FF MusicSurvivor

Yok kabul etmiyorum. Madem Sıla yasak Rihanna anayasa ile yasaklanmalı. Rihanna daha üstün.
Üstünlükle alakalı değil forum gözü kapalı Sıla diyor senin inadın yüzünden yarışmayı 2 ay boşunamı sundurayım ayoll şampiyon olmasada finalin bir ayağı belli olacak

Üstünlükle alakalı değil forum gözü kapalı Sıla diyor senin inadın yüzünden yarışmayı 2 ay boşunamı sundurayım ayoll şampiyon olmasada finalin bir ayağı belli olacak

Rihanna'da kesin finale gidecek sonuçta AllStar şampiyonu. Aynı şey onda da var

Sıla Denizsiz başarısız olur. Sıla'yi bana ver Rihanna'yı yarışmaya dahil et yoksa büyük olay çıkartırım
Rihanna'yı dahil etmenin tek YOLU sıla'yı benim almam

Sıla Denizsiz başarısız olur. Sıla'yi bana ver Rihanna'yı yarışmaya dahil et yoksa büyük olay çıkartırım
Rihanna'yı dahil etmenin tek YOLU sıla'yı benim almam
@xBUGRAx a Verecem Rihannayı eğer isterse yoksa başka türk şarkıcıda alabilir onuda az insan içine karıştıralım

@xBUGRAx a Verecem Rihannayı eğer isterse yoksa başka türk şarkıcıda alabilir onuda az insan içine karıştıralım

@xBUGRAx iyi yönetir umarım. Ben All Star şampiyonu yapmıştım 20 hafta boyunca büyük mücadele ettim ve o zamanlar Work falan yoktu. Work ile beraber 3-5 tane daha hit şarkısı çıktı büyük ihtimal ile iyi gider yine yani

Demetle yarışmanızı tavsiye etmem. 2015 yılında yılın şarkısı seçilen Aşkın Açamadığı Kapı ile elendim resmen. O günden beri bu forum da bu tür etkinliklerinden uzak duruyorum.
Bir şarkı seçmiştin adını unuttum @sokak sanati sana komplo kuruyordu Rihannanın klibini çalmış diye
@xBUGRAx