MusicSurvivor All Star | 3.Hafta Sonuçları

Haftaya tekrarında level atlariz artık.:Z

Şimdi geçmişisem haftaya her türlü geçerim.:A Final şansın azalmış gibi hissettim.:A
Final puanı alamadık ya sana da gün doğdu dimi :D

Ben stratejik bir şekilde ilerliyorum her şey kontrolüm altında sekizincilik de gayet iyi bir sonuç her inişin bir çıkışı olur elbet. :A

@Ahmad muhteşem seçiminle sonuna kadar hakettin beybisi bu puanı:Z Tebrikler.

@mrt-06 şaka mı bu.:F Tebrikler. Çok beğenmiştim.:A

@-potterhead- tebrikler ederim. Valla çok büyük bir tehlikesin. Nasıl durduracagiz seni bilmiyorum.:(

@ozgur2113 tahmin ettiğim gibi çok iyi gitmişsin. Hakettin bu puanı. Tebrikler.:D

@cookies sen şu fotoları bir daha atsana. Hangisi diye sormuştun.:D
1c62b7d315d63f937c0a98729a39e47c.jpg
8f1fc811cda0a1a45e78dede35952e22.jpg

Bunlar :)

Final puanı alamadık ya sana da gün doğdu dimi :D

Ben stratejik bir şekilde ilerliyorum her şey kontrolüm altında sekizincilik de gayet iyi bir sonuç her inişin bir çıkışı olur elbet. :A
Aynen öyle herkes düşüş yaşayacaktır o korksun esas daha bizim bomba şarkılarımız başlamadı, 8. haftadan sonra yalincecelielele :A

Aynen öyle herkes düşüş yaşayacaktır o korksun esas daha bizim bomba şarkılarımız başlamadı, 8. haftadan sonra yalincecelielele :A
Katılıyorum kanka boş konuşanları kaale almamak lazım zaten de işte cevap vermesen de olmuyor. :A

Klipsiz bir şarkı ile gayet iyi gitmişim üstelik önümde ki 2 kişinin benden 2-3 puan fazla almış sadece. :D
Katy Perry'nin bile klip çekmeye üşendiği şarkının iyi gitmesine çok sevindim. :D

@HachiKo geçmiş olsun ama @Çiğdem- seni çok uyardı keşke dinleseydin sağlık olsun. :)

@eros benim başıma gelen seninde başına gelmiş malesef bir şarkıcıyı sonrada üstlendiğinde bu durum ters tepiyor aslında elenmeyi hak etmiyordun bence ama sonuçlar böyle malesef. :( Sağlık olsun ne diyelim.

Tam puanı @Ahmad e vermiştim ve gördüğüm gibi 1.olmuş. Hepinize tebrikler. @potterhead @mrt-06 @ozgur2113 @denizz19 :D

Elenmedin şaka yaptık be :A
dışardaydım sonuçları takip edemedim pek ama en son baktığımda puan durumu güncellenmişti :A ben o gelen yorumlardan sonra kesin elenirim diye düşünmüştüm ama beklentime göre baya iyi gitmişim. :Z ara ara baktığımda @tolgab ve @eskici 'nin tam puanlarına denk geldim eyvallah sayenizde elenmedim. 🙄 @sokak sanati senide elemeden elenmicem. :J

Mustafa Sandal'a 1 vermiştim 14'üncü olmuş en büyük farkım o .:D Ayrıca Sezen Aksu 3 olmuş ben gene düşük puan vermişim.:D
Diğer puanlar aşağı yukarı benzer.:) Elenen isimler de düşüktü ama elenmesini beklemezdim geçmiş olsun.:)