Bu Hafta Yarışan Şarkılar Sizce Nasıldı?

• İyi

Oy: 5 23.8%
  • Orta

Oy: 13 61.9%
  • Kötü

Oy: 3 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Hadi hadi tornistanı bırak, elimde kapı gibi kanıt var. :A @kerem
Ciddiyim şarkılara puan veriyorum. Hatta en son geçtiğimiz hafta sanırım Teoman'dan çok güzel bir puan alamamışken güzel bir yere koydum, aynı şekilde yine yanlışım yoksa geçen hafta ortalama bir puan aldığım Tuba Yurt zirvemdeydi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Değerli jüri başkanımız @xemrexxx'in oyları:

maNga - Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile 8
MFÖ - Sakın Gelme 7
Teoman - Gönülçelen 16
Serdar Ortaç - Gitme 14
Merve Özbey - Kül (0.48 - 1.48) 9
Model - Buzdan Şato 11
Yeni Türkü - Çember 10
Pinhani - Seni Bana Anlatırlar 11
Mor ve Ötesi - Melekler Ölmez 10
Hadise - Prenses 15
Candan Erçetin - Onlar Yanlış Biliyor 15
Tarkan - Bir Oluruzz Yolunda 13
Tuğba Yurt - Güç Bende Artık 13
Edis - An 14
İzel - Bir Dilek Tut Benim İçin 14

Umarım @xemrexxx melununun verdiği oy kurtarmıştır :A

maNga gitti kesin. :eek:

Oha oha oha oha yanlışlıkla mı verdin yine, hem de tam puan 🤩🤩 @xemrexxx

@xemrexxx Tam bir assolistsin ❤️ ❤️ ❤️

@MasacRE Teşekkürler Kardeşim puanın için :bhr::bhr:

@Gerekli24 Yorumun ve puanın için teşekkür ediyorum :bhr::bhr:
Heyatım ben en harika oyları veririm beğenmeyeni @serhatt öperek teselli etsin :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,499
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bu haftaki şarkımı çok severek dinliyordum, sözleri oldukça anlamlı ancak beklentim yoktu. Bana Bir Masal Anlat Baba'ya bile 1 verenler olmuştu, şaşırmadım. Ben şarkıların da dinlendiğinden şüpheliyim... Sağlık olsun..

Emeklerinize sağlık ama etiket listesinden çıkmak istiyorum, oy kullanmayacağım @kerem @Emre Ozansoy. Fazla aktif olamıyorum zaten çok bildirim geliyor.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu haftaki şarkımı çok severek dinliyordum, sözleri oldukça anlamlı ancak beklentim yoktu. Bana Bir Masal Anlat Baba'ya bile 1 verenler olmuştu, şaşırmadım. Ben şarkıların da dinlendiğinden şüpheliyim... Sağlık olsun..

Emeklerinize sağlık ama etiket listesinden çıkmak istiyorum, oy kullanmayacağım @kerem @Emre Ozansoy. Fazla aktif olamıyorum zaten çok bildirim geliyor.
Bu şark için bir şey diyemem, herkese hitap etmemiş olabilir veya başka bir şey. Ama BBMAB cidden 1 puan verilecek bir şarkı değildi bence. Tekrardan geçmiş olsun. :(

Bu hafta açtığım konulardaki etiket listesinden sildim adını. Olur da tekrardan oy kullanmak istersen özelden atabilirsin bize. :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bu şark için bir şey diyemem, herkese hitap etmemiş olabilir veya başka bir şey. Ama BBMAB cidden 1 puan verilecek bir şarkı değildi bence. Tekrardan geçmiş olsun. :(

Bu hafta açtığım konulardaki etiket listesinden sildim adını. Olur da tekrardan oy kullanmak istersen özelden atabilirsin bize. :bhr:
Teşekkür ederim, kolay gelsin. :bhr: Yazarım tabii

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060

Ben kendi adıma söylüyorum recapları değil şarkıları tüm olarak dinleyerek oy verdim Yeni Türkünün elenmesine üzüldüm.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710