Kurtlar Vadisi Pusu 255. Bölüm Fragmanı

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Çakır süper oyuncu lakin bir polat alemdar değil. Evet çakır rolünü çok iyi yaptı ancak polat bunu 12 yıla yaydı şu an için çakır olsa aynı etkiyi gösterebilir miydi? Şahsen bence zor gösterirdi ama yinede iki oyuncunun karşılaştırılmasını yanlış buluyorum sonuçta çakırın olduğu bölümlerde bile ne polat ne de çakır birbirinden üstün değildi veya birini ezip diğerini övmuyorlardı.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Çakır süper oyuncu lakin bir polat alemdar değil. Evet çakır rolünü çok iyi yaptı ancak polat bunu 12 yıla yaydı şu an için çakır olsa aynı etkiyi gösterebilir miydi? Şahsen bence zor gösterirdi ama yinede iki oyuncunun karşılaştırılmasını yanlış buluyorum sonuçta çakırın olduğu bölümlerde bile ne polat ne de çakır birbirinden üstün değildi veya birini ezip diğerini övmuyorlardı.
Bir oyuncuyu överken ötekini yerin dibine sokmamalıyız. Bana göre de Polat önde ama Çakır'da az buz bir oyuncu değil. O yüzden kıyaslamayı gereksiz buluyorum. Beyaz Karanfil gibi ilk bölüme bakarım, beğenmezsem izlemem.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bir oyuncuyu överken ötekini yerin dibine sokmamalıyız. Bana göre de Polat önde ama Çakır'da az buz bir oyuncu değil. O yüzden kıyaslamayı gereksiz buluyorum. Beyaz Karanfil gibi ilk bölüme bakarım, beğenmezsem izlemem.
İzlersin izlemezsin o beni ilgilendirmiyor. Lakin çakır polatın karşılaştırılmasını hatalı buluyorum sonuçta ikisi de birbirinden iyi oyuncular ancak ben polatı tek geçerim. Vadiyi ayakta tutan oyuncu polat alemdardır çakır değil bunu görmek lazım. Ayrıca oyuncuyu yerin dibine sokmak gibi bir derdim yok lakin dediğim gibi daha çok beğendiğim oyuncunun da hakkını veririm.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Çakır kim dedin mi orada duracan aga. Çakır'a Vadicilerden birisi laf söyleyemez.

Çakır kumarhanenin sahibiyken Polat Çakır'ın yancısıydı oradan bugünlere geldi. Eğer Çakır'ın kayınbabası Laz Ziya Polat'a göstermelik nişan takmasaydı ortada Polat falan kalmazdı.
çakır nasıl istanbulun sefiri oldu? polat sayesinde çakır nasıl adam oldu polat sayesinde
çakır kimdi konseyin tetikçisi polat kimdi devlet tarafından özel olarak yetiştirilip mafyanın içine sızdırılmış tam bir profesyonel
vadiyi izlemişsin izlemişsinde aga tam anlamışmısın sanmıyorum pek
koskoca devlet çakırın yanına koymaz ahmetin yanına koyar oraya girer buraya girer polat alemdar ama öyle ama böyle mafyayı bitirecekti konseyi çökertecekti
hee birde polat namı diğer canpolat olmasa çakır çoktan mefta olmuştu biliyon demi korcan çay bahçesini önünde çakırı deliş deşik edeceklerdi

şimdi bunları söyledim diye çakırı sevmiyorum anlamına asla gelemez çakırı benim kadar seven yoktur varsa da sayısı çok çok azdır süleyman çakır gelmiş geçmiş en büyük en efsane en fenomen karakterlerin başında gelir o bizim efsanemiz unutulmazz asla
ama polat alemdar bir karakter değil markadır vadimizi sırtlayan 12 yıldır vadiyi zirvede tutan polat alemdardır bu kurtlar vadisinin her zaman 1 numarasıdır kurtlar vadisi demek polat alemdar demektir bu 15 ocak 2003 ten an itibariyle 16 nisan 2015 e kadar böyledir böyle de devam edecektir