OSM - Fav10 Ligi'nde 1. Sezon Tamamlandı!

Tolstoyevski

Favori Üye
Ya bu oylama neden 5-5 oldu. :A Diğer seçenekleri kaldırıyorum, iki lig arasında oylama olsun böyle adaleti sağlayamayacağız. :A
TFF 2'nin olması sıkıcı gelecektir diye düşünüyorum, hele ki Premier Lig'den sonra o seviyeye düşmek bir anda ne bileyim. :A Umarım STSL kazanır, Rize hariç her türlü takım olabilir hiç fark etmez. :A

pompy

Favori Üye
22 Eylül 2012
37,168
19,367
1,061
erol bulut hatrına alanya olabilir @Sherlock bodrumda gördüm teknik direktörü malatya bodruma geldi geçen yıl

Araf

Emekli
25 Temmuz 2011
30,865
12,729
1,060
Aydın
Çok kısa süre sonra eşitlik oluştu ya iki lig arasında, 5-5 oldu. Diğer liglere oy veren herkes bu iki lige kaydırsın dedim oyunu o yüzden, daha adaletli olur diye. :D
Sonuç olarak öğleden sonra oylamaların geçerli olmayacağını söylemiştin yanlış hatırlamıyorsam ve 5-4 olmuştu. Sonra da skoru tayin etmiştin, "2. Lig" şeklinde duyurmuştun. Nasıl 5-5 oldu da, dengeler değişti, çok ilginç. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi and Sherlock

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
21,986
26,814
1,060
İstanbul
Sonuç olarak öğleden sonra oylamaların geçerli olmayacağını söylemiştin yanlış hatırlamıyorsam ve 5-4 olmuştu. Sonra da skoru tayin etmiştin, "2. Lig" şeklinde duyurmuştun. Nasıl 5-5 oldu da, dengeler değişti, çok ilginç. :D
Ya haklısın, ben anketi kapatma konusunda geç kaldım ama şimdi yeni duyuruyu da yaptık. Düşüneceğim bir şeyler.

• Beğendim
Reactions: Araf

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
45,593
42,468
1,060
Zey TV 🍒
Belli olan sonuçtan farklı birşey çıkarsa ben çekilirim :)
Şuan oyumu değiştirdim bende.
1 oy fark bile olsa kazanan belliydi. Uzatılması saçma :)

Araf

Emekli
25 Temmuz 2011
30,865
12,729
1,060
Aydın
Ya haklısın, ben anketi kapatma konusunda geç kaldım ama şimdi yeni duyuruyu da yaptık. Düşüneceğim bir şeyler.
Neyse, önemli değil. Geçen sefer olduğu gibi tek tek katılacaklar ve katılacakların lig önerileri şeklinde gidilseydi daha iyi olurdu aslında. Ayrı başlık altında daha iyi olurdu. Sorun çözülür elbette, ankete süre de koymuşsun. Sorun olmaz yani, takma kafana. :)

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
21,986
26,814
1,060
İstanbul