Milli Takımlar | Genel Yorum & Sohbet Konusu 🇹🇷 ⚽️ 🌍

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İtalya ve Portekiz aynı eşleşmeye denk geldi. Fernando Santos denilen adam bu maçlarda takımın başında olursa Cancelo, Bernardo Silva, Dias, Jota gibi birçok elit oyuncunun yanı sıra Cristiano Ronaldo'yu 2022 Dünya Kupasında izleyemeyebiliriz... @Maskeli Fedai @MasacRE @MEnes

Bu arada ciddi ciddi FS denilen adam Portekiz'in başındayken bizim İtalya'ya rakip olmamız hiç de süpriz olmaz.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Grup A

İskoçya-Ukranya
Galler-Avusturya

Grup B

Rusya-Polonya
İsveç-Çek Cumhuriyeti

Grup C

İtalya-Kuzey Makedonya
Portekiz-Türkiye

Her dünya kupasında Güney Amerika ülkelerini bilmem ne ülkelerini desteklerken bıktım, bir kez de katılalım artık diyordum ama Şenol maalesef hayallerimizi hiç etti… Bir sonraki bahara kaldı dünya kupası hayali. 2026 senesinde umarım bu kez olacak.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şaka gibi grup olmuş. Letonya'yı yenemezsen böyle Portekiz ve İtalya gibi Dünya Kupası yarı finalinde bile istemeyeceğin takımlar çıkar karşına. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Grup A'ya ya da Grup B'ye düşseydik keşke. Grup C'de bizi çiğ çiğ yerler. Neyse, bizim Kenan Karaman'ımız var. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İtalya ve Portekiz aynı eşleşmeye denk geldi. Fernando Santos denilen adam bu maçlarda takımın başında olursa Cancelo, Bernardo Silva, Dias, Jota gibi birçok elit oyuncunun yanı sıra Cristiano Ronaldo'yu 2022 Dünya Kupasında izleyemeyebiliriz... @Maskeli Fedai @MasacRE @MEnes

Bu arada ciddi ciddi FS denilen adam Portekiz'in başındayken bizim İtalya'ya rakip olmamız hiç de süpriz olmaz.
İlginç bir durum olmuş bu eşleşmeler... Ama Portekiz'in suçu işin buraya kalması oldu... Sırbistan'ı evinde yenip 1. çıkamazsan böyle olur işte...
------

Beni beni MEnes'inizi gönderecek misiniz...
------

Şaka gibi grup olmuş. Letonya'yı yenemezsen böyle Portekiz ve İtalya gibi Dünya Kupası yarı finalinde bile istemeyeceğin takımlar çıkar karşına. :A
Portekiz ve Dünya Kupası yarı finalini yan yana yazman biraz komik olmuş doğrusu... 2. tur ötesini gördüler mi ben hatırlamıyorum... :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Düşüneceğimiz en zor ihtimal gelmiş. Avrupa kıtasında Dünya kupasına katılmak Dünya Kupası gruplarına çıkmaktan daha zor :A

Her dünya kupasında Güney Amerika ülkelerini bilmem ne ülkelerini desteklerken bıktım, bir kez de katılalım artık diyordum ama Şenol maalesef hayallerimizi hiç etti… Bir sonraki bahara kaldı dünya kupası hayali. 2026 senesinde umarım bu kez olacak.
Şenol Güneş Euro 2020 sonrası çöktü ama bu adam takımın başında iken Hollanda'yı yendin 4 atarak bu da o kadar kolay değil. Çerez dediğimiz Letonya'yı zaten yenemiyorduk ve Norveç de yenildi. Karadağ ile Hollanda berabere kaldı.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Portekiz ve Dünya Kupası yarı finalini yan yana yazman biraz komik olmuş doğrusu... 2. tur ötesini gördüler mi ben hatırlamıyorum... :A
Bak şimdi 1966 Dünya Kupası üçüncüsü hakkında ettiğin lafa bak. :A Hadi daha yakın tarih istiyorsan 2006 Dünya Kupası dördüncülüğü var. Hatta o kupada İtalya da yarı finaldeydi ve kupayı kazandı. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam