MusicSurvivor All Star | 3.Hafta Sonuçları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@sokak sanati geçen yarışmada 4.hafta da elenmiştim yani 4.haftayı geçireyim de ondan sonra elensem de üzülmem. Önemli olan başarının üstüne koymaktır her zaman. :D

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
@sokak sanati geçen yarışmada 4.hafta da elenmiştim yani 4.haftayı geçireyim de ondan sonra elensem de üzülmem. Önemli olan başarının üstüne koymaktır her zaman. :D

Nasıl üzülmezsin 16 haftalık liste yapmadık mı beraber son haftalardakiler çok iyi değil mi.Legendary lovers da çok iyi zaten :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Öncelikle güzel puanlarınız için hepinize teşekkür ederim.

Açıkcası yorumlardan artık final puanina kesin olarak bakiyordum ama böyle bir puanla ve farkla 1.lik sürpriz oldu.
Kötü bir gün geçirdim şimdi böyle güzel birşeyle karşılaşmak iyi geldi. tekrardan hepinize teşekkür ederim.

@mrt-06 @ozgur2113 ve @-potterhead- sizleri tebrik ederim.

@HachiKo @eros gecmiş olsun arkadaşlar.

@sokak sanati o kadar şarkici karsisinda yabanci şarkici ile bu kadar başarili gitmen cidden büyük tebriği hakediyor. Biraz daha zorlasan irelleyen haftalar dahada yükselirsin eminim.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Öncelikle güzel puanlarınız için hepinize teşekkür ederim.

Açıkcası yorumlardan artık final puanina kesin olarak bakiyordum ama böyle bir puanla ve farkla 1.lik sürpriz oldu.
Kötü bir gün geçirdim şimdi böyle güzel birşeyle karşılaşmak iyi geldi. tekrardan hepinize teşekkür ederim.

@mrt-06 @ozgur2113 ve @-potterhead- sizleri tebrik ederim.

@HachiKo @eros gecmiş olsun arkadaşlar.

@sokak sanati o kadar şarkici karsisinda yabanci şarkici ile bu kadar başarili gitmen cidden büyük tebriği hakediyor. Biraz daha zorlasan irelleyen haftalar dahada yükselirsin eminim.

Ayy saol bebüşüm.:love1: Haftaya umarım ilk 4 olur artık. Çok yaklaşmaktan bıktım.:(
Seni tebrik ettim zaten. Cidden bende bu kadarını beklemiyordum. İyi ki kullanmışsın.:D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ayy saol bebüşüm.:love1: Haftaya umarım ilk 4 olur artık. Çok yaklaşmaktan bıktım.:(
Seni tebrik ettim zaten. Cidden bende bu kadarını beklemiyordum. İyi ki kullanmışsın.:D
Benden Riri'ye tam destek var. Biraz daha iddialilardan koysan ilk 4 olacak, çünki irelleyen haftalarda herkes iyini koyunca sana zor gelebilir. :(

tek tek mesajlara yarın bakacam. :D
Aynen benim listede tamamen yoktu zaten, iyi ki sana sordum geçen. Teşekkürler. :D

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Benden Riri'ye tam destek var. Biraz daha iddialilardan koysan ilk 4 olacak, çünki irelleyen haftalarda herkes iyini koyunca sana zor gelebilir. :(

Aynen benim listede tamamen yoktu zaten, iyi ki sana sordum geçen. Teşekkürler. :D

İyi ki sormuşsun o zaman keşke 3.sezon da sorsaydın :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Hiç aceleye gerek yok. Geçen sezonda iyileri koy dediniz biraz aceleci davrandım finalde elim boş kaldı.:( Şu anlık korkum yok. Son 5'é düşersem bir tık seviyeyi arttırırım.:Z

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Aynen o haftayi geçsem kesin 1.lik vardı eminim ama böylesi hayirliymiş. Belki All Star'da kismet olur. :D
O elendiğim şarkiyi en yakin zamanda kullansam iyi olacak.ss

Bence de :D

Yabancılar iyi başladı.Katy klipsiz şarkısıyla ilk on üçte :D