Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

Safoz ben cik ktigi gun izledim insallah son sahnedki yerden aria yerine @Çiğdem duser :A

son sahnede bir fok çıkmaz ben söyleyeyim ordan düşende yok çıkanda sırf bu bölümlük heyecan olsun diye delmişler duvarı üç bölüm sonra duvarı deldiğini senaristte unutacak seyircide bugüne kadar öyle kaç sahne güme gitti :)

6x 15 bölüm

birkaç heyecanlı sahnesine rağmen çok sıradan bir bölümdü :) bişeyler sanki oluyormuş gibi ama herşey fiyasko mesela ilginç ipuçları gösterilince diyoruz acaba sonunda bu gösterilen yerler planlı proğramlı şekilde bir sona ulaşacakmı ama sonuç yok ? :)
sara katil çıkmayacak peki kaldığı evde o eldivenlerin işi ne
aria o dairenin deliğinden aşağı düşmedi @mrt-06 :) 6 sezondur izliyoruz diziyi aşağı yukarı bişeyler tahmin ediyoruz artık? birincisi bizim başroldeki kızlara bişey olmaz :) ikincisi arianın ordan ayrılması sudan sebeplerdendir :) diğer bölüm hiç bişey olmamış gibi çıkar ortaya boşuna heyecan yapmış oluruz :)
mesela emily nin yumurtalarıyla ilgili son sahnede bir mesaj geldi katili söyle yoksa yumurtalarını şapıcaz diye :) ama mesaj atanın bu yumurtalardan haberi nasıl olmuş kısımları şimdide belirsiz dizi final yapıncada belli olmayacak :)
hannoş spoşu kıskanıyor kız diyor tüm parlakları ben kullanayım çok bencil davranıyor :)
arianın ana babasından geçen bölüm şüpheleniyorlardı kızlar? noldu sonuç ? fosss hiç bir tırt yok :)

@xemrexxx tosbağasınıda etiketliyeyim nasıl olsa izlememiş spoiler yesin bari :)

mona lisanı atlar kovalasın üç bölümde bir beş dakika gözüküyor bölümün içine ediyor ölmedi bir türlü :)
Destere sana hak veriyorum dizide sürekli heyecan, gizem yaratmaya çalışıyorlar ama hep sonuca varmadan yeni bir şey ortaya çıkıyor. Mesela şu eski sezonlarda bir kamera kulübü diye bir şey vardı işte üyelerini bulmaya çalıştılar falan bayağı bir bölüm onla geçti ama sonuçsuz kaldı. Alison'un odasında o 4 adam ne yapıyordu? Niye kavga ediyordu? Bunun gibi örnekler çok mesela Hanna'nın annesinin papaz fantezisine ne oldu? Bankadan paralara sulanan adam ne oldu? Aria'nın çocukluk arkadaşı gelmişti bir anda kayboldu o adama ne oldu? Ezra'yı bir ara -A yaptılar Aria'ya yalanlar söyledi kızın kafasına odun indirdi ne oldu da sonra meleğe döndü? Spencer'ın ablasının kaçtığı adama ne oldu bir ara kilit noktası o adamdı nereye kayboldu? Ve daha niceleri... Yine de dizimizi seviyoruz atsan atılmaz satsan satılmaz o hesap. :)

Destere sana hak veriyorum dizide sürekli heyecan, gizem yaratmaya çalışıyorlar ama hep sonuca varmadan yeni bir şey ortaya çıkıyor. Mesela şu eski sezonlarda bir kamera kulübü diye bir şey vardı işte üyelerini bulmaya çalıştılar falan bayağı bir bölüm onla geçti ama sonuçsuz kaldı. Alison'un odasında o 4 adam ne yapıyordu? Niye kavga ediyordu? Bunun gibi örnekler çok mesela Hanna'nın annesinin papaz fantezisine ne oldu? Bankadan paralara sulanan adam ne oldu? Aria'nın çocukluk arkadaşı gelmişti bir anda kayboldu o adama ne oldu? Ezra'yı bir ara -A yaptılar Aria'ya yalanlar söyledi kızın kafasına odun indirdi ne oldu da sonra meleğe döndü? Spencer'ın ablasının kaçtığı adama ne oldu bir ara kilit noktası o adamdı nereye kayboldu? Ve daha niceleri... Yine de dizimizi seviyoruz atsan atılmaz satsan satılmaz o hesap. :)

tabiki yani sonuçta bazı sahneelrden nefret etsekte bazen küfretsekte dizideki kızlar gönlümüzü bir şekilde almasını biliyorlar finale kadar azimle takipteyiz :))

tabiki yani sonuçta bazı sahneelrden nefret etsekte bazen küfretsekte dizideki kızlar gönlümüzü bir şekilde almasını biliyorlar finale kadar azimle takipteyiz :))
Aynen, bunca saçmalığa rağmen her hafta en çok PLL'nin yeni bölümünü bekliyorum. :F Birde bir şey gördüm dizinin bu sezonu son olabilirmiş ama @xemrexxx 8 sezon sürecek demişti. (b)

Aynen, bunca saçmalığa rağmen her hafta en çok PLL'nin yeni bölümünü bekliyorum. :F Birde bir şey gördüm dizinin bu sezonu son olabilirmiş ama @xemrexxx 8 sezon sürecek demişti. (b)
hayır 6 ile 7 için onay aldı demiştim reyting düşse bile bir final sezonu hakkı verirler zaten başka izlenen dizileri yok :F

hayır 6 ile 7 için onay aldı demiştim reyting düşse bile bir final sezonu hakkı verirler zaten başka izlenen dizileri yok :F

10. sezonu görmek istiyoruz daha hannoşun çocuğu olacak bunlar o kadar ilişkiye giriyor bir tane bile çocuk yapmasalar çok ayıp olur :)

evet altyazıda aria töreye kurban gider:F
Off yılan. :F Güzel laf şey ettin. .ss

Bugün izlemem lazım ya geceye kadar çevrilmesi lazım!!

5x15'den bir kare. :)

12733479_1057551020953281_7798157923211707904_n.jpg

Bugün Alison'un doğum günüymüş. :) @destere @xemrexxx

12742616_1059442007430849_7682673434188550067_n.jpg

Son düzenleme:
neresini sevdin ya bayağı balon gibi olmuş işte :) neyse zaten mona yı seven bunuda sever garip karşılamadım :)
Tombik tombik bana şirin gözüküyor, önceki hali biraz soğuk ve ergenimsi bir tipti bence. :)

Ben Mona'yı görünüşünden dolayı değil Mona'nın zekası, entrikacı ruhu, yılanlığı, her taşın altından başarılıyla sıyrılması gibi özelliklerinden dolayı hayranım kendisine. :A

Tombik tombik bana şirin gözüküyor, önceki hali biraz soğuk ve ergenimsi bir tipti bence. :)

Ben Mona'yı görünüşünden dolayı değil Mona'nın zekası, entrikacı ruhu, yılanlığı, her taşın altından başarılıyla sıyrılması gibi özelliklerinden dolayı hayranım kendisine. :A

sırf zeki olduğu için birini sevsem stephan hawking yamuğunu severdim :) sevmek için güzellik şart :)