Kurtlar Vadisi Pusu 255. Bölüm Fragmanı

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,682
Puanı
1,061
abi abartıyorsunuz çakır kim ya ne çakır ı ; polat olmadan çakır bir hiç
Çakır kim dedin mi orada duracan aga. Çakır'a Vadicilerden birisi laf söyleyemez.

Çakır kumarhanenin sahibiyken Polat Çakır'ın yancısıydı oradan bugünlere geldi. Eğer Çakır'ın kayınbabası Laz Ziya Polat'a göstermelik nişan takmasaydı ortada Polat falan kalmazdı.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Çakır kim dedin mi orada duracan aga. Çakır'a Vadicilerden birisi laf söyleyemez. Çakır kumarhanenin sahibiyken Polat Çakır'ın yancısıydı oradan bugünlere geldi.
sizin ettiklerinizden sonra ben istediğimi söylerim aga kusura bakma; sen gidip polat alemdar varken çakır a oy verirsen vadi efsanesi çakır dersen ; ben de sorarım çakır kim be? siz yorulmayın ben söyleyeyim basit bir tetikçi

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
sizin ettiklerinizden sonra ben istediğimi söylerim aga kusura bakma; sen gidip polat alemdar varken çakır a oy verirsen vadi efsanesi çakır dersen ; ben de sorarım çakır kim be? siz yorulmayın ben söyleyeyim basit bir tetikçi
İmzamı atarım aga. Çakır efsanedir ama Polat Alemdar ondan daha efsanedir. Senin görüşünü destekleyen bir sahne

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Cok sukur bugun taburcu oldu.bobrekte uyum sagladi ve calismaya basladi;)
çok sevindim bu habere geçmiş olsun diyorum tekrardan

Ulan yuru git:))))))))) bu kadar vefasiz olma ;)))))
vefasızlıkla alakası yok ki bunun canım oktay bey bu dizide
olmamalıydı yoksa çakır efsanemiz unutmayız onu

şunuda demek isterim ben çakır 2 sezon vadide oynadı polat karakteri
10 sezondur var vadiyi vadi yapanlardan biridir polat çakırla karşı karşıya gelemez
bile

Son düzenleme: