerini spoşun ablası melissaya kaydırdılar melissanın bavulunun kulpu kopmuş ??? o kulpu alıp senariste sokmak lazım :)
spoşun anneside basur kanseriymiş mona bu bilgiyi çaktırmadan melissaya ulaştırmış falan filan zırt vırt ?
ariada anasıyla babasını evlendirdi nikah kıymak için lisans alınca fırsat bu fırsat diyen alison bidonu oynaştığı vatandaşla evlenmeye karar verdi allah bir yastıkta morartsın :)

@Çiğdem- bu bölümleri kaçırma sakın :) bu sefer herkes birbiriyle halvete girdi en önemli bölümlerdendi bunlar :)
dizilerim bitince mayıstan sonra buna tekrar devam edecem yeni sezona yetişirim inş
:F:F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,478
Puanı
1,061
bölümü izledim
@Çiğdem- in calebı gereksiz yere yükseltildi :F
caleb suçu üstlendi yvonne konusunda toby yumruk attı ama spoş gerçeğianlattı
aria barbekü oluyordu son anda yırttı ezraya karşı tekrar kunçun kunçun etmeye başladı
emily e o sakallı amcalar tecavüz eder sandım boşa çıktı
alison balayında
mona yine bir şeyler peşinde bakalım
hannoşla anası tartıştı hannoş jordana pek ısnınamamış

@destere izleyince anlat bakalım spoş hamilemiymiş o kısmı anlamadım pek :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
bölümü izledim
aria barbekü oluyordu son anda yırttı ezraya karşı tekrar kunçun kunçun etmeye başladı
alison balayında

hangi bölümü izledin ? yeni bölümden bahsediyorsan spoiler ı açmayayım ? :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,838
Puanı
1,061
bölümü izledim
alison balayında

Saf, kız hamile olsa Caleb ile niye yatsın. :F Iyyy ne kadar AB'sin. :T:

Mona bir geldi ev kendini kaybetti bölüm yine süperdi. Artık Aria ile Ezra birlikte olmalı çok özledik ikisini. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
He sen onu diyorsun, Spencer akıllı kız o birlikte olurken şey kullandırtıyordur Toby'e. Anladın işte. :A @destere'nin Hannası olsa neyse derdim, unutup kazayla hamile kalabilirdi ama Spencer akıllı, olmamıştır. :A
daha izlemedim son bölümü spoş hamilemiymiş ?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,478
Puanı
1,061
@Çiğdem- yanlışlıkla eşeğe binesin de bindiğin eşek @destere olsun emi.ss
emily nin yumurtala aria nın kol derken alison da merdivenlerden düştü hep neazar:( hep kem göz:(
neyse calebla hannoşun planlaşmaları spoşu kızdırdı
flashbackte spoş ve caleb ın ormantik gecesini gördük
mona'cığım iyilik epşinde kızları sara dan korumaya çalışıyor :bhr:
lucas hannoşu parayla satın alacak galiba koca fabrikayı teklif etti :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- yanlışlıkla eşeğe binesin de bindiğin eşek @destere olsun emi.ss
emily nin yumurtala aria nın kol derken alison da merdivenlerden düştü hep neazar:( hep kem göz:(
neyse calebla hannoşun planlaşmaları spoşu kızdırdı
flashbackte spoş ve caleb ın ormantik gecesini gördük
mona'cığım iyilik epşinde kızları sara dan korumaya çalışıyor :bhr:
lucas hannoşu parayla satın alacak galiba koca fabrikayı teklif etti :F
hahaha ayy banamı beddua ettin @destere yemi anlayamadım vlla :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
6x18. Bölüm
muhteşemdi harikaydı falandı filandı çok hoş bir bölümdü :)

aria nın sütun gibi bacakları yandı çok üzüldüm :) başkada bir fok olmadı ? ha birde emily son sahnede monanın anahtarlığını keşfetti sinirden gidip araba tamircisi kızılderiliye verdi ! :)

@xemrexxx @mrt-06 sizin yorumlar nerde :) karışık yorum yapıyorsunuz nerde neyi yorumladığınız anlaşılmıyor :))