Kurtlar Vadisi VATAN Yorum&Sohbet Konusu

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Dedigim gibi aga 3 salonda oynuyodu önumde bi grup genc vardi 10 kisi kadar mesela onlar 21:00 e aldilar benim salonda da 100 kişi vardı
Maşallah 100 kişi iyi yarın ve pazar günü fena costuracaz o zaman şimdiden böyleyse bende yarın akacam

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,586
Puanı
280
filmde yoktu ama yinede soruyorum sizce hangisi daha iyi defne samyeli(zeynep) mi sinem öztürk uslu(deniz komutan) mı ?

Son düzenleme:

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,528
Puanı
1,061
filmde yoktu ama yinede soruyorum sizce hangisi daha iyi denfe samyeli(zeynep) mi sinem öztürk uslu(deniz komutan) mı ?
Kesinlikle Deniz Öztürk

İnşallah dizide de görürüz Sinem Uslu'yu. Defneyi postalayıp Sinemi alsınlar. En azından eline silah yakışıyor kadının

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
filmde yoktu ama yinede soruyorum sizce hangisi daha iyi denfe samyeli(zeynep) mi sinem öztürk uslu(deniz komutan) mı ?

Tabikide Sinem Öztürk, Defne samyeli gitsin haber sunsun. Allah aşkına şu videodaki saçmalıga bakarmısınız geçen 360'daki tekrarları izlerken utandım dedim bu nasıl Vadi'de oynar. Savcı Leyla'ya bile müthiş yakışıyordu silah.

Silahı neredeyse yere dogru tutacak full makyaj Allah affetsin nefret ediyorum bu kadından oyunculuk vs sıfır sıfır. @-KADİR--

Zaten Necati Şaşmaz yol verecek gibi duruyor inşallah. Filmin Fragman galasında trip atıyordu beni neden almadın diye usta cevabı vermişti " Belki yeni dizide " diye orda suratı asılmıştı zaten . Yalakalık yapmaya çalışıyor işte kendi çapında

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Fılm muhteşem olmuş ; herkes gitsin izlesin aksiyonu duygusu kurgusu gerçekten güzel verilen mesajlar çok önemli yönetmen serdar akar çok iyi iş çıkartmış süresi az geldi çol çabuk bitti fragmanın vaad ettiğinden çok daha iyiydi Necati Şaşmaz bence yine rüşdünü ispatladı şahane bi film çekmiş daha iyisi olabilir miydi ? olabilirdi. Film iyi mi? Kesinlikle iyi.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Filme giden arkadaşlar bahsetmediniz kaçırdınız galiba bi süpriz vardı ya da anlayamadınız :D ben spoiler vermryeyim filmde necati şaşmaz bir şekilde yer almış bakın polat alemdar deģil izleyin spoiler içinde yazın

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Filme giden arkadaşlar bahsetmediniz kaçırdınız galiba bi süpriz vardı ya da anlayamadınız :D ben spoiler vermryeyim filmde necati şaşmaz bir şekilde yer almış bakın polat alemdar deģil izleyin spoiler içinde yazın

Aynende söylemek istemedim :D Çok güzel bir sahnede hemde

Son düzenleme:

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Aga onu okudum ya müthiş bi süpriz olmuş bugün akiyoruz bizde vadiye

Sabah 9 da usta 360 tv ye çıkacaktı tamamını bulan olursa bekliyoruz

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,528
Puanı
1,061
Aga sen nerdeydin zira salonda 2 kisi olmasi sebebiyle soruyom :d: @Polat Şaşmaz salon nasildi
Yer yoktu. Saat 21de gittim akşam 2 seansta da yer bulamadım gece 22'yi beklemek durumunda kaldım. Gecenin 3.seansi olmasına rağmen bizim salonda tıklım tıklımdı yer yoktu.

19.30'a da akşam dersek gecenin 4.seansıymış

Son düzenleme: