Kurtlar Vadisi VATAN Yorum&Sohbet Konusu

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
durum fena yani hadi o neysede asıl raci şaşmaz nasıl yapar kardeşi olarak bunu babaannelerinin cenazesi oldu yanına girmedi abisi kaza geçirdi ziyaret etmedi

Aga ne oldu şimdi bilemiyor insan, usta bir çılgınlık yapmıştır belki o dönemlerde :A:A Sonuçta o dönemde sadece Raci Şaşmazla degil Zübeyr Şaşmaz ve 4-5 ortagıyla birlikte kavga etmiş :A:A

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
nasıl bir çılgınlık silah çekip racon mu kesmiştir yani necati şaşmaz :D :D

Olabilir hahahaha :A:A Bahadır Özdenir'in okadar zoruna gitmiş yani zaten Eşkıya'nın yönetiminde Zübeyr Şaşmaz'da var usta hepsine karşı tek başına kaldı. Elindeki efsane kadroyuda zaten Cahit yolladı çıkarttı senaryosu ile diziden

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,713
Puanı
1,060
Bugün twitter'dan Necati Şaşmaz'ın röportaj'ından 2-3 kesit paylastım engelledi :) İnstagramdan Necati/Raci Şaşmaz ve Bahadır'ın fotografı vardı onu paylastım engelledi digerleride foto ve yazıdan :A:A

Allah allah neden bu kadar rahatsız olmuş anlamıyorum böyle bir durum olmasını hiç beklemezdim ya

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Yorumlar pek iç açıcı olmadığı için anlık izlemeyi düşünmüyorum :A
mesela kimin yorumu iç açıcı değil vadiyi hiç izlemeden yorum yapan hanzoların mı, yavşak fetöcülerin mi, yoksa siyasal sapıkların 15 temmuza tiyatro diyen alçakların yorumları mı zira bunları insan yerine koyan kim ?, onun haricinde zaten her film için geçerli herkes aynı değerlendirmeyi yapmaz tabi ki herkesin yorumu farklı olabilir ama kesin olan şu film gayet de izlenebilir görsel olarak da duygusal olarak da her türlü gideri var onun dışında tabi ki farkı beklentiler yapıcı eleştiriler olur bunda bir sıkıntı yok

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Ilk 3 gün izlenme sayısı; 233.708 kişi