FX Legion - 2. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ayy bir dur durduğun yerde baska tuhaf dizi çıkarma başımıza bir de 2.sezona geçmiş :A

Sen 3 ü izle sonra 4 den devam ederiz kütük bey kaçamaz ona kendi silahıyla vuracaz tuhaf diziyle :A :A :A @MasacRE-
atypcal ı çok seveceksin hogatha harika bir dizi hemde insanı yormuyor :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
başladığımız diziyi bırakamayız bize yakışmaz eziyetse eziyet dibine kadar katlanıp izleyeceğiz :)
bu arada kısa zamanda eksiklerimizi tamamlayalım:) ben ikinci bölümü izlemişim üçten başlayacağım siz üçüncü bölümü izlemişsiniz dörtten başlayacaksınız :)
@Forumdash nerde kaldı ya o da gelse kadroyu biraz toparlayacaktık:) sırf onun yüzünden kore dizilerine başlayamıyorum :)

bu arada Atypical ın ikinci sezonunu izlemem lazım güzel bir diziydi bu dizinin konusu niye açılmıyor ilk sezonu açılmışmıydı izleyen varmı? @bazinga @xemrexxx @MEnes @sokak sanati ?? varsa bir an önce konuyu açalımda izleyelim ikinci sezonunu :)

Ayy bir dur durduğun yerde baska tuhaf dizi çıkarma başımıza bir de 2.sezona geçmiş :A

Sen 3 ü izle sonra 4 den devam ederiz kütük bey kaçamaz ona kendi silahıyla vuracaz tuhaf diziyle :A :A :A @MasacRE-
Kaldığım yerden devam ederim, size eşlik ederim daha fazlası olmaz :A 2. sezonunu tamamlayayım bari 2-3 bölüm kalmıştı zaten, sonra bırakırım orada 3. sezonu izlemem artık :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kaldığım yerden devam ederim, size eşlik ederim daha fazlası olmaz :A 2. sezonunu tamamlayayım bari 2-3 bölüm kalmıştı zaten, sonra bırakırım orada 3. sezonu izlemem artık :A
izlediğin bölümlerin yorumunu yapta öyle kaldığın yere geç yorumsuz kabul etmiyoruz :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ama şöyle bişey var birde ? izlemediğini nerden bileceğiz :) çünkü nasıl olsa bizde izlediğimizden bişey anlamayacağız :)

Kütük sonucta bence bizi atlatıyor baksana hiç izlemeyelim demeye basladı neden bizi kandıramadı baktı :A :A :A @MasacRE-
Sizin izlemediğiniz bölümlerin birinde rüyaların içinde geziniyorlardı, birinde de etrafta bir inek dolaşıp duruyordu :A Tamam yeter bu kadar alın size kanıt :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sizin izlemediğiniz bölümlerin birinde rüyaların içinde geziniyorlardı, birinde de etrafta bir inek dolaşıp duruyordu :A Tamam yeter bu kadar alın size kanıt :A
yoruma bak hogatha bile senden ayrıntılı yorum yapıyor tamamen kendini kurtarma çırpınışları bunlar :)
Aaa bölümler yorumu dediği bumuymuş :F Tamam 4 den devam edeceği kanıtlandı :A :A :A @destere
bende dedim toplu yorum yaptı ? ne toplu nede dağınık yorum yapmış dördüncü bölüm yorumunu ayrıntısıyla yapmak zorunda artık :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yoruma bak hogatha bile senden ayrıntılı yorum yapıyor tamamen kendini kurtarma çırpınışları bunlar :)

bende dedim toplu yorum yaptı ? ne toplu nede dağınık yorum yapmış dördüncü bölüm yorumunu ayrıntısıyla yapmak zorunda artık :)
@MasacRE- Hiç bir şey izlememiş tahmin ettiğimiz gibi :A :A :A

Millete tuhaf dizi izlettirmek nasıl oluyor görsün ona kendi silahıyla vuralım sen 3 ü izleyince 4 den devam :Z:Z:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2x1
@Çiğdem- @Forumdash @destere evet açılışı yaptım siz de izleyin biriktirmeyin :A Yeni sezon bomba gibi. Sepet kafalı adam ve bıyıklı kızları görmeniz lazım bir an önce :A
David'in yokluğunda Summerland ekibi 3. Bölge ile anlaşmaya varmış. Birlik olup Gölge Kral'ın peşine düşmüşler. Yani en azından onlar öyle diyor arkasında ne çıkar bilmem :D Liderleri de sepet kafalı, bıyıklı kızlar aracılığıyla konuşan bir tip :A

Syd de küreyi gelecekten gelip kendisi yolladığını söyledi David'e daha doğrusu şekillerle falan çizdi ve Gölge Kral'a yardım etmesini söyledi. Var bunda bir iş gibi, neyse yakında çıkar kokusu :A
3.sezon başlamiş galiba:X Ben daha 2.sezonu izlemedim. Genel olarak nasıldı. Bitirebildin mi? @Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.sezon başlamiş galiba:X Ben daha 2.sezonu izlemedim. Genel olarak nasıldı. Bitirebildin mi? @Çiğdem
Bu diziyi destereyle bana bıraktırdı @MasacRE :F devam etmemzi engelledi bıraktırdı yanı :F dizi başlatamıyordum size diyordu ama dizi bitirtti yanı bunla bari teselli bulsun :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu diziyi destereyle bana bıraktırdı @MasacRE :F devam etmemzi engelledi bıraktırdı yanı :F dizi başlatamıyordum size diyordu ama dizi bitirtti yanı bunla bari teselli bulsun :A :A :A
destere ile Çiğdem'e göre daha fazla izlemiştim ama sezonu tamamlayamamıştım ben de :A Devam etme gibi bir niyetim de yok, Çiğdem'in pompy dizisi sözü en çok buna uyuyor bence. Diziyi yazanların çekenlerin bile bir şey anladığını zannetmiyorum :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
destere ile Çiğdem'e göre daha fazla izlemiştim ama sezonu tamamlayamamıştım ben de :A Devam etme gibi bir niyetim de yok, Çiğdem'in pompy dizisi sözü en çok buna uyuyor bence. Diziyi yazanların çekenlerin bile bir şey anladığını zannetmiyorum :A
pompy yazıyor bu diziyi diyordum :F :F :F @Forumdash

Ama kütük bizi ikna etti devam etmeyelim diye :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
izlediğin bölümlerin yorumunu yapta öyle kaldığın yere geç yorumsuz kabul etmiyoruz :)
İzlediğini nerden bilecez bu kütüğe ben güvenmiyorum :A :A :A
ama şöyle bişey var birde ? izlemediğini nerden bileceğiz :) çünkü nasıl olsa bizde izlediğimizden bişey anlamayacağız :)
Aaa bölümler yorumu dediği bumuymuş :F Tamam 4 den devam edeceği kanıtlandı :A :A :A @destere

@MasacRE- Hiç bir şey izlememiş tahmin ettiğimiz gibi :A :A :A

Millete tuhaf dizi izlettirmek nasıl oluyor görsün ona kendi silahıyla vuralım sen 3 ü izleyince 4 den devam :Z:Z:Z
bugün uğramamış baksana @MasacRE- kaçtı sanırım :)
Duygulandım :( :( :( @MasacRE @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: Forumdash