eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

Sinirlendirmiştin beni çünkü o ara. :A

Yami, ama 15 hafta nokta atışı yaptım bende. Sertab'la hiç ilk 10 dışına çıkmadım. En kötü sıralamam 2. haftada 9. olmamdı. Onun dışında hep ilk 5'te yer aldım. Şampiyonluğu hakettim. Çatlayın. :Z:Z @destere @xemrexxx @sokak sanati @ozmoturk @MasacRE-
sen haketmedin sertab haketti sana rağmen şampiyon oldu kadını ne kadar kutlasak yeridir :)
madem marifet sende bir dahaki sefere demet akalınla gelde gör hanyayı konyayı :)

o kadar da yakın oturmuyoruz yakınımda olsa gaganın pis kokusundan mahalle boşalırdı eminim uzak bir yerdedir :)
2 semt uzakta oturuyor ama Harun'un ilgi alanında olmadığın için üşeniyor seni bulmaya. Yoksa ismin soyismin belli zaten. İki dakikalık iş. :A

sen haketmedin sertab haketti sana rağmen şampiyon oldu kadını ne kadar kutlasak yeridir :)
madem marifet sende bir dahaki sefere demet akalınla gelde gör hanyayı konyayı :)
Ben Demet Akalın, Hande Yener gibileri asla seçmem. Karakterime ters düşer.

Sertan Erener, Gülşen, Şebnem Ferah gibi efsanelerle gelirim ben. Ama şampiyon oldum zaten. :Z

Sen katılsana, gömmek için bize fırsat doğar. :A

Sinirlendirmiştin beni çünkü o ara. :A

Yami, ama 15 hafta nokta atışı yaptım bende. Sertab'la hiç ilk 10 dışına çıkmadım. En kötü sıralamam 2. haftada 9. olmamdı. Onun dışında hep ilk 5'te yer aldım. Şampiyonluğu hakettim. Çatlayın. :Z:Z @destere @xemrexxx @sokak sanati @ozmoturk @MasacRE-

Zirveyi belirledim yine..

ya şu kazulet @kerem i övmeyin artık kanatlandıkça kanatlandı gerçeklerle bağını tamamen kopardı alamancı:)
Fok başkan kızıyor daha övgü yok :A :A :A

Mahsene kilitleseydi benide çağırırdı, birlikte fok katliamı işlerdik. :A @destere

Keşke kilitlese de kurtulsak :A

o kadar da yakın oturmuyoruz yakınımda olsa gaganın pis kokusundan mahalle boşalırdı eminim uzak bir yerdedir :)
Aaa ne bileyim benim aklımda öyle kalmış sen yok oldunmu Harun ya mahsene tıktı ya da askere ihbar etti diyoruz :F 26 Yaş askerlik yok acaba bu gizemin kayboluşların ikamet değiştirmelerin kaçak oldun içinmi burada bile sakladına göre :A :A :A @MEnes @MasacRE- @xemrexxx

Ben Demet Akalın, Hande Yener gibileri asla seçmem. Karakterime ters düşer.

Sertan Erener, Gülşen, Şebnem Ferah gibi efsanelerle gelirim ben. Ama şampiyon oldum zaten. :Z

Sen katılsana, gömmek için bize fırsat doğar. :A
Şebo ile katıl @destere onu seviyor mecbur destekleyecek düşük verirse başkanlığı tehrikeye girer :A :A :A