eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sana niye o kadar battı? @sokak sanati bunu dert etmemişken. :A Zaten MS ile ilgim kalmadı dedi adam. :A
senin işine geliyor tabi ama diğer şampiyonların hakkını gaspetmiş oluyorsun:) akşam sinirden @sokak sanati çimleri yiyordu :) bir an önce düzeltilmeli çok muallak bir etiketlendirme olmuş şampiyon olduğun sezon rakam olarak belli olmalı :) hogatham @Çiğdem- i bir uyarayım düzeltsin düzeltmese zaten ben müdahale edeceğim jüri başkanıyız sonuçta boru değil:) kol gibi yetkimiz var :))
Tüm zamanların MS şampiyonu alamancı :A :A :A @sokak sanati @xemrexxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,065
Puanı
1,060
Forumun Kenar Mahalle Dilberi etiketi lazım sana :A :A :A @destere @cookies @xemrexxx
bir-mucize-olsunun-ilk-bolumunde-neler-yasanacak_131673053499666534.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Boşuna sıva üstadı mertebesine çıkmadık yoldaşım. :) Gerçekten bu işte iyi olmasak o rütbeye mahsar olmazdık. Bunu çekirdek kadronun tümü için söyleyebiliriz bana kalırsa. :)
bizde o mertebeye yükseldik ama sıvayı bir kendimize bir karşıdakine çaldık hep kendimizi sıvasak inandırıcılığımız kalmazdı arada bir de olsa karşıdakine (hakketmese dahi :) ) sıva atmak sıvacılığın şanındandır :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,737
Puanı
1,060
allah belanı versin alamancı :)
la çok pis grip olmuşum başım davul gibii burnum isyanlarda elim ayağım dermansız dışarı çıkmaya mecalim yok şu an cahantalı göndersen bana bir nane limon kaynatsa narin elleriyle sonra kızla birlikte oturup kaynatsak kanımız kaynaşsada gribi atlatsam bari:) öyle bir iyilik yapmış olsan bir foka yarardın en azından :)
anca çene yarıştırıyorsun yamtirik :)
@Çiğdem- varken ne Chantal'ı. Hem Chantal'ın eline 96534962 kere erkek eli değmiş. Kız hamile kalmamak için utanmaya utanmaya gidip eczacıda hap alacağım diyor. Tam senlik kadın. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
@Çiğdem- varken ne Chantal'ı. Hem Chantal'ın eline 96534962 kere erkek eli değmiş. Kız hamile kalmamak için utanmaya utanmaya gidip eczacıda hap alacağım diyor. Tam senlik kadın. :A
kız zır cahilmiş desene :) 96 milyon kez erkek eli değmiş hala çocuklar nasıl peydah olur bilmiyor :)
deseydin ya saftirik chantal el teması hamile bırakmaz seni yeterki bamya değmesin :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
bizde o mertebeye yükseldik ama sıvayı bir kendimize bir karşıdakine çaldık hep kendimizi sıvasak inandırıcılığımız kalmazdı arada bir de olsa karşıdakine (hakketmese dahi :) ) sıva atmak sıvacılığın şanındandır :)
Ben de arada karşımdakini sıvıyorum yoldaşım. Sadece kendime yapsam zaten olmazdı dediğin gibi. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
işte o arada bir olan zaman diliminde aralar kaç yılda bir geliyor o kısımda netlik yok :)
Belki zamanı gelince her şeyin farkına varıp bir aydınlanma yaşayabiliriz bu konu hakkında. :) Gerçekten kritik ve önemli bir mesele olduğu su götürmez bir gerçek. :) Şunu da belirtmek isterim ki ben yoldaşlarımı her zaman korur ve sıvarım. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Belki zamanı gelince her şeyin farkına varıp bir aydınlanma yaşayabiliriz bu konu hakkında. :) Gerçekten kritik ve önemli bir mesele olduğu su götürmez bir gerçek. :) Şunu da belirtmek isterim ki ben yoldaşlarımı her zaman korur ve sıvarım. :)
son cümle can alıcı nokta işte:) orda sıvayı kendine çalmış olsanda sıvadaşlar arasındaki dayanışmayı vurgulayan muhteşem bir detaydı :) bizim gurup olarak sırtımız o yüzden yere gelmez işte , herkese malayla attığımız sıvayı yeri geldiğinde kendimize kürekle yapıştırırız :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
son cümle can alıcı nokta işte:) orda sıvayı kendine çalmış olsanda sıvadaşlar arasındaki dayanışmayı vurgulayan muhteşem bir detaydı :) bizim gurup olarak sırtımız o yüzden yere gelmez işte , herkese malayla attığımız sıvayı yeri geldiğinde kendimize kürekle yapıştırırız :)
Bu muhteşem detayın ışığında artık tekrar gizli planlar kurup olayları şekillendiren taraf olma özelliğini tekrar aktif etmeyi düşünebiliriz. :) Senin de dediğin gibi bu dayanışma ve birlik varken sırtımız yere gelmez kesinlikle. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Bu muhteşem detayın ışığında artık tekrar gizli planlar kurup olayları şekillendiren taraf olma özelliğini tekrar aktif etmeyi düşünebiliriz. :) Senin de dediğin gibi bu dayanışma ve birlik varken sırtımız yere gelmez kesinlikle. :)
fırsat bu fırsat tamda biz dayanışma içindeyken :) diyorum @MasacRE- nin şu korku tarzı huntingli dizisindede bir dayanışma içine girsekte izleyiversek olmazmıydı :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060