Kurtlar Vadisi VATAN Yorum&Sohbet Konusu

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
fazla cıvıklık iyi değildir şu smileyi sevmiyorum
Aga 2. Turu bitirdim arkadaşlardan birisi ara sıra vadiyi izler diğeri hiç izlemez ikiside beğendi ikiside güzeldi dedi :-) gerçek hayatta şaşma yok biz de bazıları gibi boş yapmıyoruz bizzat yaşarak söyluyoruz tabi piyasada klavye delikanlısı çok

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Sevdirmesini biliriz :A

Alışsan iyi olur, Fav10'un re3smi smileyi bu çünkü. :A Önceden :D idi, artık onun devri geçti. Tıpkı BAZI şeylerin devri geçtiği gibi. :A
fazla cıvıklığı sevmem o smileyi kullanan biri vardı sık sık ne hale geldiğini hepimiz gördük senin de sonun öyle olur bu gidişle

Aga 2. Turu bitirdim arkadaşlardan birisi ara sıra vadiyi izler diğeri hiç izlemez ikiside beğendi ikiside güzeldi dedi :-) gerçek hayatta şaşma yok biz de bazıları gibi boş yapmıyoruz bizzat yaşarak söyluyoruz tabi piyasada klavye delikanlısı çok
aga onlar klavyede bile delikanlı olamaz yav boş boş konuşurlar anca
bende bu hafta 2. turu atacam film şu şartlarda 1 milyonu geçse yeter

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,236
Puanı
1,061
fazla cıvıklığı sevmem o smileyi kullanan biri vardı sık sık ne hale geldiğini hepimiz gördük senin de sonun öyle olur bu gidişle
Maskeli Fedai'yi mi kast ediyosun? :D

Maskeli Fedai'yi mi kast ediyosun? :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,236
Puanı
1,061
Ben kendi yoluma gidiyorum, o ya da başkasını kast ediyorsan o kendi yolunda gidiyor. "Sonun" dediğin kavramın senin için kötü olması onun için kötü olduğu anlamına gelmez, benim sonumun da kötü olacağı anlamına gelmez, dünyada 7 milyarlar insan var, bir o kadar da çeşit var. Zaten artık ciddiyet takınmam gereken bir yer de yok eskiden olduğu gibi, Vadi gibi. Hepsi uçtu gitti kayboldu, ben de kendi yolumda gidiyorum. :D