MusicSurvivor All Star | 3.Hafta Sonuçları

Beni en çok şaşırtan @EnveR iki haftadır ilk ona giremiyor :F

dışardaydım sonuçları takip edemedim pek ama en son baktığımda puan durumu güncellenmişti :A ben o gelen yorumlardan sonra kesin elenirim diye düşünmüştüm ama beklentime göre baya iyi gitmişim. :Z ara ara baktığımda @tolgab ve @eskici 'nin tam puanlarına denk geldim eyvallah sayenizde elenmedim. 🙄 @sokak sanati senide elemeden elenmicem. :J

İnş. Canım yaa.:A

Aslında daha düşük vermeyi istedim, ama bu hafta genel olarak kötü olduğu için 10'un üzerinde kaldın. :D

Uff bide dalga geçer gibi.ss Kötü değil sevmedim de bari.:F

@tolgab diğerleri maşallah üç haftada bir filan elenme heyecanı yaşıyor.Sen maşallah alıştın buraya :A

1.hafta 16
2.hafta 21
3.hafta 18 :F

@Billy Kane iki hafta çok iddiasızdın ama işe yaradı.Artık elinde çok iyiler var :A

@Harunnn60 çok iyi bir sonuç almışsın bu şarkı öyle duyulmuş bir şarkı değil ona rağmen 13 olmuşsun.Yani gayet iyi bence :D

Bu hafta final puanı alacağıma inanıyordum, bu şarkıyla ilk 4'te olamasaydım çok üzülürdüm çünkü çok sevdiğim bir şarkıdır. Başta tam puan olmak üzer, yüksek puan veren herkese teşekkürler ederim. :Z 1 puan veren @cookies ve diğerlerine teşekkür yok. :T: :A

Sizleri de tebrik ediyorum @Ahmad @-potterhead- @mrt-06 :bhr: :Z

oylama sonuçları herkese hayırlı olsun..öncelikle şunu söyleyeyim oylama yaparken baya zor kararlar oldu bu benim ilk oylamamdı şarkılar arasından seçim yapmak oldukça zor oldu ama sonuçta ister istemez bazı şarkılar ilk sırada yer alırken bazılarıda daha düşük sırada olabiliyor...tabi bu demek değildir düşük puan alınan iyi şarkı değildir sadece sıralama olarak öyle oldu...sonuç olarak umarım herkes açısından iyi olur

@BesaleT harikasın çok teşekkürler. :Z

Bu sefer Serdar değil Yalın'ım. :D
Valla seninle alakası yok oyun biliyorsundur, zaten hangi üye kim diye bakmadan atıyorum oyları ki %90'ını da bilmiyorum hangi ünlü kimin diye. :)

Güzel şarkıydı ama Yalın'ın. :)

@BesaleT seni kim jüri yaptı Allah aşkına :T:
O şarkısı güzel değildi Sıla'nın ne yapayım. :D O kadar güzel şarkısı var onu seçmişsin. :D

@EnveR yok 2 haftadır o kadar iddialı değilsin o da olabilir.İlk hafta Bana Anlat ı kullanmıştın demi

Alınmıyorumda zirvede alan şarkıya bile kötü diyorsun.:F Trollüyormus gibi duruyor.:F
Benden pek troll olmaz, az çok bilirsin beni. :D
Kötü olduğunu düşündüğüm için. Şarkı yapmak bir sanattır, bazen saçma sapan şarkılar bile zirvede olabiliyor, sanatla alakası olmayan. İyi diyemem onlara sırf insanlar beğenmiş diye.