Kurtlar Vadisi Pusu 296.Bölüm Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
ya abla bi ton tüyo var hepsinde tilki pusat kapışmasında pusatın öleceği söyleniyor setten adamlar pusat ölecek diyor dahası mı var adamın kalemini kırmışlar işte

Tüyolar çoğu zaman çıkmıyor ben yinede izlemeden yorumlamayalım diyorum

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Şuanda sadece son sahneyi açtım ve seyirciyi şaşırtacak son sahnenin menemen olduğunu gördüm. Cahit ne çekip bu senaryoyu yazıyor hayretler içerisindeyim. Pusat öldükten sonra Vadinin yeni bölümleri benim için biter. Kimse kusura bakmasın Polat yoluna Cahit ve Yusuf ile devam edecekse biz yokuz.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Şuanda sadece son sahneyi açtım ve seyirciyi şaşırtacak son sahnenin menemen olduğunu gördüm. Cahit ne çekip bu senaryoyu yazıyor hayretler içerisindeyim. Pusat öldükten sonra Vadinin yeni bölümleri benim için biter. Kimse kusura bakmasın Polat yoluna Cahit ve Yusuf ile devam edecekse biz yokuz.
ulan aga taktın cahite ne cahiti senaryoyu cahit mi yazıyor buna inanacak kadar safmısın
ne takıntıymış arkadaş cahit diye diye öleceksiniz senaryoyu yazanlar diğer çapsızlar cahit ne zaman senaryo yazıyor ne zaman oynuyor saçmalamayın
her neyse konuya dönelim sezon finalinde kim ölüyor duyum var mı

Tüyolar çoğu zaman çıkmıyor ben yinede izlemeden yorumlamayalım diyorum
abla kesin olan kaynaklar veriyor bu tüyoları adamlar setten bilgi veriyor pusatın resmini paylaşıp bakalım orda ne kadar oturabilecek diye resim paylaşmış adamlar bunun anlamı nedir

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
ulan aga taktın cahite ne cahiti senaryoyu cahit mi yazıyor buna inanacak kadar safmısın
ne takıntıymış arkadaş cahit diye diye öleceksiniz senaryoyu yazanlar diğer çapsızlar cahit ne zaman senaryo yazıyor ne zaman oynuyor saçmalamayın

abla kesin olan kaynaklar veriyor bu tüyoları adamlar setten bilgi veriyor pusatın resmini paylaşıp bakalım orda ne kadar oturabilecek diye resim paylaşmış adamlar bunun anlamı nedir

facedemi paylaşmışlar bunu ben izlemeden yorum yapmıcam valla

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061

Aga sen milletin dediğine bakma yan karakterlerin önemli kısmını Cahit yazıyor. Akif de zamanında Pana Yazım Grubundaydı ama hiç tepki görmüyordu. Benim kızgınlığım seyircinin isteklerinin tam tersi işlerin yapılması. Geçen sezon Timur biraz parlamaya başladı hemen öldürdüler şimdi de Pusat takdir toplamaya başladı fişi çekiliyor. Düğünde başta Polat ve Cahit olmak üzere herkes ölsün dizi de burada bitsin yeter artık her hafta bu kadar sinir stresi kaldıramıyorum ben.