Pokemon GO'da Yakaladığınız Pokemonlar

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
Evet arkadaşlar bu konudan yakaladığınız pokemonları, elinizdeki pokemonları, kaç lwl olduğunuz gibi bilgileri paylaşabilirsiniz takas sistemi ile de birbirimizle paslaşabiliriz ileride :D

81rJm1.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hahah aa bugün tanıştım bende bu oyunla kız arkadaşım yüklemiş ilk defa onda gördüm parktaydık bugün yürü yürü canım çıktı vlla :F kız bulamıyor pokemon ayoll ben buldum hemen horsie yakaladım mistinin en çok sevdiğim pokemonuydu :F

benim telefonum eski akıllı telefon değil amcamın bu eylül doğum günümde sözü vardı alıcaktı eylülden itibaren bende yakalıcam pokemon bu arkadaşıma yakaladığım :F
horsea_by_roky320-d5tdtrj.png

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bende Apk sini indirdim ama ingilizce kıtlığından hiçbir şey anlamadım.

Başladığım yerde üç pokemon var ve onun dışında hiçbir hamle yapamıyorum. Yardımcı olabilecek biri aranıyor. @BesaleT

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Başladığım yerde üç pokemon var ve onun dışında hiçbir hamle yapamıyorum. Yardımcı olabilecek biri aranıyor. @BesaleT
bugün arkadaşımla oynadım bende aa şey yapıcaksın dışarıya çıkıp yürümeye başlayacaksın oradaki karakter seninle birlikte yürüyor dışarıda yürüyüp çevrende pokemon arıcaksın biraz zor bulunuyor yalnız bulana kadar yürüceksin :F :F :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
bugün arkadaşımla oynadım bende aa şey yapıcaksın dışarıya çıkıp yürümeye başlayacaksın oradaki karakter seninle birlikte yürüyor dışarıda yürüyüp çevrende pokemon arıcaksın biraz zor bulunuyor yalnız bulana kadar yürüceksin :F :F :F
Spor diyosun :)

Ben bunu nidaya söylüyümde indirsin :)
Peki nasıl yakalanıyor ? Ben indirdiydim yakalayamadım üstelik kaçmıyoduda dibimde duruyodu ama yakalayamadım yani o kırmızı küreyle napcaz ?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Spor diyosun :)

Ben bunu nidaya söylüyümde indirsin :)
Peki nasıl yakalanıyor ? Ben indirdiydim yakalayamadım üstelik kaçmıyoduda dibimde duruyodu ama yakalayamadım yani o kırmızı küreyle napcaz ?
parkta yürüdük cnm birden etrafında beliriyor o kırmızı topu tutup fırlatıcaksın onun üstüne doğru :F ben 2.atışımda yakaladım :F

türkiyede özellikle erkeklerin yürüyüş sorunu var bu oyun bu bakımdan bence çok yararlı olucak çünkü oynaman için yürümen gerekiyor insan sağlığına çok yararlı birşey olucak bence ama benim telefonum eski doğum günümde amcama artık şöyle güzel bir akıllı telefon aldırıcam ozaman bende oynarım :F

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061

O 3 pokemon başlangıç pokemonu birini seçip başlayacaksın :)

Bugün bulunduğum ilçeyi tavaf ettim :D Sabah Magmar yakalamıştım şimdi de Liquitung, Ivysaur yakaladım bulbasaur'un gelişmişi bir de Onix, vulpix gibi ufak pokemonlar :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Pokemon falan yakalamadım ama en sevdiğim pokemon Charmender idi. Bu sahnede en sevdiğim sahneydi ateşi sönmesin diye Ash'in yaptıkları çok güzeldi. :D

giphy1.gif

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
parkta yürüdük cnm birden etrafında beliriyor o kırmızı topu tutup fırlatıcaksın onun üstüne doğru :F ben 2.atışımda yakaladım :F

türkiyede özellikle erkeklerin yürüyüş sorunu var bu oyun bu bakımdan bence çok yararlı olucak çünkü oynaman için yürümen gerekiyor insan sağlığına çok yararlı birşey olucak bence ama benim telefonum eski doğum günümde amcama artık şöyle güzel bir akıllı telefon aldırıcam ozaman bende oynarım :F
Yok artık nasıl bir oyun bu ya dışarıya çıkmak olarak sahidenmi dolaşıyorsun

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok artık nasıl bir oyun bu ya dışarıya çıkmak olarak sahidenmi dolaşıyorsun
bugün baktım bende arkadaşım yüklemiş birlikte parkı sonra tüm ilçeyi dolaştık vlla :F

sen yürürken yürüyor telefondakı kakrakter bulunduğun çevrede yürüceksin mesala biiz parkta çimen türü pokemonlar gördük sokak aralarında ise kuş türü falan :F
sokakta bildiğin karşında oluyor pokemon ama eçvreye komik görünebiliyorsun ona dikkat etmek lazım insanlara tutabiliyorsun istemeyerek telefonu pokemon yakalıcam diye :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
bugün baktım bende arkadaşım yüklemiş birlikte parkı sonra tüm ilçeyi dolaştık vlla :F

sen yürürken yürüyor telefondakı kakrakter bulunduğun çevrede yürüceksin mesala biiz parkta çimen türü pokemonlar gördük sokak aralarında ise kuş türü falan :F
sokakta bildiğin karşında oluyor pokemon ama eçvreye komik görünebiliyorsun ona dikkat etmek lazım insanlara tutabiliyorsun istemeyerek telefonu pokemon yakalıcam diye :F
Çok iyimiş ya bu uygulamayı bir ara kullanmak lazım keyifli bir oyun olur:)