OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 11-17 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Lionel Messi'yi almak için bütün kadrondan feragat ettin de, değer sanırım. Bir de Cristiano Ronaldo için kadronun diğer yarısını sat, sadece ikisi oynasın. :A
Yok açıkçası tüm kadrodan feragat etmedim ama bir ayarlamalar çektim ve biraz da bonus kullanmış olabilirim... :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok açıkçası tüm kadrodan feragat etmedim ama bir ayarlamalar çektim ve biraz da bonus kullanmış olabilirim... :A
Bizde para da yükselmiyor. Elde imkân da yok. Oyuncuların adı da fazla duyulmamış. Mütevazı bir kadromuz var. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kendi bileceği iş zaten pazara hemen yardırmış bir sürü oyuncu koymuş. Satılırsa yapabilir ama yaşı bir tık yüksek olduğu için tercih etmeyebilir de. :A
Cristiano Ronaldo'nun ölüsü bile iş yapar, tercih eder yani. :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Öyle yapmıştır büyük ihtimalle. Hedefi zirve olduğu için, zaten iyi olan kadrosunu daha iyi yapmaya çalışıyor. :A
Ne transfer bütçeniz var sizin benim sadece 5 milyon euro :A
Kulüp değeri olarak 19.sıradayım, ne bütçem var ne değerim.... 🚬

Kimsenin şüphesi olmasın, bu şaibeli transferin incelenmesini talep edeceğiz...

4n8bsh.jpg

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Her şey oyunun bana sunduğu imkanlar vasıtasıyla yapıldı, bizim hileyle işimiz olmaz... :A

Manchester City lobisini yaptığımız şikayetler ile Avrupa'dan men ettirdiğimiz gibi, bu transferin de incelenmesini sağlayacağız. Messi'yi, kelin yanına göndereceğiz. :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Manchester City lobisini yaptığımız şikayetler ile Avrupa'dan men ettirdiğimiz gibi, bu transferin de incelenmesini sağlayacağız. Messi'yi, kelin yanına göndereceğiz. :A
Transfer bitti, imzalar atıldı, 10 numarası ve kaptanlık bandı KRAL'a teslim edildi. Bu dakikadan sonra ne yaparsan yap bu gerçekler değişmeyecek... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hangi Pl takımının 5 milyon euro bütçesi olur ya rezalet :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
"Tenes" isminin nereden geldiğini buldum @Sherlock.

2736823613917489-1.jpg

O zamanlar "Enes" ismini kullanarak bol bol hesap açardım. Yedek hesap, yan hesap falan olarak. Sonra bir tek bunun şifresi aklımda kalınca bununla devam ettim, uzun yıllar oynadıktan sonra da değiştiremedim bu ilginç kullanıcı adına rağmen. :A Tabii bunlar baya eski zaman, o zamanlar hayatımızda Thanos yoktu ama güzel bir benzetme olmuş. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and MEnes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...