Kurtlar Vadisi Pusu 296.Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
O mekanda kumar oynatılıp sonra da Pusat'ı harcarlarsa dizi benim için biter. Allah rahmet eylesin.
böyle bişey yok ya yemin ediyorum yok bu kadar sevilen bir adamı neden şeref yoksunu yapıp öldürürsünüz ki neden ulan neden neden

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ya yazıklar olsun hepinize buna müsade eden kendimden çok sevdiğim Necati Şaşmaz a da yazıklar olsun başka bişey demiyorum

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
vadi senaristleride iyice fb gibi oldu gökhan ı caner i bırakıyor hadi bunda sorun yok yerine gelecekler onlar kadar katkı sağlayamayacak pusat ölebilir ama yerini doldurmak şartıyla öyle bir ortamm var mı yok zaten seyircinin sevdiği karekterler çok azalmış ne diye öldürürler

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
böyle bişey yok ya yemin ediyorum yok bu kadar sevilen bir adamı neden şeref yoksunu yapıp öldürürsünüz ki neden ulan neden neden
Adamın zerre itibarı kalmadı. Aslan Akbey tarifesi açıyorlar. Böl-Parçala-Yönet taktiği vardır önemli bir savaş stratejisidir. Vadi'de bu İtibarını Zedele-Öldür-Arkasından Salla olarak mükemmel bir şekilde uygulanıyor. Ama sebebi yok. Bu adam ne yaptı sette kavga mi çıkardı ben anlamıyorum yani oturup dinlerim sabaha kadar sebebini yeminle..

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
vadi senaristleride iyice fb gibi oldu gökhan ı caner i bırakıyor hadi bunda sorun yok yerine gelecekler onlar kadar katkı sağlayamayacak pusat ölebilir ama yerini doldurmak şartıyla öyle bir ortamm var mı yok zaten seyircinin sevdiği karekterler çok azalmış ne diye öldürürler
aga böyle bişey olamaz ölümün bile bir şerefi olur pusat gibi bir karakteri şuan için öldürmek intihardır hadi öldürdün mü bu şekil öldürmek şerefsizliktir mekanda kumar oynatıp adamı öldürecekler resmen karakterin içine ediyolar yazık günah bitirin daha iyi
birde bölüm sonu fragman çıkarıyolar reziller

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
eğer pusat ı kötüleyerek çıkartıyorlarsa görkem sevindik in ters bir hareketi olmuştur haklı taraf kim onu bizim bilmemiz mümkün değil
bizi ilgilendiren kısmı ise bu iş vadi için kötü oldu

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
aga böyle bişey olamaz ölümün bile bir şerefi olur pusat gibi bir karakteri şuan için öldürmek intihardır hadi öldürdün mü bu şekil öldürmek şerefsizliktir mekanda kumar oynatıp adamı öldürecekler resmen karakterin içine ediyolar yazık günah bitirin daha iyi
birde bölüm sonu fragman çıkarıyolar reziller
Aynısını mematiye selvi üzerinden yapmadılar mı

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Adamın zerre itibarı kalmadı. Aslan Akbey tarifesi açıyorlar. Böl-Parçala-Yönet taktiği vardır önemli bir savaş stratejisidir. Vadi'de bu İtibarını Zedele-Öldür-Arkasından Salla olarak mükemmel bir şekilde uygulanıyor. Ama sebebi yok. Bu adam ne yaptı sette kavga mi çıkardı ben anlamıyorum yani oturup dinlerim sabaha kadar sebebini yeminle..
aga isterse herkese ana avrat küfretsin bizler ilgilendirmiyor artık özel hayatlarını diziye karıştırmasınlar ne olduğu umrumuzda değil bu karakter bu hale getirilemez herkese aynısını yapıyolar ulan çapsızlar bunun zararını çekende yine vadi oluyor o kadar önemli karakter öldü neredeyse hiçbirinden faydalanamadık abdülhey gibi vadi efsanesi ölüyor adı bile geçmiyor banane ulan sizin şahsi meselelerinizden işinizle özel hayatınızı ayırın adam gibi yapıyorsanız yapın sen şahsa kızdın diye karaktere de kızmış oluyorsun pusatta da durum öyle mi sanmam ama bu kepazeliğin açıklaması dahi olamaz

Aynısını mematiye selvi üzerinden yapmadılar mı
abi mematiyi de tnt sezonu ayağa düşürdüler zaten abdülheyi yok saydılar şimdi pusata da aynı işlem uygulanıyor yazık bu seyirciye yazık yapamıyorsanız bırakın kardeşim bu işi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
İzlemeden vadi bitmiştir diye yorumlayamalım bence hemen bitirdiniz diziyi ya