Kurtlar Vadisi VATAN Yorum&Sohbet Konusu

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Kurtlar Vadisi Gladio'dan bile kötü bir baslangic. Vadi dizi olarak devam edecekse Necati Sasmaz önce iddaali bir kadro kurmali. Bu sonuclar bunu isaret ediyor.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,713
Puanı
1,060
Ilk 3 gün izlenme sayısı; 233.708 kişi

Gerçektenmi kötü başlamış ya ben bu kadar beklemiyordum ama daha ilk 3 gün izlenir diye düşünüyorum;)

Kurtlar Vadisi Gladio'dan bile kötü bir baslangic. Vadi dizi olarak devam edecekse Necati Sasmaz önce iddaali bir kadro kurmali. Bu sonuclar bunu isaret ediyor.

Doğru söylüyorsun ya kötü başlamışız kadro pek kötü değildi bana göre;)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,528
Puanı
1,061
Kurtlar Vadisi Irak İlk 3 Gün: 1M 100B

Kurtlar Vadisi Gladio İlk 3 Gün: 270B

Kurtlar Vadisi Filistin İlk 3 Gün: 677B

Kurtlar Vadisi Vatan İlk 3 Gün: 234B

Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine İlk 3 Gün: 390B

En kötü başlangıç KV Vatan

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Kurtlar Vadisi Irak İlk 3 Gün: 1M 100B

Kurtlar Vadisi Gladio İlk 3 Gün: 270B

Kurtlar Vadisi Filistin İlk 3 Gün: 677B

Kurtlar Vadisi Vatan İlk 3 Gün: 234B

Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine İlk 3 Gün: 390B

En kötü başlangıç KV Vatan

Aga kadro yetersizligi. Serinin en iyisi KV Irak'dı zaten, Gladio'daki avantajda İskender Büyük / Musa Uzunlar başlı başına bir efsaneydi.

Ah be usta farklı proje sonuçta alaydın Gürkan Uygun'u ozaman garanti 500 bin görürdü ilk gün :)

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Aga kadro yetersizligi. Serinin en iyisi KV Irak'dı zaten, Gladio'daki avantajda İskender Büyük / Musa Uzunlar başlı başına bir efsaneydi.

Ah be usta farklı proje sonuçta alaydın Gürkan Uygun'u ozaman garanti 500 bin görürdü ilk gün :)
en önemlisi dizi yayında değil diğerlerinde hep yayındaydık herşeyde vardır bir hayır sonuçta zarar etmesin de yeter zira filistin flminde zarar etmiştik

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,236
Puanı
1,061
mesela kimin yorumu iç açıcı değil vadiyi hiç izlemeden yorum yapan hanzoların mı, yavşak fetöcülerin mi, yoksa siyasal sapıkların 15 temmuza tiyatro diyen alçakların yorumları mı zira bunları insan yerine koyan kim ?, onun haricinde zaten her film için geçerli herkes aynı değerlendirmeyi yapmaz tabi ki herkesin yorumu farklı olabilir ama kesin olan şu film gayet de izlenebilir görsel olarak da duygusal olarak da her türlü gideri var onun dışında tabi ki farkı beklentiler yapıcı eleştiriler olur bunda bir sıkıntı yok
Haftasonunda 230bin izlenmiş, eoey az

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,528
Puanı
1,061
Vatan'ın ilk 3 gün izlenme sayısı (yurt içi) 233Bin. Bu durumda 1 milyonu aşacağını ve 10 milyon TL üzerinde hasılat yapacağını görebiliriz.

Film şu anda kendini kurtarmıştır. Pana Film kar etmiştir ama her zaman söylediğimiz gibi Kurtlar Vadisi'nin hak ettiği bu değildir.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Filme gelen fanatik olmayan normal izleyici yorumlarına göre film oldukça vasat ve kötüymüş. Köy sahnesinden, köyde çatışma sahnelerinden ibaretmiş. Öyleyse İnternete düştüğünde izlemekle zamanı kaybedemem, zaman çok önemli bir şey. Şöyle adam akıllı full İstanbul'da geçen, köprüyü filan full her şeyi detaylıca gösteren bir film olsaydı hepimiz izlerdik. Kanal bile bulamayacak kadar düşük reytingli olması ve sinema filminin böyle kötü olması bazı şeylerin artık çoktan tadında bırakılmazsa yaşarken ölü duruma düşeceğini bir kez daha kanıtlıyor.

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,236
Puanı
1,061

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Filme gelen fanatik olmayan normal izleyici yorumlarına göre film oldukça vasat ve kötüymüş. Köy sahnesinden, köyde çatışma sahnelerinden ibaretmiş. Öyleyse İnternete düştüğünde izlemekle zamanı kaybedemem, zaman çok önemli bir şey. Şöyle adam akıllı full İstanbul'da geçen, köprüyü filan full her şeyi detaylıca gösteren bir film olsaydı hepimiz izlerdik. Kanal bile bulamayacak kadar düşük reytingli olması ve sinema filminin böyle kötü olması bazı şeylerin artık çoktan tadında bırakılmazsa yaşarken ölü duruma düşeceğini bir kez daha kanıtlıyor.
şimdi bakış açısı çok farklı filmin anlattığı şey bambaşka film darbe nin perde arkasını anlatıyor ve yine darbe başarılı olsaydı ne olurdu onu anatıyor reelde izleyip beğenmeyen görmedim sanal alem çok farklı bliyosun; samimiyetimle söylüyorum duygu olarak diğer filmlerinden bile daha iyi aksiyon olarak da diğerlerinden geri kalmaz efectler ve silah sesleri çok güzel ve yine fragmanda hissedebilecek vasatlık filmde kesnlikle yok . Yine başka bir projede boğazdaki istanbul da ki olaylar anlatılabilir ama bunu anlatmak kolay değil o kadar fazla unsur var ki gösterseler herkes yardıracak orası böyle değildi burada bunu göstermediniz diye cidden çok zor. Dediğim gibi filmin kurgusu zaten apayrı izleyince göreceksin. Objektif olduğumu düşünüyorum fırsatın olursa incele somut olarak konuşalım

sende gelirsen 1 milyon garanti ;)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Filmin 1 milyon barajını geçemeyeceğini söylemiştim daha önce. Yine iyi izlenmiş ben görünce şaşırdım bile.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,713
Puanı
1,060
Filmin 1 milyon barajını geçemeyeceğini söylemiştim daha önce. Yine iyi izlenmiş ben görünce şaşırdım bile.

Bende şaşırdım daha fazla izlenir diye düşünüyordum bakalım ileriki günlerde ne olacak daha ilk 3 gün umutsuzluğa düşmeyelim