Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Wolverhampton beter olsun, kupayı ellerimizde yükselteceğiz diye başlayıp sonumuz Fenerbahçe'ye döndü :A

@Sherlock önümüzdeki sezon için yazabilirsin :D
Wolverhampton'ı yarıda bırakmıştın, umarım şimdiki takımını yarıda bırakmazsın. Aslında iyi de giderdin Wolverhampton'la ama sanırım birtakım sebeplerden yüzünden bırakmak zorunda kaldın. :D

• Beğendim
Reactions: batuhankaralar

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Wolverhampton'ı yarıda bırakmıştın, umarım şimdiki takımını yarıda bırakmazsın. Aslında iyi de giderdin Wolverhampton'la ama sanırım birtakım sebeplerden yüzünden bırakmak zorunda kaldın. :D
Üst üste sürekli yenilip otomatik yönetilen takımların da gerisine düşünce sinirlenip bıraktım :D Aslında lige dönecektim ama yeni hesap açmama rağmen bir türlü dönemedim öyle kaldı yani :A

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Üst üste sürekli yenilip otomatik yönetilen takımların da gerisine düşünce sinirlenip bıraktım :D Aslında lige dönecektim ama yeni hesap açmama rağmen bir türlü dönemedim öyle kaldı yani :A
Aslında başlangıçta transferler ve takımı geliştirmekle uğraşsan, sanırım çok iyi yerlere çekerdin takımı. Takımdaki fazlalıklardan kurtul, gerisi geliyor. @Felon da düşük başladı örnek vermek gerekirse, sonra en yükseğe çıkardı takımını, en iyi menajer oldu. :D

• Beğendim
Reactions: Felon

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
İlk sezon oynayıp, ikinci sezona katılmayacak olanlar da oy kullanabilir. TFF 2. Lig seçilecek gibi gözüküyor ama sadece bir fark olduğu için akşam 7'ye kadar bekleyeceğim.

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy ve ilgilenenler/önümüzdeki sezon katılmak isteyenler...
Hayır kullanmayacağım... :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İlk sezon oynayıp, ikinci sezona katılmayacak olanlar da oy kullanabilir. TFF 2. Lig seçilecek gibi gözüküyor ama sadece bir fark olduğu için akşam 7'ye kadar bekleyeceğim.

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy ve ilgilenenler/önümüzdeki sezon katılmak isteyenler...
Spor Toto Süper Lig olacak bu gidişle. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Benim oyumuda TFF olarak hesapla.
Katılmayacak olan kişilerin oy kullanması doğru değil. Oynayacak olan bizleriz 😊
Boşa giden oylarımızı değiştirmemize izin versen adil bir sonuç çıkar.

Edit: çıkmam gerekiyor. Oy değiştirme seçeneğini şayet açarsan kullanamayacağım yinede ama TFF'den yana tercihim.

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

TFF 2. Lig mi TFF 1. Lig mi? :A TFF 1. Ligi niye adaylara almadınız merak ettim. :A