Milli Takımlar | Genel Yorum & Sohbet Konusu 🇹🇷 ⚽️ 🌍

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Düşük ihtimal ama bugün ki Hollanda performansından sonra şaşırmam. Unutma ki bu akşam Hollanda'dan puan çalan bizim rakip. Yani ilk maçta evimizde berabere kaldığımız takım.
Evet iş zor. 2. Olarak bitirmek bile granti değil, onunda yolu yenildiğimizde Norveç'in de yenilmiş olması. Çok kötü maç verdiğimiz zamanlar olmuştu. Onları alsak şuan son maça umut bağlanmazdı.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,297
Puanı
1,060
Evet iş zor. 2. Olarak bitirmek bile granti değil, onunda yolu yenildiğimizde Norveç'in de yenilmiş olması. Çok kötü maç verdiğimiz zamanlar olmuştu. Onları alsak şuan son maça umut bağlanmazdı.
Bizim huyumuz diken üstünde oturmaya bayılırız.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
O maçta 3 puanı cebimize indirseydik şimdi bu hesaplara gerek kalmayabilirdi.

İşte o boşa harcadığımız puanlar var ya.. onlar çok can yakıyor. Bu akşam Hollanda ve Norveç'in puan kaybetmesi sayesinde böyle bir umut diyoruz, bunu da gözardı etmeyelim.

• Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Nasıl yetmiyor? An itibariyle ikinciyiz, Karadağ'ı yenersek play off oynama hakkı elde edeceğiz.
Averaj olarak öndeyiz ancak Norveç fark atarsa geçiyor. Hollanda berabere kalmış bayağı karıştı şimdi.
------

Yahu ne heyecan yaptınız gidemeyecekler Dünya Kupası'na falan..
Hemen olumsuza bağladın bence play offa kalırız en azından
------

İşte o boşa harcadığımız puanlar var ya.. onlar çok can yakıyor. Bu akşam Hollanda ve Norveç'in puan kaybetmesi sayesinde böyle bir umut diyoruz, bunu da gözardı etmeyelim.
Aynı şekilde bu akşam onlar da olur olmadık rakiplere puan kaybetti ama ben Karadağ beraberliğine üzülüyorum resmen son dakika frikikten yedik.

Bugün milli takımda inanılmaz bir GS Avrupa rakip takım maçları balı vardı. Bu bal devam etsin biz yenilsek bile play off oynarız
Alıntı

Son düzenleme:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hemen olumsuza bağladın bence play offa kalırız en azından
Totem yapıyor @xdragxx, sakin ol. :A Gerçi dediği olursa "demiştim" der, tersi olursa "totem" der. :A Bekleyip görelim ama tabii olumsuzluğa da hazır olalım bir yandan, her an her şey olabilir çünkü. :A Bir bakarız Hollanda yenilir, biz de Karadağ'ı yenip zirvede oluruz ya da her şey ters gider ama her an her şey olabilir, aynı şu an olduğu gibi. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Totem yapıyor @xdragxx, sakin ol. :A Gerçi dediği olursa "demiştim" der, tersi olursa "totem" der. :A Bekleyip görelim ama tabii olumsuzluğa da hazır olalım bir yandan, her an her şey olabilir çünkü. :A Bir bakarız Hollanda yenilir, biz de Karadağ'ı yenip zirvede oluruz ya da her şey ters gider ama her an her şey olabilir, aynı şu an olduğu gibi. :A
Bence en olası olasılık biz Karadağ'ı yenemeyiz Hollanda yener 2. oluruz. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İbrahimoviç seri penaltı atışlarının son atışında topu dışarıya gönderir ve İsveç'in maçı kaybetmesine sebep olur... @Dosi delirip ortalığı dağıtır ve banlanır... :Z :A
Dosi banlanırsa bu kez dönünce Admin olur... Banlanmak benim için bir avantaj @Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060