Kurtlar Vadisi VATAN Yorum&Sohbet Konusu

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,696
Puanı
1,061
Anca kendinizi kandırın Gladio bile ilk hafta daha fazla izlenmiş. 1 milyon dedim ama 500-600 bini zor görür, ben Serdar Akar'dan dolayı fena değil demiştim ama giden arkadaşlarım yerden yere vuruyorlar.

5 milyondan fazla izlenir diyen @takas agamın da görüşlerini ayrıca merak ediyorum :A

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,588
Puanı
280
kurtlar vadisi
Anca kendinizi kandırın Gladio bile ilk hafta daha fazla izlenmiş. 1 milyon dedim ama 500-600 bini zor görür, ben Serdar Akar'dan dolayı fena değil demiştim ama giden arkadaşlarım yerden yere vuruyorlar.

5 milyondan fazla izlenir diyen @takas agamın da görüşlerini ayrıca merak ediyorum :A
kurtlar vadisine sallamaktan başka işin yok mu herşeye muhalefet bırak vadiseverler eleştirecek ise eleştirsin mesela benim eleştirdiğim konu necati şaşmazın yıldız usta tiyatro kökenli tanınmış kısaca meşhur isimlerle fazla çalışmamasıdır

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,696
Puanı
1,061
kurtlar vadisi

kurtlar vadisine sallamaktan başka işin yok mu herşeye muhalefet bırak vadiseverler eleştirecek ise eleştirsin mesela benim eleştirdiğim konu necati şaşmazın yıldız usta tiyatro kökenli tanınmış kısaca meşhur isimlerle fazla çalışmamasıdır
Şuanda izlediğin, oyuncuların doğaçlama oynadığı şeyi Kurtlar Vadisi efsanesi olarak mı görüyorsun? Ben daha başka hiçbir şey demiyorum fanatizm gözünüzü köreltmiş :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Bu filmdeki sosyal mesajlar anlatılan vatan sevgisi bu cesaretle bu kadar dogru ve onemli tespitleri soylebilme ile bu iyi niyetleri bile herşeye bedel daha iyisini bu konuyu işleyerek yapacak varsa onuda destekleriz teknik olarak eleştirilecek sahneker illaki varda ben bunu o duygu patlamasından sonra niye yapayım yada bunları söylemekle birkaç sahneyle film kotü mü olacak kendilerini herşeyi biliyo sanan ama aslında bi halt bilmeyen zevata aciyorum

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,588
Puanı
280
Bu filmdeki sosyal mesajlar anlatılan vatan sevgisi bu cesaretle bu kadar dogru ve onemli tespitleri soylebilme ile bu iyi niyetleri bile herşeye bedel daha iyisini bu konuyu işleyerek yapacak varsa onuda destekleriz teknik olarak eleştirilecek sahneker illaki varda ben bunu o duygu patlamasından sonra niye yapayım yada bunları söylemekle birkaç sahneyle film kotü mü olacak kendilerini herşeyi biliyo sanan ama aslında bi halt bilmeyen zevata aciyorum
aynen herşey sanat sanatçılık değil manevi yönden de bakıyoruz ne sanatçılar gördük sanatçı olmuşlar ama ADAM olamamışlar yani bizimkisi fanatiklik değil duygusallık

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Şuanda izlediğin, oyuncuların doğaçlama oynadığı şeyi Kurtlar Vadisi efsanesi olarak mı görüyorsun? Ben daha başka hiçbir şey demiyorum fanatizm gözünüzü köreltmiş :D

Dediklerinde haklı olabilirsin belki ama, söyleme ve eleştiri tarzın sanki amatör bir film çekilmiş onu eleştiriyorsun. Gladio bile diyorsun fakat Gladio senaryosu ve filmdeki karakteriyle ( İskender Büyük ) tarihe geçecek bir filmdi.

Kurtlar Vadisi Vatan 'da aynı şekilde olayları anlatım tarzı ile efsane olacak bir film ama ne yazıkki bu şekil muhteşem bir filmi yetersiz kadro ve yetersiz mekan ile anlattılar ona yanıyorum.

Her film için olumlu, olumsuz eleştiriler olur bunlara saygı duymalıyız ama eleştiride yapıyorsak sevenlerini yada sevmeyenlerini'de göz önünde bulundurarak düzgün bir biçimde söylemeliyiz

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,696
Puanı
1,061
Dediklerinde haklı olabilirsin belki ama, söyleme ve eleştiri tarzın sanki amatör bir film çekilmiş onu eleştiriyorsun. Gladio bile diyorsun fakat Gladio senaryosu ve filmdeki karakteriyle ( İskender Büyük ) tarihe geçecek bir filmdi.

Kurtlar Vadisi Vatan 'da aynı şekilde olayları anlatım tarzı ile efsane olacak bir film ama ne yazıkki bu şekil muhteşem bir filmi yetersiz kadro ve yetersiz mekan ile anlattılar ona yanıyorum.

Her film için olumlu, olumsuz eleştiriler olur bunlara saygı duymalıyız ama eleştiride yapıyorsak sevenlerini yada sevmeyenlerini'de göz önünde bulundurarak düzgün bir biçimde söylemeliyiz
Yüksek seyirci sayısına ulaşacak bir filmin sağlam bir olay örgüsü, güçlü oyuncu kadrosu ve iyi bir görsel kalitesinin olması lazım. Görsel kalite bakımından birkaç göze batan yer dışında neredeyse hiçbir sorun yoktu, ama elimizde oyuncu kadrosu ve senaryo yok problem burada.

Kurtlar Vadisi Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi serisi, Necati Şaşmaz'ın ya en iyisini yapması lazım ya da efsane olarak bırakması lazım(dı). Son 3 sezondaki rezaletten sonra filmde de aynısı olunca en yüksek perdeden eleştiri yapmak gerekiyor ki belki görüp nerede hata yaptıklarını anlarlar. Ortada kaliteli bir yapım olsaydı milyonlarca hayranı olan dizi 2 yıldır kanalsız kalmazdı umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir :)

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059

yav şurda 3-5 kişi övse sende o yorumları okusan sen de översin 3-5 kişi kötülese sende kötülersin la ne olduğun belli değil kabına göre şekil alıyorsun görüşlerim bunlar

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,588
Puanı
280
ahmet yenilmezi çabuk harcadılar dizide mesela polat ile dialoğu olmadan öldürdüp çıkardılar girmesiyle çıkması bir oldu diziden :D :D

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
ahmet yenilmezi çabuk harcadılar dizide mesela polat ile dialoğu olmadan öldürdüp çıkardılar girmesiyle çıkması bir oldu diziden :D :D
aynen çok iyi oyuncuydu potansiyeli olabilecek bir karakteri yok yere öldürdüler gerçi kimler ölmedi ki boşuna
eğer senaryo bazında sıkıntı yaşıyorsan iş karakterlere kalır mesela 11.sezonda 15 reytingler alınmasının sebeplerinden biri kara ve pusattır ama bütün önemli isimleri öldürürsen elde bişey kalmaz senaryoda sağlam olmayınca izleyecek bişey kalmaz o yüzden cahit ölsün diyenler bişeyden anlamıyor elimizde kalan 2-3 karakterden biri o da ölürse kim kalacak

ne sen