FX Legion - 2. Sezon Yorumları

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
38346.jpg

FX'in Marvel imzalı yeni fantastik dizisi 'Legion' 2.sezonuyla geri dönüyor!

Dizinin kadrosunda; Dan Stevens, Jean Smart, Mackenzie Gray, Scott Lawrence, Rachel Keller, Aubrey Plaza, Bill Irwin, Jeremie Harris gibi oyuncular yer alıyor.

Diziyle ilgili ikinci sezon yorumlarını bu başlık altından paylaşabilirsiniz...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben bunu biriktirip izlicem. İzlemesi/anlaşilması zor bi dizi oldugundan 1 hafta beklersem bişey anlaşilmiyor:A O yuzden peşpeşe izlemeli ki aklında kalsın azcık daolsa:A @Çiğdem- @destere

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben bunu biriktirip izlicem. İzlemesi/anlaşilması zor bi dizi oldugundan 1 hafta beklersem bişey anlaşilmiyor:A O yuzden peşpeşe izlemeli ki aklında kalsın azcık daolsa:A @Çiğdem- @destere
kız şu küçük küreye gönderebilir miyiz sizi de:A
Hhahah Aaa bu dizinin bölümleri üst üste ağır gelir bence :A :A :A

Haftalık izlemek lazım hele 3 bölüm üst üste izlersek yarım aklımızıda yitiririz :F @Forumdash @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x1
@Çiğdem- @Forumdash @destere evet açılışı yaptım siz de izleyin biriktirmeyin :A Yeni sezon bomba gibi. Sepet kafalı adam ve bıyıklı kızları görmeniz lazım bir an önce :A
David'in yokluğunda Summerland ekibi 3. Bölge ile anlaşmaya varmış. Birlik olup Gölge Kral'ın peşine düşmüşler. Yani en azından onlar öyle diyor arkasında ne çıkar bilmem :D Liderleri de sepet kafalı, bıyıklı kızlar aracılığıyla konuşan bir tip :A

Syd de küreyi gelecekten gelip kendisi yolladığını söyledi David'e daha doğrusu şekillerle falan çizdi ve Gölge Kral'a yardım etmesini söyledi. Var bunda bir iş gibi, neyse yakında çıkar kokusu :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x1
@Çiğdem- @Forumdash @destere evet açılışı yaptım siz de izleyin biriktirmeyin :A Yeni sezon bomba gibi. Sepet kafalı adam ve bıyıklı kızları görmeniz lazım bir an önce :A
David'in yokluğunda Summerland ekibi 3. Bölge ile anlaşmaya varmış. Birlik olup Gölge Kral'ın peşine düşmüşler. Yani en azından onlar öyle diyor arkasında ne çıkar bilmem :D Liderleri de sepet kafalı, bıyıklı kızlar aracılığıyla konuşan bir tip :A

Syd de küreyi gelecekten gelip kendisi yolladığını söyledi David'e daha doğrusu şekillerle falan çizdi ve Gölge Kral'a yardım etmesini söyledi. Var bunda bir iş gibi, neyse yakında çıkar kokusu :A
Aaa bölümü izler izlemez senin yorumunu okuyup öyle yorum yapacam belki yorum yapacak 2-3 kelime bulabilirim :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2x1

Ben biriktirip izlicem. Bi haftada olup bitenleri unuturum filan:F beyin yakan bi dizi sonuçta:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x1

izlemedim ama korkmadan spoilere açtım hayret :)
neden dersen izlerken bile anlamıyorum konuyu spoilerdanmı korkacağız? dimi @Çiğdem- @Forumdash :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
izlemedim ama korkmadan spoilere açtım hayret :)
neden dersen izlerken bile anlamıyorum konuyu spoilerdanmı korkacağız? dimi @Çiğdem- @Forumdash :)
@Çiğdem- yüzünden sıkıştım zaten:X Kore dizisini sokturdu araya. TWD fian haftalık dizilere yetişmiştim aklımı çeldi ertelettirdi :(
Yapma öyle birlikte ilerleyelim işte :D Hem üst üste izlenmez beyin yakan dizi daha kötü olursun öyle, @Çiğdem- doğru söylüyor :A
Hhaha Aaa @destere de haklı burada @MasacRE- :F Bölümü izlemeden spoiye baksa bile fark etmez zaten biz bölümü izledimiz halde bile senin spoinden yine bir şey anlamıcaz :A :A :A

@Forumdash Benimde var bölüm biriken dizilerim toparlamak lazım :A Bu @destere de haftalık dizileri Blacktan sonra diyordu şimdide Goblinden sonra diyor :F