eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
Yeter, top listeye çıkartmayın şu konuyu. Gördükçe kanım donuyor.

r1yjp1.gif
Çatladın artık kıskançlıktan. :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Senin parti 4 .lüğe gerilemiş :A afd geliyor inşallah seni doğrayıp sucuk yaparlar @serhatt A yedirirler :A @Çiğdem- @destere @Dosi @cookiesEkli dosyayı görüntüle 62552
alaman karpuzu @kerem şimdiden dönüş işlemlerine başlamıştır:) seçimleri bir eli kalbinde bir eli totosunda korku içinde takip edecektir donu düşesice , daha almanyadan çıkış yapamadan bunu yakalayıp fırına atsalar hitler amca gibi.. harika bir hizmet olur dünya için :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
ama hangi sezonun şampiyonu olduğunu belirtmemişsiniz :) bu şekilde olmamış sanki @kerem her sezonun şampiyonu gibi olmuş diğerlerine haksızlık olmuş :) @sokak sanati isyan eder şimdi :)
Bence çok güzel olmuş, en güncel Şampiyon ben olduğuma göre sıkıntı yok. :A Rachel'im hakederek doya doya kullandı o rütbeyi zaten. :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
girişi böyleyse gelişme kısmına gelmeden kitabı sobaya atmak lazım sıvadaşım:) içerik çok benmerkezci :)
Ama cümleyi tekrar inceledikten sonra 'Muhakkak öyle, aksi düşünülemez' cümlesinin hangi cümleye karşı cevap verildiğini dikkatli irdelemek gerekir sayın yoldaşım. :) @kerem adlı arkadaş o cümleyi kurarken sadece senin katkın var anlamında kurmadı. Bir çok kişinin yanında senin de katkın çok oldu anlamında kurdu. Ben de ona istinaden o muazzam alçak gönüllülük içeren cümleyi kurdum. :) Yani ortada bir benmerkeziyetçilik yok bana kalırsa. :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
@Çiğdem- orda ''ilk kez katılmasına rağmen şampiyon oldu derken seni tiye almış'' :) daha önce iki kez katılmasına rağmen bir fok alamadı derkende gerçekleri söylemiş:) durum bu kadar basit anlamayacak ne var :)
Çiğdem orada demiş ki, Sertab'la katılan 2 kişi oldu ama onlar şampiyon olamadı. Sen ilk kez katıldın ve Sertab'a da ilk şampiyonluğunu kazandırdın dedi. :A

Senin dediklerini ciddiye almıyorum, sen zaten ilkokulda zar zor geçmişsindir Türkçe dersini. :A

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Bence çok güzel olmuş, en güncel Şampiyon ben olduğuma göre sıkıntı yok. :A Rachel'im hakederek doya doya kullandı o rütbeyi zaten. :Z
senin işine geliyor tabi ama diğer şampiyonların hakkını gaspetmiş oluyorsun:) akşam sinirden @sokak sanati çimleri yiyordu :) bir an önce düzeltilmeli çok muallak bir etiketlendirme olmuş şampiyon olduğun sezon rakam olarak belli olmalı :) hogatham @Çiğdem- i bir uyarayım düzeltsin düzeltmese zaten ben müdahale edeceğim jüri başkanıyız sonuçta boru değil:) kol gibi yetkimiz var :))

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
Zaten geldiğinden beri muhabbetimiz var. Bunun için bu yarışmaya ihtiyacımız yok ki. :A Tabi ben bu ara çok uğramadığım için pek konuşamıyoruz. O da bir gerçek. :D
Şu son aralar özel hayatından dolayı foruma pek vakit ayıramıyorsun. Biraz daha aktif olursan fena olmaz. :A

Herşey yolundadır umarım. :D

Son düzenleme:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
senin işine geliyor tabi ama diğer şampiyonların hakkını gaspetmiş oluyorsun:) akşam sinirden @sokak sanati çimleri yiyordu :) bir an önce düzeltilmeli çok muallak bir etiketlendirme olmuş şampiyon olduğun sezon rakam olarak belli olmalı :) hogatham @Çiğdem- i bir uyarayım düzeltsin düzeltmese zaten ben müdahale edeceğim jüri başkanıyız sonuçta boru değil:) kol gibi yetkimiz var :))
Sana niye o kadar battı? @sokak sanati bunu dert etmemişken. :A Zaten MS ile ilgim kalmadı dedi adam. :A