Nisan 2018 Ayın En Çok Mesaj Yazanları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin bu ay yazdığın mesaj sayısı benim bütün mesaj sayımın 1000 fazlası. :A:A
Hhaha Aaa öyle gerçekten :F

Beni çok saymaya gerek yok bu konuda diğer üyelerin konuşması daha önemli , gerçi çoğu üyede benle konuşarak aktif oldu için haliyle bu sonuclar çıkıyor ortaya :A :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,726
Puanı
1,060
Hhaha Aaa öyle gerçekten :F

Beni çok saymaya gerek yok bu konuda diğer üyelerin konuşması daha önemli , gerçi çoğu üyede benle konuşarak aktif oldu için haliyle bu sonuclar çıkıyor ortaya :A :A :A
Kendini bu forumun merkezi mi sanıyorsun .s @xemrexxx 'yi çağırıyım da bildirsin yine sana haddini. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olsa nolur olmasa nolur ikiside etkisiz eleman. :A Insanları etiketleyip duruyorlar :A Sende ikisini anmaktan bıkmadın :A
Aaa merkez değil goy goycu başı olarak diyorum bu konuda baya iyiyiz goy goyu yaygınlaştırmada da öncülük ettik diyebilirim 2014 de tepki çektik destere protesto yaptı bu uğurda azmettik başardık :A :A :A

Emreyi zaten demem gerek yok onun eline su dökemeyiz asla :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,726
Puanı
1,060
Aaa merkez değil goy goycu başı olarak diyorum bu konuda baya iyiyiz goy goyu yaygınlaştırmada da öncülük ettik diyebilirim 2014 de tepki çektik destere protesto yaptı bu uğurda azmettik başardık :A :A :A

Emreyi zaten demem gerek yok onun eline su dökemeyiz asla :F
Gidin kendi çöplüğünüzde ötün diye demezler mi insana :A:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gidin kendi çöplüğünüzde ötün diye demezler mi insana :A:A
Hhahah Aaa demem şu ki onlar olsaydı ben hiç olurdum onların yoklunda idare ettiriyorum işte :F Ben arkadaşlarımı her zaman kendimden üstün görür onlarla yarış etmem kendimi aşşağıda görürüm :A