FX Legion - 2. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ahada 2x1. Bölüm :) @Çiğdem- @MasacRE-
yorumu spoiler içine almayayım bizi yarı yolda bırakan @Forumdash çarpılsın böyle izleyesi gelmesin diziyi :)

yorumu şapalım ...

kutuda bir yıl beklemiş bizim toraman, döndü mal bir dans sahnesi haricinde bir fok hatırlamıyor sonra suya soktular beygiri bişey hatırlasın diye yine nanay tabi :)
3. bölgenin bıyıklı kızları ve kutu kafalı hergelesi toramanın hafızasını canlandırmak için epey uğraştılarda bizim toramandan bir cacık olmaz :)
en son karanlık dünyasını syd aydınlattı el yordamıyla ''faruka bir vücut bul bende kurtulayım sende dedi '' :) arada bir lenny i dans sahnesinde gördük başkada bir fok yoktu:)
bu dizideki amacı hala çözemedim nereye varmaya çalışıyor belli değil :)
şu çinli zantu mantu denen bilge iyiki kelebek rüyasını görmüş ''kelebeğe giren benmiyim yoksa kelebekmi bana girdi'' diyerekten büyük bir felsefe patlatmış o gün bugündür millet zihninin bir taraflarında kelebek kovalıyor :)

2x2. Bölüm

amal farukla legion oğlanı arasındaki homo erotik dans bayağı fantastikti @Çiğdem- :)
syd in gelecek hali moruklaşmış bayağı
lenny farukun legona musallat ettiği biriymiş en son faruktan tekrar bedenini istiyordu seks yapamamış uzun süre kızcağız
legin farukla anlaştı ona yardım edecek bedenini bulma konusunda ilk iş olarak keşişi aramaya koyuldu
keşişte sanırım çekirdek çitleyip diş gıcırdatan insanların arasında
bir ara gözlüklü prof kerry nin içine kaçmıştı kız moruğu çıkarana kadar neler çekti ?:)
Yorumlarını oku 3 den devam et o bölüm işkencelerini tekrar izleme :A :A :A @MasacRE-

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa bilmem ama @Forumdash yeni diziye şuan bakamam diyor Goblini yeni bitirdi ordan yorumuna bakabilirsin :A

Haftalıklara dönmeliyiz iyice boşladık :A mesala Lucifer ile Gothamı boşladık Gölgeli dizide var ona daha başlamadın :A

2x2. Bölüm

amal farukla legion oğlanı arasındaki homo erotik dans bayağı fantastikti @Çiğdem- :)
syd in gelecek hali moruklaşmış bayağı
lenny farukun legona musallat ettiği biriymiş en son faruktan tekrar bedenini istiyordu seks yapamamış uzun süre kızcağız
legin farukla anlaştı ona yardım edecek bedenini bulma konusunda ilk iş olarak keşişi aramaya koyuldu
keşişte sanırım çekirdek çitleyip diş gıcırdatan insanların arasında
bir ara gözlüklü prof kerry nin içine kaçmıştı kız moruğu çıkarana kadar neler çekti ?:)

3. bölümü izlemedim daha, izleyince yazarım :A

evet ikinci sezondan iki bölüm izlemişim :) @MasacRE- de üçte falan takılmış sanırım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3 İzlemişim bende ama @MasacRE- 6-7 bölüm demiş ya izleyip yorumlamamış neyse 3 den oda devam edecek burada kayıtlar ne diyorsa odur :A :A :A
aynen yorumsuz bölümler izlenmemiş sayılır :)
@MasacRE- üçte kalmışsın mecburen bizimle sayıklamaya devam edeceksin :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Castle eziyeti bitince buna bakalım ama ikisini aynı anda olmaz :A Hem izlenecek dizi hazır olur :F @MasacRE-
castle eziyet değil ya nasıl anlamadın diziyi hayret :) castle da bölümleri izledikçe bir çok nokta aydınlanıyor ama legionda 10 bölüm izle ilk bölümdeki bilgilerine bir gram ek bilgi eklenmiyor :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3 İzlemişim bende ama @MasacRE- 6-7 bölüm demiş ya izleyip yorumlamamış neyse 3 den oda devam edecek burada kayıtlar ne diyorsa odur :A :A :A

aynen yorumsuz bölümler izlenmemiş sayılır :)
@MasacRE- üçte kalmışsın mecburen bizimle sayıklamaya devam edeceksin :)
Siz benim kaldığım yere ulaşınca size katılırım, izlediğim bölümleri bir daha izleyemem kusura bakmayın :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İzleyeceksin burada kayıtlar önemli :A :A :A

@destere 3.bölümü izleyince birlikte 4 den devam :A :A :A
giphy.gif

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Siz benim kaldığım yere ulaşınca size katılırım, izlediğim bölümleri bir daha izleyemem kusura bakmayın :A

İzleyeceksin burada kayıtlar önemli :A :A :A

@destere 3.bölümü izleyince birlikte 4 den devam :A :A :A

izleyeceksin masacre mecbursun :) yorumu olmayan bölüm izlenmemiş demektir bu da katı kurallarımızdan biridir , yok öyle izledim ama yormadım demek :) bizim başımız kel mi biz niye bölümlerden hiç bir fok anlamamamıza rağmen gelip burda yormaya çalışıyoruz bölümü ? :) çektiğimiz sıkıntıyı seninde çekmen şart, eziyet paylaşılarak hafifler :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
izleyeceksin masacre mecbursun :) yorumu olmayan bölüm izlenmemiş demektir bu da katı kurallarımızdan biridir , yok öyle izledim ama yormadım demek :) bizim başımız kel mi biz niye bölümlerden hiç bir fok anlamamamıza rağmen gelip burda yormaya çalışıyoruz bölümü ? :) çektiğimiz sıkıntıyı seninde çekmen şart, eziyet paylaşılarak hafifler :)
Eziyetse niye izliyoruz ya, gelin vazgeçelim bu diziden yeni diziler bulalım :A @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eziyetse niye izliyoruz ya, gelin vazgeçelim bu diziden yeni diziler bulalım :A @Çiğdem-
Aaa destere haklı ayoll izlediğini nerden bilelim :A 4 den devam edecez :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Aaa destere haklı ayoll izlediğini nerden bilelim :A 4 den devam edecez :A :A :A

başladığımız diziyi bırakamayız bize yakışmaz eziyetse eziyet dibine kadar katlanıp izleyeceğiz :)
bu arada kısa zamanda eksiklerimizi tamamlayalım:) ben ikinci bölümü izlemişim üçten başlayacağım siz üçüncü bölümü izlemişsiniz dörtten başlayacaksınız :)
@Forumdash nerde kaldı ya o da gelse kadroyu biraz toparlayacaktık:) sırf onun yüzünden kore dizilerine başlayamıyorum :)

bu arada Atypical ın ikinci sezonunu izlemem lazım güzel bir diziydi bu dizinin konusu niye açılmıyor ilk sezonu açılmışmıydı izleyen varmı? @bazinga @xemrexxx @MEnes @sokak sanati ?? varsa bir an önce konuyu açalımda izleyelim ikinci sezonunu :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
başladığımız diziyi bırakamayız bize yakışmaz eziyetse eziyet dibine kadar katlanıp izleyeceğiz :)
bu arada kısa zamanda eksiklerimizi tamamlayalım:) ben ikinci bölümü izlemişim üçten başlayacağım siz üçüncü bölümü izlemişsiniz dörtten başlayacaksınız :)
@Forumdash nerde kaldı ya o da gelse kadroyu biraz toparlayacaktık:) sırf onun yüzünden kore dizilerine başlayamıyorum :)

bu arada Atypical ın ikinci sezonunu izlemem lazım güzel bir diziydi bu dizinin konusu niye açılmıyor ilk sezonu açılmışmıydı izleyen varmı? @bazinga @xemrexxx @MEnes @sokak sanati ?? varsa bir an önce konuyu açalımda izleyelim ikinci sezonunu :)
Ayy bir dur durduğun yerde baska tuhaf dizi çıkarma başımıza bir de 2.sezona geçmiş :A

Sen 3 ü izle sonra 4 den devam ederiz kütük bey kaçamaz ona kendi silahıyla vuracaz tuhaf diziyle :A :A :A @MasacRE-