FF MusicSurvivor

Yarışmayı sıfırlayacaz sanırım önceki yarışanlar yarıştıklarını alamaz onun dısında herkes kimi istiyorsa alsın yoksa her şarkıcı seçildi adam bulamıyoruz :A

@xBUGRAx Rihannayı alsın sokak sanati :A :A :A

Sıla Denizsiz başarısız olur. Sıla'yi bana ver Rihanna'yı yarışmaya dahil et yoksa büyük olay çıkartırım:A Rihanna'yı dahil etmenin tek YOLU sıla'yı benim almam:A

Sıla Denizsiz başarısız olur. Sıla'yi bana ver Rihanna'yı yarışmaya dahil et yoksa büyük olay çıkartırım:A Rihanna'yı dahil etmenin tek YOLU sıla'yı benim almam:A
@xBUGRAx a Verecem Rihannayı eğer isterse yoksa başka türk şarkıcıda alabilir onuda az insan içine karıştıralım :A :A :A

@xBUGRAx a Verecem Rihannayı eğer isterse yoksa başka türk şarkıcıda alabilir onuda az insan içine karıştıralım :A :A :A

@xBUGRAx iyi yönetir umarım. Ben All Star şampiyonu yapmıştım 20 hafta boyunca büyük mücadele ettim ve o zamanlar Work falan yoktu. Work ile beraber 3-5 tane daha hit şarkısı çıktı büyük ihtimal ile iyi gider yine yani:A

Demetle yarışmanızı tavsiye etmem. 2015 yılında yılın şarkısı seçilen Aşkın Açamadığı Kapı ile elendim resmen. O günden beri bu forum da bu tür etkinliklerinden uzak duruyorum. :A
Bir şarkı seçmiştin adını unuttum @sokak sanati sana komplo kuruyordu Rihannanın klibini çalmış diye :A :A :A @xBUGRAx