Kanal D Mehmed: Bir Cihan Fatihi - Dizi Yorumları

Ekli dosyayı görüntüle 58796
aaaa resmen @Çiğdem- lobisi çalışıyor kenanı kimlerle bir görüyor ilk bölümden hadsiz hogatha😱
Yok kazakistan'da filan gibi
Zaten bi tane avatarı vardı
Fazileti ordaki 2 taş için izliyorum,kara kaşına kara gözüne değil yani faziletin
Oooo ne güzel bir foto bu @xemrexxx
Sanırım paylaştığın en güzel paylaşım
@Yiğitt @eskici @kerem @Harunnn60

Show TV'deyken izlemiştim de ara ara yani, 4 bölümde 1. Star'da sadece finalini izledim.
Niye şaşırdın
En büyük antisiydim harem odalarından dolayı

Seninde yanı didikledikçe geçmişinin karanlık olduğu ortaya çıkıyor daha neler duyacaz bakalım

En büyük antisiydim harem odalarından dolayı

Seninde yanı didikledikçe geçmişinin karanlık olduğu ortaya çıkıyor daha neler duyacaz bakalım
Harem en güzel tarafıydı zaten, öbürü çok da tın

Bi aralar @pompy le de sihirli annem izliyorduk, sonra ben selenaya geçtim o hala orda kaldı gariban

Niye .s Ben izlediğime bin pişmanım

Seninde izlediğin ecünnü dizileri olmuştur illa, araştırır bulurum bak
2005 den sonra dram dizilerini bırakmaya basladıp 2010 gibi tamamen aksiyona yöneldim

2005 E kadar dram dizileri izliyordum ama ondan sonra eski tadını daha oluşturamadılar aşkı memnular yaprak dökümleri ortaya çıktı ben sevmedim yeni nesil dizileri

Sakın bana Aşkı Memnu'yu hala izlemediğini söyleme.

Bende dram pek sevmem ama zamanında hiç tarzım olmasa dahi Adını Feriha Koydum'u çok beğenmiştim. Geçenlerde tb yapınca buna emin oldum mesela.

Sakın bana Aşkı Memnu'yu hala izlemediğini söyleme.

Bende dram pek sevmem ama zamanında hiç tarzım olmasa dahi Adını Feriha Koydum'u çok beğenmiştim. Geçenlerde tb yapınca buna emin oldum mesela.
Aaa ne diyorsun sen ayoll Vadici olarak Aşkı Memnu ve Fatmagülün Suçu Ne tabikide baş düşman dizilerimdi