eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Senin parti 4 .lüğe gerilemiş afd geliyor inşallah seni doğrayıp sucuk yaparlar @serhatt A yedirirler @Çiğdem- @destere @Dosi @cookiesEkli dosyayı görüntüle 62552
alaman karpuzu @kerem şimdiden dönüş işlemlerine başlamıştır seçimleri bir eli kalbinde bir eli totosunda korku içinde takip edecektir donu düşesice , daha almanyadan çıkış yapamadan bunu yakalayıp fırına atsalar hitler amca gibi.. harika bir hizmet olur dünya için

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Kesinlikle, alçak gönüllülüğün kitabını yaz deseler giriş cümlesi bu olurdu o derece.
girişi böyleyse gelişme kısmına gelmeden kitabı sobaya atmak lazım sıvadaşım içerik çok benmerkezci

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
ama hangi sezonun şampiyonu olduğunu belirtmemişsiniz bu şekilde olmamış sanki @kerem her sezonun şampiyonu gibi olmuş diğerlerine haksızlık olmuş @sokak sanati isyan eder şimdi
Bence çok güzel olmuş, en güncel Şampiyon ben olduğuma göre sıkıntı yok. Rachel'im hakederek doya doya kullandı o rütbeyi zaten.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
girişi böyleyse gelişme kısmına gelmeden kitabı sobaya atmak lazım sıvadaşım içerik çok benmerkezci
Ama cümleyi tekrar inceledikten sonra 'Muhakkak öyle, aksi düşünülemez' cümlesinin hangi cümleye karşı cevap verildiğini dikkatli irdelemek gerekir sayın yoldaşım. @kerem adlı arkadaş o cümleyi kurarken sadece senin katkın var anlamında kurmadı. Bir çok kişinin yanında senin de katkın çok oldu anlamında kurdu. Ben de ona istinaden o muazzam alçak gönüllülük içeren cümleyi kurdum. Yani ortada bir benmerkeziyetçilik yok bana kalırsa.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
Çiğdem orada demiş ki, Sertab'la katılan 2 kişi oldu ama onlar şampiyon olamadı. Sen ilk kez katıldın ve Sertab'a da ilk şampiyonluğunu kazandırdın dedi.

Senin dediklerini ciddiye almıyorum, sen zaten ilkokulda zar zor geçmişsindir Türkçe dersini.

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Bence çok güzel olmuş, en güncel Şampiyon ben olduğuma göre sıkıntı yok. Rachel'im hakederek doya doya kullandı o rütbeyi zaten.
senin işine geliyor tabi ama diğer şampiyonların hakkını gaspetmiş oluyorsun akşam sinirden @sokak sanati çimleri yiyordu bir an önce düzeltilmeli çok muallak bir etiketlendirme olmuş şampiyon olduğun sezon rakam olarak belli olmalı hogatham @Çiğdem- i bir uyarayım düzeltsin düzeltmese zaten ben müdahale edeceğim jüri başkanıyız sonuçta boru değil kol gibi yetkimiz var )

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
Zaten geldiğinden beri muhabbetimiz var. Bunun için bu yarışmaya ihtiyacımız yok ki. Tabi ben bu ara çok uğramadığım için pek konuşamıyoruz. O da bir gerçek.
Şu son aralar özel hayatından dolayı foruma pek vakit ayıramıyorsun. Biraz daha aktif olursan fena olmaz.

Herşey yolundadır umarım.

Son düzenleme:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
Sana niye o kadar battı? @sokak sanati bunu dert etmemişken. Zaten MS ile ilgim kalmadı dedi adam.