Pokemon GO'da Yakaladığınız Pokemonlar

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olay @OzaN'ın dediği gibi. Burdaki üyelik veya ordaki üyelik diye bir şey yok. :A Oyun aynı oyun. Oradaki güncelleme buna da gelecek. Senin arkadaşlar bilmeden sağlam sallamışlar. :A
Öyle bir şey olmayacağı için. :A
aa bilmiyorum okadarını ayy zaten oynayamadık :( :( :(

eylülde destekleyen telefon alınıcak zten ozaman kendi telefonumda oynarım artık :F

ayy ama sizin pokemonlr hep büyük bizim yakaladıklarımız küçük sevimli şeyler :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
aa bilmiyorum okadarını ayy zaten oynayamadık :( :( :(

eylülde destekleyen telefon alınıcak zten ozaman kendi telefonumda oynarım artık :F

ayy ama sizin pokemonlr hep büyük bizim yakaladıklarımız küçük sevimli şeyler :A
Boşuna kilometrelerce yürümedim ben. :A Elbette sağlam ve büyük pokemonlarım olacak. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy sonunda bulduk şu camiyi @OzaN @MEnes @MasacRE- @Harunnn60 :F

biz yanlış yere gidip yoruyormuşuz kendimizi kız arkadaşım erkek kardeşininin başının etini yemiş oda bir bakmış haritaya siz yanlış yere gidiyorsunuz şu camiye gidiceksiniz demiş çıktık gittik evet öyleymiş :A 3 pokemon topu veriyor ama yolda 3 tane yakaladık sonra yine bitti tekrar gittik camiye camide uzak yerde öyle kolay yerde değil 3 top daha alıp harcamadan geldik eve :F level atlayıncada top geliyor değilmi 3 toptan fazla olur inş sürekli oraya gidemeyiz ama sahalara bizde döndük sonunda :Z

misti olarak görüyoruz kendimizi ve onun pokemonlarından horsie, staryu ve golden yakaladık starmi ve saydek kaldı sadece misti olma yolunda :F :F :F

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,847
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

biz yanlış yere gidip yoruyormuşuz kendimizi kız arkadaşım erkek kardeşininin başının etini yemiş oda bir bakmış haritaya siz yanlış yere gidiyorsunuz şu camiye gidiceksiniz demiş çıktık gittik evet öyleymiş :A 3 pokemon topu veriyor ama yolda 3 tane yakaladık sonra yine bitti tekrar gittik camiye camide uzak yerde öyle kolay yerde değil 3 top daha alıp harcamadan geldik eve :F level atlayıncada top geliyor değilmi 3 toptan fazla olur inş sürekli oraya gidemeyiz ama sahalara bizde döndük sonunda :Z

misti olarak görüyoruz kendimizi ve onun pokemonlarından horsie, staryu ve golden yakaladık starmi ve saydek kaldı sadece misti olma yolunda :F :F :F
İyiymiş sevindim. :A

Level atlayınca 15 tane birden veriyor. 3 poke topuyla 3 pokemon yakaladıysanız çok iyi bravo. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyiymiş sevindim. :A

Level atlayınca 15 tane birden veriyor. 3 poke topuyla 3 pokemon yakaladıysanız çok iyi bravo. :A
ayy 3.leveydeyiz 3 tane daha yakalasak 4 olurmu acaba cami başka bir mahallede çıktı :F

pokemonun yakalamasını öğrendik şimdi o yolda kaşrımıza çıkıyor hareketli kameradan office tuşumu ne var işte ona basınca pokemonu sanal alana getiriyor hareketsiz bir şekilde karşında oluyor kamera modundan çıakrtıyorsun yani hemen yakalıyorsun
:A :A :A

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ayy 3.leveydeyiz 3 tane daha yakalasak 4 olurmu acaba cami başka bir mahallede çıktı :F

pokemonun yakalamasını öğrendik şimdi o yolda kaşrımıza çıkıyor hareketli kameradan office tuşumu ne var işte ona basınca pokemonu sanal alana getiriyor hareketsiz bir şekilde karşında oluyor kamer modundan çıakrtıyorsun yani hemen yakalıyorsun
:A :A :A

Sizin yakaladıklarınız zayıf pokemonlar tabii kolay yakalanıyor biraz ilerleyin görürsünüz o zaman gününüzü :A Topa girmiyorlar geri çıkıyorlar sürekli kaç tane pokemon kaçırdım o şekilde :A

@OzaN sende durum nasıl bu arada :D seviyen kaç bir de en güçlü pokemonun kaç cp ?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sizin yakaladıklarınız zayıf pokemonlar tabii kolay yakalanıyor biraz ilerleyin görürsünüz o zaman gününüzü :A Topa girmiyorlar geri çıkıyorlar sürekli kaç tane pokemon kaçırdım o şekilde :A

@OzaN sende durum nasıl bu arada :D seviyen kaç bir de en güçlü pokemonun kaç cp ?
ayy hiçç sorma bizim pokemon topumuz öyle bitmişti zaten parkta şu çıktı karşımıza ozaman kamerayı kapatmayıda bilmiyordum topları hep boşa harcadık birde topun içinden dışarıya çıkıyordu bunun yüzünden bitmişti toplarımız eşide kovalıyordu zaten :kizgin:
latest

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

Ya tek başına sarmıyor. Ben arkadaşım gelsin onla yakalayacağım. :F Ama bizim burada cidden az var pokemon. :/

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya tek başına sarmıyor. Ben arkadaşım gelsin onla yakalayacağım. :F Ama bizim burada cidden az var pokemon. :/
BENİM TELEFONUM DESTEKLEMİYOR OYÜZDEN ARKADAŞIMLA OYNUYORUM oda bensiz çıkmıyor artık çok eğlenceli oluyor ikimiz :F bugün pokemon topu bulur bulmaz 3 tane hemen yakaladık :A sen dolaşmıyorsun ozaman cnm bizim burda bile çok var :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
BENİM TELEFONUM DESTEKLEMİYOR OYÜZDEN ARKADAŞIMLA OYNUYORUM oda bensiz çıkmıyor artık çok eğlenceli oluyor ikimiz :F bugün pokemon topu bulur bulmaz 3 tane hemen yakaladık :A sen dolaşmıyorsun ozaman cnm bizim burda bile çok var :F
Evet dolaşmak lazım biraz. :D Arkadaşım tatilden gelsin gece çıkacağız yollara. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ayy hiçç sorma bizim pokemon topumuz öyle bitmişti zaten parkta şu çıktı karşımıza ozaman kamerayı kapatmayıda bilmiyordum topları hep boşa harcadık birde topun içinden dışarıya çıkıyordu bunun yüzünden bitmişti toplarımız eşide kovalıyordu zaten :kizgin:
latest

Tam bunu dedin üstüne bizim evden bu pokemon çıktı :A Bende de yoktu bundan 296 cp gücü var en güçlü pokemonum bu şu anda :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
hahah aa tesadüfün bukadarı :F kçırmakla kötü ettik ozaman :(

evde nasıl yakalıyorsunuzki bizim evde olmuyor pokemon falan :F

Evde de çıkıyor ama genelde çok çıkan pokemonlar oluyor zubat gibi mesela. O yarasa olan yani sizde de çıkmıştır mutlaka, herkes ondan şikayetçi :A böyle farklı bir pokemonu ilk defa evde yakaladım genelde bende olmayanları dışarıda buluyordum :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evde de çıkıyor ama genelde çok çıkan pokemonlar oluyor zubat gibi mesela. O yarasa olan yani sizde de çıkmıştır mutlaka, herkes ondan şikayetçi :A böyle farklı bir pokemonu ilk defa evde yakaladım genelde bende olmayanları dışarıda buluyordum :D
yarasayı diyorsun 1 tane yakalamıştık ondan ama profosore yolladık bu ne diye dahada geri gelmiyor ne olucak :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
yarasayı diyorsun 1 tane yakalamıştık ondan ama profosore yolladık bu ne diye dahada geri gelmiyor ne olucak :F

Yolladığınız gidiyor onu bir daha geri alamazsınız :A Niye yolladınız onu da anlamadım 250 tane pokemon hakkınız var zaten :A Aynı pokemondan çok biriktirirseniz o zaman fazla olanları profesöre yollayıp kalan en iyiyi geliştirmeniz gerekiyor :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,847
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Level 8 şu an

475 CP Jolteon'um var en yüksek. :D

Senin nasıl? :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Bu Vaporeon ve Flareon Evee'nin 3 evolve'undan ikisi. 25 Evee Candy istiyor. Yani ortalama 8 Evee ile bu iş bitiyor. :A Benim level 11 olacak birazdan. :)

O iş iptal. Zaten Google hesabıyla oynuyoruz silinme diye bir şey yok. :A

Sıfır gelme diye bir şey yok hiçbir farkı olmayacak sadece indirmesi kolay olacak. :D

bana arkadaşalr öyle dedi vlla en baştan başlanıcakmıs ozaman siz düşünürsünüz işte kara kara :A :A :A
Eğer oyun Türkçe olursa malasef tekrar indirip yeniden oynayacaksınız. Ama türkçe olursa. Yok aynı versiyon globalleşirse her ülkeye açılırsa devam ederseniz. Tabi beta aşaması değilse şuanki oynanan.

Şu baştan başlama olayını ben başka rpg oynuyorum kore versiyonlu 70lvlim globelleşen başka versiyonu da cıktı tekrar indirmek zorunda kaldım ve hem korece hem de türkçesini aynı hesap kullanarak farklı uygulamalarla oynuyorum(kr:70 lvl tr:30lvl). Dağitilan patchler de farklı geliyor.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,847
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Eğer oyun Türkçe olursa malasef tekrar indirip yeniden oynayacaksınız. Ama türkçe olursa. Yok aynı versiyon globalleşirse her ülkeye açılırsa devam ederseniz. Tabi beta aşaması değilse şuanki oynanan.

Şu baştan başlama olayını ben başka rpg oynuyorum kore versiyonlu 70lvlim globelleşen başka versiyonu da cıktı tekrar indirmek zorunda kaldım ve hem korece hem de türkçesini aynı hesap kullanarak farklı uygulamalarla oynuyorum(kr:70 lvl tr:30lvl). Dağitilan patchler de farklı geliyor.
Oyun globalleşecek şu an markete koymamalarının tek sebebi sunucunun yoğunluğu kaldırmaması böylece az insin istiyorlar. :)

Muhtemelen 1-2 haftaya yayınlanır resmi olarak. :):)