FF MusicSurvivor

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,830
Puanı
710
@Çiğdem- başkasının yarıştığı bir sanatçıyı direkt, hiç sormadan alabilir miyiz? :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Aaa evet 28 Kasım 2017 den itibaren 7 ay gibi bir araya girdik çünkü gündüzleri aktif olma düzenimi oturtamadım . MS sunarkan ilgilenmek şart sizleri madur etmemek için güzelce eğlenmek için :Z

20 Temmuz gibi köye fındığa gidicez 10 günlük sonra Ağustosun ilk gününden sonra tekrar eski aktifliğime kavusucam. Son 3 sezondan bir 2.All Star yapacaz ve ilk 3 sezondan yarışıp Al Stara katılmayanlarda olabilir :A

İlgilenmeye Cumayla birlikte başlayacam köye gitmeden 20 temmuza kadar All Star yarışanları ayarlarız ben geldikten sonra Ağustosta hemen bismillah der başlarız
:Z:Z:Z
Benim yarışmacım belli diye hatırlıyorum, konuşmuştuk. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şimdi napıyoruz? Yeni isim mi seçiyoruz yoksa eskilerden mi?
All Star olacak baş vuruyu açınca seçilecek isimleri sahiplerini yazacam senin elinde Müslüm ve Kazım var ister birini seçersin ister başkasına verirsin başka alırsın , alış veriş yapacaksınız :A :A :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,762
Puanı
860
All Star olacak baş vuruyu açınca seçilecek isimleri sahiplerini yazacam senin elinde Müslüm ve Kazım var ister birini seçersin ister başkasına verirsin başka alırsın , alış veriş yapacaksınız :A :A :A
Sen Acun musun ablacım? Nerden çıktı bu All-Star ya? :A Benim aklımda ne güzel yeni isimler vardı.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen Acun musun ablacım? Nerden çıktı bu All-Star ya? :A Benim aklımda ne güzel yeni isimler vardı.
Hhaha dişi acun olarak bende buradakı survivoru kurutuyorum :A :A :A

Farklı isimler istiyorsan sahiplerine baş vurup alıcaksın :F İlk 3 sezondan GunesinOglu All Star yapmıştı . Bu 2.All Star olacak yanı benim yaptığım son 3 sezondan ve ilk 3 sezondan yarışıp All Starda olmayan şarkıcılarda olacak bak seç beğen ayoll baş vuru bu gece yada yarın gelecek ozaman detaylı anlarsın :A :A :A

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Hhaha dişi acun olarak bende buradakı survivoru kurutuyorum :A :A :A

Farklı isimler istiyorsan sahiplerine baş vurup alıcaksın :F İlk 3 sezondan GunesinOglu All Star yapmıştı . Bu 2.All Star olacak yanı benim yaptığım son 3 sezondan ve ilk 3 sezondan yarışıp All Starda olmayan şarkıcılarda olacak bak seç beğen ayoll baş vuru bu gece yada yarın gelecek ozaman detaylı anlarsın :A :A :A

@Çiğdem- ya bak @mesmeso61 'de yeni isim istiyormuş. Benim istediğim isim de daha önce yarışmamış, zaten Eylül'den sonra üniversite maratonuna tamamen geçiş yapıcam. Bence yeni isimler ile eski isimler karışık olsun Survivor gibi öyle oldu bu sene. :A

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@sokak sanati Aslında Ariana olabilir kanka, Selena'yı da istiyorum gerçi. :A Yeni isim olursa Demi bu sene çok iyiydi. Yerli seçeceksem Burcu Güneç isterim ama @Çiğdem- Allstar olmaz diyorsan çok saçma Acun bile aldı. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@sokak sanati Aslında Ariana olabilir kanka, Selena'yı da istiyorum gerçi. :A Yeni isim olursa Demi bu sene çok iyiydi. Yerli seçeceksem Burcu Güneç isterim ama @Çiğdem- Allstar olmaz diyorsan çok saçma Acun bile aldı. :A

Hayatım all star olacak yani son 3 sezon yarışması isimlerden seçmen lazım. Selena ve Demi olmaz:A

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Ama heralde kendi yarışmacımı yalnız bırakmam ya. :A Betül Demir, İrem Derici , Berkay ve Lena Meyer'den birisi. :D Lena'nın şarkıları 20'yi geçemez, Betül Demir'in ve İrem'inde son şarkıları çok iyi değil. :D