MusicSurvivor All Star | 3.Hafta Sonuçları

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Benden pek troll olmaz, az çok bilirsin beni. :D
Kötü olduğunu düşündüğüm için. Şarkı yapmak bir sanattır, bazen saçma sapan şarkılar bile zirvede olabiliyor, sanatla alakası olmayan. İyi diyemem onlara sırf insanlar beğenmiş diye.
Senin listende bir 10 puan üzerine çıkmayı beceremedik :(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061
Valla seninle alakası yok oyun biliyorsundur, zaten hangi üye kim diye bakmadan atıyorum oyları ki %90'ını da bilmiyorum hangi ünlü kimin diye. :)

Güzel şarkıydı ama Yalın'ın. :)

O şarkısı güzel değildi Sıla'nın ne yapayım. :D O kadar güzel şarkısı var onu seçmişsin. :D
Ayy sen de 1 hafta sıkamadın mı dişini niye bu hafta geldin :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061
Sen milleti dinleme, Sıla slow'da iyi, slow paylaş. :D
Sıla'nın hareketli parçaları da iyidir Vaziyetler kötü mü mesela :D

Klipsiz bir şarkı ile gayet iyi gitmişim üstelik önümde ki 2 kişinin benden 2-3 puan fazla almış sadece. :D
Katy Perry'nin bile klip çekmeye üşendiği şarkının iyi gitmesine çok sevindim. :D

@HachiKo geçmiş olsun ama @Çiğdem- seni çok uyardı keşke dinleseydin sağlık olsun. :)

@eros benim başıma gelen seninde başına gelmiş malesef bir şarkıcıyı sonrada üstlendiğinde bu durum ters tepiyor aslında elenmeyi hak etmiyordun bence ama sonuçlar böyle malesef. :( Sağlık olsun ne diyelim.

Tam puanı @Ahmad e vermiştim ve gördüğüm gibi 1.olmuş. Hepinize tebrikler. @potterhead @mrt-06 @ozgur2113 @denizz19 :D
Ben final puanı almadım ki potterhead aldı :D

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,692
Puanı
560
@tolgab diğerleri maşallah üç haftada bir filan elenme heyecanı yaşıyor.Sen maşallah alıştın buraya :A

1.hafta 16
2.hafta 21
3.hafta 18 :F

@Billy Kane iki hafta çok iddiasızdın ama işe yaradı.Artık elinde çok iyiler var :A

@Harunnn60 çok iyi bir sonuç almışsın bu şarkı öyle duyulmuş bir şarkı değil ona rağmen 13 olmuşsun.Yani gayet iyi bence :D

geçen sezon 4. Hafta da elenmiştim yani haftaya elenebilirim :D

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,330
Puanı
264
Detaylı inceleyemedim ama yüksek puan veren aarkadaşlara teşekkürler. Elenenlere de geçmiş olsun diyelim.

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Bu haftaki sonuçlar daha tatmin edici olmuş, sadece Tarkan ve Yıldız Tilbe'nin daha yüksekte olmasını beklerdim. Hanginiz Gül Döktüm Yollarına ile göbek atmadınız :D

Burcu Güneş sanırım Sinan Akçıl faktöründen dolayı elendi, Serdar Ortaç'ın elenmesini ise açıkçası beklemiyordum ne yalan söyleyeyim. Bu hafta 23 şarkı da çok iyiydi, bu yüzden elenen ismi tahmin etmek çok zor olacaktı ama neyse sağlık olsun.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Göksel bu parça ile fark attı ise çok korkulacak zamanlar bizi bekliyor.:D @Ahmad ipini erkenden çekelim senin.:A

Yada Sezen bu parça ile final puanı aldı ise biz yarışmayı bırakıp gidelim.:( Ezilecegiz belli.ss @mrt-06