eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

sen haketmedin sertab haketti sana rağmen şampiyon oldu kadını ne kadar kutlasak yeridir

madem marifet sende bir dahaki sefere demet akalınla gelde gör hanyayı konyayı

o kadar da yakın oturmuyoruz yakınımda olsa gaganın pis kokusundan mahalle boşalırdı eminim uzak bir yerdedir
2 semt uzakta oturuyor ama Harun'un ilgi alanında olmadığın için üşeniyor seni bulmaya. Yoksa ismin soyismin belli zaten. İki dakikalık iş.

sen haketmedin sertab haketti sana rağmen şampiyon oldu kadını ne kadar kutlasak yeridir

madem marifet sende bir dahaki sefere demet akalınla gelde gör hanyayı konyayı
Ben Demet Akalın, Hande Yener gibileri asla seçmem. Karakterime ters düşer.

Sertan Erener, Gülşen, Şebnem Ferah gibi efsanelerle gelirim ben. Ama şampiyon oldum zaten.

Sen katılsana, gömmek için bize fırsat doğar.

Zirveyi belirledim yine..

ya şu kazulet @kerem i övmeyin artık kanatlandıkça kanatlandı gerçeklerle bağını tamamen kopardı alamancı
Fok başkan kızıyor daha övgü yok

Mahsene kilitleseydi benide çağırırdı, birlikte fok katliamı işlerdik.
@destere

Keşke kilitlese de kurtulsak

o kadar da yakın oturmuyoruz yakınımda olsa gaganın pis kokusundan mahalle boşalırdı eminim uzak bir yerdedir
Aaa ne bileyim benim aklımda öyle kalmış sen yok oldunmu Harun ya mahsene tıktı ya da askere ihbar etti diyoruz
26 Yaş askerlik yok acaba bu gizemin kayboluşların ikamet değiştirmelerin kaçak oldun içinmi burada bile sakladına göre
@MEnes @MasacRE- @xemrexxx

Şebo ile katıl @destere onu seviyor mecbur destekleyecek düşük verirse başkanlığı tehrikeye girer