Nisan 2018 Ayın En Çok Mesaj Yazanları

Senin bu ay yazdığın mesaj sayısı benim bütün mesaj sayımın 1000 fazlası. :A:A
Hhaha Aaa öyle gerçekten :F

Beni çok saymaya gerek yok bu konuda diğer üyelerin konuşması daha önemli , gerçi çoğu üyede benle konuşarak aktif oldu için haliyle bu sonuclar çıkıyor ortaya :A :A :A

Hhaha Aaa öyle gerçekten :F

Beni çok saymaya gerek yok bu konuda diğer üyelerin konuşması daha önemli , gerçi çoğu üyede benle konuşarak aktif oldu için haliyle bu sonuclar çıkıyor ortaya :A :A :A
Kendini bu forumun merkezi mi sanıyorsun .s @xemrexxx 'yi çağırıyım da bildirsin yine sana haddini. :A

Olsa nolur olmasa nolur ikiside etkisiz eleman. :A Insanları etiketleyip duruyorlar :A Sende ikisini anmaktan bıkmadın :A
Aaa merkez değil goy goycu başı olarak diyorum bu konuda baya iyiyiz goy goyu yaygınlaştırmada da öncülük ettik diyebilirim 2014 de tepki çektik destere protesto yaptı bu uğurda azmettik başardık :A :A :A

Emreyi zaten demem gerek yok onun eline su dökemeyiz asla :F

Aaa merkez değil goy goycu başı olarak diyorum bu konuda baya iyiyiz goy goyu yaygınlaştırmada da öncülük ettik diyebilirim 2014 de tepki çektik destere protesto yaptı bu uğurda azmettik başardık :A :A :A

Emreyi zaten demem gerek yok onun eline su dökemeyiz asla :F
Gidin kendi çöplüğünüzde ötün diye demezler mi insana :A:A

Gidin kendi çöplüğünüzde ötün diye demezler mi insana :A:A
Hhahah Aaa demem şu ki onlar olsaydı ben hiç olurdum onların yoklunda idare ettiriyorum işte :F Ben arkadaşlarımı her zaman kendimden üstün görür onlarla yarış etmem kendimi aşşağıda görürüm :A