Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

6 bölüm art arda nasıl izledin ben bile en fazla 4 izlemiştim. 😱 @destere

bugün bitiririm zaten kaldı 4 bölüm bu sezon toplam 10 bölüm yayınlandı sanırsam :)
Aynen. :D Bu sezonun aslında ilk bölümü çok güzeldi ben o olayı uzatırlar diye düşündüm ama hemen kızlar kurtuldu.. Bu dediğim ilk bölüm ve son 2 bölüm dışında çok boş geçti sezon bence...

6x6 . Bölüm

güzeldi heyecanlıydı herkes partnerini buldu kör tuttuğu misali :)
spencer - dean
alison - lorenzo
aria - clark
hatta emily bile @Çiğdem- kılıklı sarah la mutluluğu yakaladı:))
gelelim konuya
lesli stondan tahmin ettiğim gibi boşuna şüphelenmişler mona totoşu gelip charles ın ölmediğini anlattı
charles babasına not yazıp göndermiş '' sevgili babişko doğum günüm için eve geliyorum '' diyor :) emily sarah a sürtünmek için her türlü fırsatı kollamaya başladı sonunda sarah ı yatakta kıstırdı :) hannah bir süre caleb yumurtasına yüz vermedi ama kız fazla dayanamadı sonunda ateşli bir çiftleşmeyle hasretlerine son verdiler :)

bu bölüm emily e iş teklifi için gelen sonunda ezrayla sohbet ederken aria nın görüp kıskandığı nicole isimli kadın bayağı güzeldi, onu sanki başka bir dizide görmüş gibiyim sizede tanıdık geldi mi? dibinde pompy nin bombası patlayasıca @xemrexxx ve @mrt-06 uykucuları :)

ohaaa beee aa gerçekten sabah güneşi doğarken uyumuşsun sabah 6da napıyorsun buralarda ben 10 saat uyku yetmedi bana şuan kahve içiyorum uykum açılsın diye sen kaçta yatıp kaçta kalkıyorsun :F:F:F

6x7 Bölüm

çok heyecanlı başladı nerdeyse charles ı yakalayacaklar diyordum ama bölüm sonu fosss ? :)
sara eski kız arkadaşı claire e yönelince emily bayağı üzüldü..
bizimkiler charles ın doğum gününde jason ı ziyaret edeceğini anladıklarında pusuya yattılar ama yine bişey çıkmadı bu sahneden tobby yuvarlağı spoşun hapından kullanmış gözleri şaşı gördü ilk defa A yi yakalama şansı vardı yada vurma şansı kaçırdı :)
mike la mona sivişiyor falan

ohaaa beee aa gerçekten sabah güneşi doğarken uyumuşsun sabah 6da napıyorsun buralarda ben 10 saat uyku yetmedi bana şuan kahve içiyorum uykum açılsın diye sen kaçta yatıp kaçta kalkıyorsun :F:F:F

dizi çok heyecanlı gidiyor kendimi kaptırdım hannoşa bırakamadım bir türlü :)

Aynen. :D Bu sezonun aslında ilk bölümü çok güzeldi ben o olayı uzatırlar diye düşündüm ama hemen kızlar kurtuldu.. Bu dediğim ilk bölüm ve son 2 bölüm dışında çok boş geçti sezon bence...
bazı sahneleri çok gereksiz heyecan arttırmak için yapıyorlar sonra bakıyorsun onunla ilgili konuyu unutmuşlar :) yinede kızlar ın heyecanına ortak olmak hoşuma gidiyor :)

Son düzenleme:
6x7 Bölüm

çok heyecanlı başladı nerdeyse charles ı yakalayacaklar diyordum ama bölüm sonu fosss ? :)
sara eski kız arkadaşı claire e yönelince emily bayağı üzüldü..
bizimkiler charles ın doğum gününde jason ı ziyaret edeceğini anladıklarında pusuya yattılar ama yine bişey çıkmadı bu sahneden tobby yuvarlağı spoşun hapından kullanmış gözleri şaşı gördü ilk defa A yi yakalama şansı vardı yada vurma şansı kaçırdı :)
mike la mona sivişiyor falan

dizi çok heyecanlı gidiyor kendimi kaptırdım hannoşa bıralamadım bir türlü :)

bazı sahneleri çok gereksiz heyecan arttırmak için yapıyorlar sonra bakıyorsun onunla ilgili konuyu unutmuşlar :) yinede kızlar ın heyecanına ortak olmak hoşuma gidiyor :)
Katılıyorum mesela en aklımda kalan Hanna'nın annesine bir adam musallat olmuştu bankadaki para benim demişti sonra birkaç bölüm içinde o adam kayboldu nereye gitti ne oldu? Çok var böyle unutulan olaylar....

6x8. Bölüm

bazı yerlerde hannoşumun atarlı hallerini çok seviyorum diğerleri mal gibi duygusala bağlarken ahnnoş koyuyor lafı çekip gidiyor :)
yine çok şey vaad eden ama bir arpa boyu yol almadığımız bir bölüm izledik :)
hannoş ile spoş un hannoşa çıkan bursu iade etmek için gittikleri carissimo şirketindeki yuvarlak rhys matthews olarak kendini tanıttı kızlar oğlancığı charles olabilir zannedip takibe geçti ama o vatandaştan bir fok çıkmayacaktır :)
ezra ile aria arasında birbirini kıskandırma hamleelri devam ediyor biri nisbet olsun diye clark la oynaşıyor biride nicole ile oynaşıyor sonunda birbirleriyle tokuşacaklar :)
clark dan şüphelendi bizim kızlar clark acaba charles ın ortağımı ama ordada bişey çıkmaz tırt sahneler :)

Katılıyorum mesela en aklımda kalan Hanna'nın annesine bir adam musallat olmuştu bankadaki para benim demişti sonra birkaç bölüm içinde o adam kayboldu nereye gitti ne oldu? Çok var böyle unutulan olaylar....

öyle sürüyle sahne var sonunu getirmedikleri :) ama belli bir bölümden sonra adamların huyunu bildiğim için artık neden niçin onlara noldu gibi soruları sormuyorum :))

6x9. Bölüm

analar ve danalar diyesim var bu bölümde kızlardan çok anaları heyecan yaşadı bodrumda :)
alisonda valla camış gibi olmuş bir an önce kilo versin hiç sevmedim bu hallerini :) yine balo yine maskeli yine kırmızı başlıklı kız ve karakafalı oğlan gizemi ?onca heyecan tırt oldu bekle bekle kızları izleyecektik analar bodrumda soyundu veya mahsur kaldı her ne haltsa artık :)
ezra sağ göstertip sol vurdu aria ya kız ezranın peşinden gideceini zannediyor ezra ise habitat için taylandda nicole le çiftleşme derdinde
clark yıuvarlağı meğersem polismiş ortalık polis kaynıyor:) özce toby sonra lorenzo parlağından sonra şimdide gizemli clark yuvarlağı polis çıktı ?? şeyini sallasan polise çarpacak :) A yı desteklemeye başladım bunca yuvarlak polis arasında istediğini yapıyor ya helal olsun :)
veronica ile diğer analar alison un babası kennet ın evine hücum edince mahzende mahsur kaldırlar :) umarım A hepsine tecavüz eder :)
son sahnede bizim camış alison u kaçırdı, kırmızı başlıklı olan A ? yüzünüde göstertti ama biz göremedik

son sahnede A soyunmaya başlamıştı bir an önce görmem lazım hemen onuncu bölüme geçiyorum bundan sonra spoiler niyetine ne yazarsanız yazın çokda umrumdaydı isterseniz halay çekin @xemrexxx @mrt-06 :)

6x10 . Bölüm

dağ fare doğurdu :) bunun içinmi bekledik biz? onca teknolojiyi kullanan her an her yerde olan, bizim kızlara nefes aldırmayan rüyalarına giren , attıkları her adımı takip eden A, çıka çıka bu kakalakmı çıktı şimdi :)

valla cece den A yaratmak hangi uyanığın aklına geldiyse sıvayıp batırmış resmen keşke hiç açıklamasalarda gizemini korusaydı hep ? babanın sırf oğlu eşcinsel diye bu kadar tepkili davranmasıda pek tutarlı değildi
jasonla arada çiftleşme yaşadıkları sahnelerde mide bulandırdı kardeş kardeşe çalışmış haberimiz yok :)
birde bizim kızlara olan düşmanlığını bir mantığada oturtamadılar açıklamalar havada kaldı ,

bayan anne dularintisi öldüren kimdi peki? @xemrexxx @mrt-06 o kısmı anlamadım aslında bir çok kısmı anlamadımda maksat anlamış gibi yapmak :
en güzel yanı aradan 5 yıl geçmiş olması liselilerden bıkmıştık birazda değişik konulara dalarken görelim kızları :)

6x10 . Bölüm

dağ fare doğurdu :) bunun içinmi bekledik biz? onca teknolojiyi kullanan her an her yerde olan, bizim kızlara nefes aldırmayan rüyalarına giren , attıkları her adımı takip eden A, çıka çıka bu kakalakmı çıktı şimdi :)

valla cece den A yaratmak hangi uyanığın aklına geldiyse sıvayıp batırmış resmen keşke hiç açıklamasalarda gizemini korusaydı hep ? babanın sırf oğlu eşcinsel diye bu kadar tepkili davranmasıda pek tutarlı değildi
jasonla arada çiftleşme yaşadıkları sahnelerde mide bulandırdı kardeş kardeşe çalışmış haberimiz yok :)
birde bizim kızlara olan düşmanlığını bir mantığada oturtamadılar açıklamalar havada kaldı ,

bayan anne dularintisi öldüren kimdi peki? @xemrexxx @mrt-06 o kısmı anlamadım aslında bir çok kısmı anlamadımda maksat anlamış gibi yapmak :
en güzel yanı aradan 5 yıl geçmiş olması liselilerden bıkmıştık birazda değişik konulara dalarken görelim kızları :)
ahaha @Çiğdem- gör işte dizideki ilişkiler yumağı sapık desterenin bile midesinibulandırmış :A

upload_2015-12-30_3-25-55.png

bu bölüm hannoşumun dekoltesini çok sevmiştim :)

6x10 . Bölüm

Bu -A değil asıl -A'yı daha görmedik bence bak şimdi spoi'nin içinde paylaştığım resim her şeyi açıklıyor. :)

Sezon finalinde Spencer bu odaya girdiğinde arkasında maskeli bir adam vardı işte asıl -A bu, ayrıca bu kadar sezondur kısmen gördüğümüz -A Cece kadar çelimsiz değildi daha uzun boyluydu hatta 4. sezon trenli kostüm partisinde Aria'nın içkisine ilaç atan yani -A uzun boylu küheylan gibi bir adamdı partide yerde buldukları tırnak koca bir takma tırnaktı hatta Spencer bu büyük bir kıza ait olmalı dediydi. Cece bu adamın yardımcısı, o kadını öldüren de asıl -A. :)

charles-dilaurentis-pretty-little-liars-season-5-finale.jpg

Bu -A değil asıl -A'yı daha görmedik bence bak şimdi spoi'nin içinde paylaştığım resim her şeyi açıklıyor. :)

Sezon finalinde Spencer bu odaya girdiğinde arkasında maskeli bir adam vardı işte asıl -A bu, ayrıca bu kadar sezondur kısmen gördüğümüz -A Cece kadar çelimsiz değildi daha uzun boyluydu hatta 4. sezon trenli kostüm partisinde Aria'nın içkisine ilaç atan yani -A uzun boylu küheylan gibi bir adamdı partide yerde buldukları tırnak koca bir takma tırnaktı hatta Spencer bu büyük bir kıza ait olmalı dediydi. Cece bu adamın yardımcısı, o kadını öldüren de asıl -A. :)

charles-dilaurentis-pretty-little-liars-season-5-finale.jpg
Aynen bence de Cece A değil gibi. Fakat en büyük yardımcısı idi..

Forum İstatistikleri

Konular
171,586
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove