OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 11-17 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
"Tenes" isminin nereden geldiğini buldum @Sherlock.

2736823613917489-1.jpg

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ligin ilk büyük transferi gerçekleşti...

Tottenham, yeterince güçlü değilmiş gibi ilk günden Lionel Messi'yi kadrosuna kattı.

Messi, "@MEnes hoca ile çalışmak için sabırsızım, Barcelona'dan ayrılma konusunda beni ikna edebilecek dünya üzerindeki tek hoca kendisiydi. Teklifi gözüm kapalı kabul ettim." ifadelerini kullandı.

MessiTottenham.jpg

@Araf @DarkLegenD @Sherlock @MEnes @bazinga @Turkuazz @mesmeso61 @Tolstoyevski @xdragxx @Siyagriyus @sokak sanati @batuhankaralar @emreemreu @secquin @Polat Şaşmaz @Felon

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Tottenham, yeterince güçlü değilmiş gibi ilk günden Lionel Messi'yi kadrosuna kattı.

Messi, "@MEnes hoca ile çalışmak için sabırsızım, Barcelona'dan ayrılma konusunda beni ikna edebilecek dünya üzerindeki tek hoca kendisiydi. Teklifi gözüm kapalı kabul ettim." ifadelerini kullandı.

Ekli dosyayı görüntüle 81646

@Araf @DarkLegenD @Sherlock @MEnes @bazinga @Turkuazz @mesmeso61 @Tolstoyevski @xdragxx @Siyagriyus @sokak sanati @batuhankaralar @emreemreu @secquin @Polat Şaşmaz @Felon
YAPMA... Neden hemen sürprizi bozdun ki... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Transferleri halkımıza duyurmak boynumuzun borcu. :A
Bu büyük transferin sonucunda ligdeki iddiamızı bambaşka bir noktaya çektik... Hedef ilk 4 olarak sezona başlanan şu dönemde hedef şampiyonluk denilebilir artık... Daha da takviyeler yapacağız, her şey değişecek... :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Burnley olarak ilk büyük transferimizi gerçekleştirdik...

Yıllardır Juventus forması giyen tecrübeli sol bek Alex Sandro'yu renklerimize bağladık. Gücü 83 olmasına rağmen takımımızın en güçlü oyuncusu konumuna gelmesi, trajikomik bir durum ortaya çıkardı.

rEKVjz.jpg

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 81646

Gerçekten kadrosuna katmış ama böyle yine şartlar eşitlikten çıktı. Liverpool ya da Manchester City alınmış kadar oldu. :D

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gerçekten kadrosuna katmış ama böyle yine şartlar eşitlikten çıktı. Liverpool ya da Manchester City alınmış kadar oldu. :D

Ben bir şey diyemiyorum bu adama, gitti yeterince güçlü değilmiş gibi ne yaptı etti Messi'yi transfer etti. Güçsüz, vasat, kadroya giremeyecek tüm oyuncularına yol verdi sanırım. :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: Araf and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben bir şey diyemiyorum bu adama, gitti yeterince güçlü değilmiş gibi ne yaptı etti Messi'yi transfer etti. Güçsüz, vasat, kadroya giremeyecek tüm oyuncularına yol verdi sanırım. :A @MEnes
Neler feda ettiğimi bir ben bilirim... Takımda yedek oyuncu kalmadı hiç bir şey kalmadı be... :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çok fedakarlık yaptım ama alabilmek için... :A
Çok fedakarlık yapmış olabilirsin de, biz ne yapalım, taş mı yiyelim? Ben bütün kadroyu satsam bile Messi'yi alamıyorum. :A
Öyle yapmıştır büyük ihtimalle. Hedefi zirve olduğu için, zaten iyi olan kadrosunu daha iyi yapmaya çalışıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çok fedakarlık yapmış olabilirsin de, biz ne yapalım, taş mı yiyelim? Ben bütün kadroyu satsam bile Messi'yi alamıyorum. :A

Öyle yapmıştır büyük ihtimalle. Hedefi zirve olduğu için, zaten iyi olan kadrosunu daha iyi yapmaya çalışıyor. :A
Şuan ben de taş yiyecek moda girdim zaten, satış yapmak şart ki oyuncu havuzunu yükseltelim... :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şuan ben de taş yiyecek moda girdim zaten, satış yapmak şart ki oyuncu havuzunu yükseltelim... :A
Lionel Messi'yi almak için bütün kadrondan feragat ettin de, değer sanırım. Bir de Cristiano Ronaldo için kadronun diğer yarısını sat, sadece ikisi oynasın. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...