eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Çiğdem orada demiş ki, Sertab'la katılan 2 kişi oldu ama onlar şampiyon olamadı. Seb ilk kez katıldın ve Sertab'a da ilk şampiyonluğunu kazandırdın dedi. :A

Senin dediklerini ciddiys almıyorum, sen zaten ilkokulda zar zor geçmişsindir Türkçe dersini. :A
türkçe öğretmenim bir kadındı cevap vermek için parmak kaldırdım parmağım da sen git nereye isabet et :) kadın kendisine pandik attığımı sandığı için beni okulda bırakmıştı yoksa türkçe bilgimle ilgili bir problem yoktu yani :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
herşey güzelde şu ilk baştaki verdiğim en yüksek puan değişmesin mesela yarışmada 30 şarkıcı varsa benim yarışma sonuna kadar 30 la bir arası puan verme yetkim olsun :)
yarışmacıda @Harunnn60 olsun @kerem olsun onlarla top gibi oynarım :)
@Harunnn60 jüri başkanı olacaktı da işlerinden zaman bulamadı, bende şampiyon oldum. İkimiz Jüri başkanıyız yani. :A Sen kendine uğraşacak yeni yarışmacı bul. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Ama cümleyi tekrar inceledikten sonra 'Muhakkak öyle, aksi düşünülemez' cümlesinin hangi cümleye karşı cevap verildiğini dikkatli irdelemek gerekir sayın yoldaşım. :) @kerem adlı arkadaş o cümleyi kurarken sadece senin katkın var anlamında kurmadı. Bir çok kişinin yanında senin de katkın çok oldu anlamında kurdu. Ben de ona istinaden o muazzam alçak gönüllülük içeren cümleyi kurdum. :) Yani ortada bir benmerkeziyetçilik yok bana kalırsa. :)
o kadar güzel anlatmışsınki saygıdeğer sıvadaşım :) yani insanın mantığına uymasada ikna olası geliyor:) birde cümleler çok melodik ve hisli döşenmiş, cümlenin bitimine doğru gözlerimden yaş fışkırıyordu :)) sana hak vermeyen ölsün :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
türkçe öğretmenim bir kadındı cevap vermek için parmak kaldırdım parmağım da sen git nereye isabet et :) kadın kendisine pandik attığımı sandığı için beni okulda bırakmıştı yoksa türkçe bilgimle ilgili bir problem yoktu yani :)
Neye cevap vermek için parmak kaldırdın? :A

Öğretmeni de rezil etmişsindir herkese, yazık kadına. Sırf pandik atacağım diye ne hallere girmiştir görmemiş garibim. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Şu som aralar özel hayatından dolayı foruma pek vakit ayıramıyorsun. Biraz daha aktif olursan fena olmaz. :A

Herşey yolundadır umarım. :D
Foruma vakit ayırmıyorum demek daha doğru olur gibi. Biraz bilinçli uzaklaştım son 1 2 ayda. :A Aktifliğim artar mı bu bir bilinmez. Kafamda öyle bir istek belirirse fark edilir zaten, daha çok damlarım. :A

Soruya gelince bir problem yok her şey yolunda. :D İş güç koşturmaca devam ediyor. Biraz da gezme tozma olunca vakit kalmıyor. :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
o kadar güzel anlatmışsınki saygıdeğer sıvadaşım :) yani insanın mantığına uymasada ikna olası geliyor:) birde cümleler çok melodik ve hisli döşenmiş, cümlenin bitimine doğru gözlerimden yaş fışkırıyordu :)) sana hak vermeyen ölsün :)
Teşekkürlerimi iletiyorum sayın yoldaşım. Bu işi kaliteli sanat düzeyinde yaptığımı biliyorsun. Kelimeleri alıp savaşa gönder deseler bunu bile yaparım sanırım. :) İkna ve sanatsal cümle kurma işi üzerinde master mı yapsam ne yapsam, ya da genç yeteneklere eğitim de verebilirim. :) (Fazla şımardım sanırım. :A)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Teşekkürlerimi iletiyorum sayın yoldaşım. Bu işi kaliteli sanat düzeyinde yaptığımı biliyorsun. Kelimeleri alıp savaşa gönder deseler bunu bile yaparım sanırım. :) İkna ve sanatsal cümle kurma işi üzerinde master mı yapsam ne yapsam, ya da genç yeteneklere eğitim de verebilirim. :) (Fazla şımardım sanırım. :A)
dön dolaş yine aynı yere geldik gibi :) alçak gönüllüğün kitabını tekrar tekrar yazıyorsun saygılar sunuyorum burdan :)) ama fazla alçak gönüllü olma gerçek zannederler derler o yüzden kendini arada birde olsa övebilirsin yani bu kadarına gerek yok :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Neye cevap vermek için parmak kaldırdın? :A

Öğretmeni de rezil etmişsindir herkese, yazık kadına. Sırf pandik atacağım diye ne hallere girmiştir görmemiş garibim. :A
ben sırada oturuyordum şimdi kadında yanımda ayaktaydı ? o sırada kadına doğru dönüp parmağımı kaldırdım ? :) hımm bende diyorum parmağım niye kayboldu demekki :)
neyse öğretmen haklıymış şimdi tekrar düşününce jeton düştü :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
dön dolaş yine aynı yere geldik gibi :) alçak gönüllüğün kitabını tekrar tekrar yazıyorsun saygılar sunuyorum burdan :)) ama fazla alçak gönüllü olma gerçek zannederler derler o yüzden kendini arada birde olsa övebilirsin yani bu kadarına gerek yok :))
Doğru dedin bu kadar alçak gönüllülük biraz fazla oldu gibi. :) Çok da abartmamak lazım, iyisi mi senin dediğin gibi arada kendimi öveyim ki gerçek sanmasınlar. :) Ki kendimi övme işinde de başarılı olduğumu söylerler. Onu da iyi yapıyormuşum sanırım. :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
Foruma vakit ayırmıyorum demek daha doğru olur gibi. Biraz bilinçli uzaklaştım son 1 2 ayda. :A Aktifliğim artar mı bu bir bilinmez. Kafamda öyle bir istek belirirse fark edilir zaten, daha çok damlarım. :A

Soruya gelince bir problem yok her şey yolunda. :D İş güç koşturmaca devam ediyor. Biraz da gezme tozma olunca vakit kalmıyor. :D
Ben reel adamım diyorsun yani. Hadi bakalım. :A

Kaliteli yorumlarından da mahrum kalmayalım şimdi. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
artık aslı burda çakma jüri başkanlarına ihtiyaç yok herkes kendi işine dönsün :) hogathamla kolkola dizdize dipdibe yarışmayı sunacağız :)
@Çiğdem- kraliçemiz ilk ödülünü verdi, ikincisi ise Jüri Başkanı yapacak beni. Boşuna mı şampiyon olduk. :A

Harun'da zaten jüriydi, artık sende bi yarışmacı olda ezelim seni bi güzel. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
ben sırada oturuyordum şimdi kadında yanımda ayaktaydı ? o sırada kadına doğru dönüp parmağımı kaldırdım ? :) hımm bende diyorum parmağım niye kayboldu demekki :)
neyse öğretmen haklıymış şimdi tekrar düşününce jeton düştü :)
İyi o zaman, parmağınla milli olmayı becermişsin. :A Başka yerlerinle olamasan da buda birşeydir en azından. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
@Çiğdem- kraliçemiz ilk ödülünü verdi, ikincisi ise Jüri Başkanı yapacak beni. Boşuna mı şampiyon olduk. :A

Harun'da zaten jüriydi, artık sende bi yarışmacı olda ezelim seni bi güzel. :A
İyi o zaman, parmağınla milli olmayı becermişsin. :A Başka yerlerinle olamasan da buda birşeydir en azından. :A
allah belanı versin alamancı :)
la çok pis grip olmuşum başım davul gibii burnum isyanlarda elim ayağım dermansız dışarı çıkmaya mecalim yok şu an cahantalı göndersen bana bir nane limon kaynatsa narin elleriyle sonra kızla birlikte oturup kaynatsak kanımız kaynaşsada gribi atlatsam bari:) öyle bir iyilik yapmış olsan bir foka yarardın en azından :)
anca çene yarıştırıyorsun yamtirik :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben reel adamım diyorsun yani. Hadi bakalım. :A

Kaliteli yorumlarından da mahrum kalmayalım şimdi. :D
Yani biraz karışık. O gün kafama ne esiyorsa onu yapıyorum genelde i. Foruma günlük hep girişim oluyor ama yapacağım şeyler ve öncelikler değişkenlik gösteriyor. :A

Temelli bırakma durumu olmaz tabi. Muhakkak ara ara girer o dediğin yorumlardan yaparım. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Doğru dedin bu kadar alçak gönüllülük biraz fazla oldu gibi. :) Çok da abartmamak lazım, iyisi mi senin dediğin gibi arada kendimi öveyim ki gerçek sanmasınlar. :) Ki kendimi övme işinde de başarılı olduğumu söylerler. Onu da iyi yapıyormuşum sanırım. :)
burda bile sıvayı kendine atmakta mahsur görmemişsin sıvadaşım:)) helal olsun diyorum bu yetenek oldukça sende tekeden süt çıkarırsın :))

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
burda bile sıvayı kendine atmakta mahsur görmemişsin sıvadaşım:)) helal olsun diyorum bu yetenek oldukça sende tekeden süt çıkarırsın :))
Boşuna sıva üstadı mertebesine çıkmadık yoldaşım. :) Gerçekten bu işte iyi olmasak o rütbeye mahsar olmazdık. Bunu çekirdek kadronun tümü için söyleyebiliriz bana kalırsa. :)