MusicSurvivor All Star | 3.Hafta Sonuçları

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,324
Puanı
264
Evet baya şarkı varmış. Bilmediklerimi de yazmışsınız dinliyorum şu an. Zorla iddalıyım dedirteceksiniz birazdan bana :)

@GunesinOglu iki medeni insanı söylemiştim

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aslında @Harunnn60 da final istiyor çeyrek final istiyor yani :A

@sokak sanati Yıldız da final ister.İstemeyen tek Teoman la Atiş kaldı :A

Herkes ister sanırım 7. haftadan sonra gerçek elemeler başlayacak.:D Şu haftalarda finale gidemeyecek yada finale gitmek için yavaştan gidenler elenecek.
İlk 3 haftada izlenim bu.:D

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Ben gitmeyecek gibi duruyor laa.:Z Off çok iyi her hafta arta arta gidiyorum ama beni hiç pohpohlamıyorsun.:(

Dur şimdi sıra sana geliyor :A 2. hafta Unfaithful kullandıydın demi :D 2 ve 3.haftada kullandığın şarkıları daha önce kullanmamışsın iyi iyi :A Tek stay ve bbhmm mi kaldı :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dur şimdi sıra sana geliyor :A 2. hafta Unfaithful kullandıydın demi :D 2 ve 3.haftada kullandığın şarkıları daha önce kullanmamışsın iyi iyi :A Tek stay ve bbhmm mi kaldı :F

Monster'da var.:D O şarkı ama cepte sonuçta çok seveni var.:D BBHMM çok kaliteli zaten. Stay ise slow forumda alır götürür Unfailtful gibi.:F
Bu hafta Te Amo, S&M yada California'dan birini kullanacağım. S&M'ye sıcak bakıyorum yada Te Amo.:Z Sence.

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Monster'da var.:D O şarkı ama cepte sonuçta çok seveni var.:D BBHMM çok kaliteli zaten. Stay ise slow forumda alır götürür Unfailtful gibi.:F
Bu hafta Te Amo, S&M yada California'dan birini kullanacağım. S&M'ye sıcak bakıyorum yada Te Amo.:Z Sence.

Te amo , sm biraz daha sonra olabilir ama california yı acilen kullan :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Te amo , sm biraz daha sonra olabilir ama california yı acilen kullan :D

California, Unfailtful tarzında.
Te Amo zaten 4.lük elde etti çok erken kullanmama rağmen. S&M biraz riskli bir haftada iyi taşıdı beni. Ben ikisinede bmyle bir kadroda güveniyorum.:D Aslında birazda final puanına her hafta bu kadar yaklaşmış iken risk alıp o kırmızı şeyde olmak istiyorum.:A Stay falanda gelebilir.:F

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
California, Unfailtful tarzında.
Te Amo zaten 4.lük elde etti çok erken kullanmama rağmen. S&M biraz riskli bir haftada iyi taşıdı beni. Ben ikisinede bmyle bir kadroda güveniyorum.:D Aslında birazda final puanına her hafta bu kadar yaklaşmış iken risk alıp o kırmızı şeyde olmak istiyorum.:A Stay falanda gelebilir.:F

bmyle ne be :A

Boşver risk alma şimdi diamonds filan kullancan gibi :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,146
Puanı
1,061
@xemrexxx o puana bu Meryem.:A

14318_FjKGU_Muhtesem-Yuzyilda-Hurremin-yanis-sekli-elestiri-aldi.jpg
onun her hali kabul :bhr: