Pokemon GO'da Yakaladığınız Pokemonlar

tekrar pokemon izlemeye başladım şuan 14.bölümden devam edecem
:A :A :A

aaa bu arada birşey sorucam @OzaN @MEnes @MasacRE-

biz 5.seviye olmuştuk ama bize neden takım seçmek seçeneği gelmedi 5.seviyede diğerleri takım seçiyorlar galiba bize gelmedi :F

aaa bu arada birşey sorucam @OzaN @MEnes @MasacRE-

biz 5.seviye olmuştuk ama bize neden takım seçmek seçeneği gelmedi 5.seviyede diğerleri takım seçiyorlar galiba bize gelmedi :F
Gym'ye tıklayınca takım seçenekleri geliyor. Sen şimdi gym ne diye de sorarsın :D bir foto atmıştın ya pokestop bu mu diye. İşte orada gymyi de gösteriyordu :D

Ne pis bi haritanız varmış sizin :A sizin orada pokemon oynanmaz ben diyim size. Ne doğru düzgün pokestop var ne gym var. Bunlar olmadan pokemon mu olur :D
gym denilen şey bizim ilçemizde yok ozaman :F giresuna gittiğimiz birgün bakarız orada vardır umarım ordada yoksa takım seçmeyiz bizde ne yapalım :F

GPS sinyali bulunamadı hatası alıyorum ama her şey açık. Konum açık, Google'dan falan her yerden konum açık ama bir türlü GPS çalışmadı gitti. :)

tekrar pokemon izlemeye başladım şuan 14.bölümden devam edecem
:A :A :A

İlk 3 bölümü izledim fırsat bulursam bende izleyeceğim:)

Biz 4. Veya 5. Leveldeydik galiba.Bi dahada oynamadık.Oynarız yarın falan :)

Gym'ye tıklayınca takım seçenekleri geliyor. Sen şimdi gym ne diye de sorarsın :D bir foto atmıştın ya pokestop bu mu diye. İşte orada gymyi de gösteriyordu :D
Arkadaşlar benim indirdiğim oyunda sorun çıktı. Başka yerden indirmeye çalıştım aynı sorun devam etti. İndirdiğiniz yerin linkini atabilir misiniz?

Su Pokemonlara her dilde farkli isim takmak nedir arkadas ya, Pokemonlari Almanca tanidigim icin konusulan Pokemonlarin yarisini anlamadim isim farkliligindan dolayi :D

Bugün epey kısır geçti ama 400 küsür CP'li Kingler yakaladım. En yüksek CP'li pokemon oldu direkt yakaladıklarım arasından.

10 km'lik yumurtadan da Chansey çıktı. :Z Gerçi düşük CP'li ama olsun. :D

Su Pokemonlara her dilde farkli isim takmak nedir arkadas ya, Pokemonlari Almanca tanidigim icin konusulan Pokemonlarin yarisini anlamadim isim farkliligindan dolayi :D
Almanya'da var herhalde sade o olay. Bizdeki Almancılarla pokemon konuşurken çok zorlanıyorduk eskiden. :A

Bugün epey kısır geçti ama 400 küsür CP'li Kingler yakaladım. En yüksek CP'li pokemon oldu direkt yakaladıklarım arasından.

10 km'lik yumurtadan da Chansey çıktı. :Z Gerçi düşük CP'li ama olsun. :D

Almanya'da var herhalde sade o olay. Bizdeki Almancılarla pokemon konuşurken çok zorlanıyorduk eskiden. :A
Bana 5 km'likten Psyduck çıkmıştı :D Chansey yine iyidir :)