Kurtlar Vadisi Pusu 255. Bölüm Fragmanı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İŞİD, Ürdünlü pilotu yakmıştı Akif'in sahnesi onu hatırlattı. :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Senaryo yine hoş görünmüyor ama PA show yeter ^^

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu arada bir sonraki hafta 23 Nisan olduğu için dizinin yeni bölümü yayınlanmayacak. Bu da şu demek oluyor 3 ay sonra ilk defa ara vermiş oluyoruz. Daha sonra sezon finaline kadar arasız devam. :)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Bu arada bir sonraki hafta 23 Nisan olduğu için dizinin yeni bölümü yayınlanmayacak. Bu da şu demek oluyor 3 ay sonra ilk defa ara vermiş oluyoruz. Daha sonra sezon finaline kadar arasız devam. :)
Ara versinler tabii ya biraz dinlensinler bu sene ara konusunda en sikintisiz sezonlardan biri oldu :)

---Tapatalk---

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
fragman süper olmuş aksiyon show var yürü be ustaaaaaaa

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ara versinler tabii ya biraz dinlensinler bu sene ara konusunda en sikintisiz sezonlardan biri oldu :)

---Tapatalk---
Senaryo açısından söylüyorsan bir faydası olmaz. Sonuçta en az 4 kişiden oluşan bir senaryo grubu yazıyor diziyi. Tek kişi olupta 130 dakikalık dizileri yazan senaristlerde var. Ara vermenin şöyle bir faydası oluyordu bize; bölüm süreleri 120 dakikaya çıkıp daha iyi reytingler alabiliyorduk. Yoksa dizinin heyecanı açısıdan bir farklılık olacağını düşünmüyorum. :)

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Usta yine sahalarda yine süper bir bölüm geliyor

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Senaryo açısından söylüyorsan bir faydası olmaz. Sonuçta en az 4 kişiden oluşan bir senaryo grubu yazıyor diziyi. Tek kişi olupta 130 dakikalık dizileri yazan senaristlerde var. Ara vermenin şöyle bir faydası oluyordu bize; bölüm süreleri 120 dakikaya çıkıp daha iyi reytingler alabiliyorduk. Yoksa dizinin heyecanı açısıdan bir farklılık olacağını düşünmüyorum. :)
Yok aga orasini biliyoruz. Bu sene de sezonu kurtarmak için yaziliyor senaryo söyle düzgün uzun bir senaryo yok ki şöyle İskender sezonu gibi. Tapinakcilar için calisan İskender gibi bir adam getirseler.Tapinakcilar arka plana Polatin yanina Yasinle Erhani ver Cahit de var. Yasine Memati karakterinin kopyasini yükle al sana 2-3 senelik senaryo. Tilki var hazirda karaktere zarar vermeden bu is yapılabilir. Bizim simdi ki senaristler bu isi yapabilir mi bilmiyorum. Akif ve arkadaslarinin da cikmasi lazim artik yeter

---Tapatalk---

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yok aga orasini biliyoruz. Bu sene de sezonu kurtarmak için yaziliyor senaryo söyle düzgün uzun bir senaryo yok ki şöyle İskender sezonu gibi. Tapinakcilar için calisan İskender gibi bir adam getirseler.Tapinakcilar arka plana Polatin yanina Yasinle Erhani ver Cahit de var. Yasine Memati karakterinin kopyasini yükle al sana 2-3 senelik senaryo. Tilki var hazirda karaktere zarar vermeden bu is yapılabilir. Bizim simdi ki senaristler bu isi yapabilir mi bilmiyorum.

---Tapatalk---
Yapamazlar. Bu zamanda da olacak iş değil. Sezon sonunu bekleyip senarist değişikliğine gidilmeli. Gelecek olan senaristler yeni bir hikaye oluşturmalı. :)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Yapamazlar. Bu zamanda da olacak iş değil. Sezon sonunu bekleyip senarist değişikliğine gidilmeli. Gelecek olan senaristler yeni bir hikaye oluşturmalı. :)
İnşallah. Gecen sezon o kadar dil döktük kendimizi yirttik yarisini onlardan göremedik İnşallah bu yazda yatmazlar

---Tapatalk---

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
vadinin gidişatından son derece memnunum süper karakterler ve olaylar var elde ofise de geçtik mi offf diyorum :D

ona şüphemiz yok aga :D
Aga bizim forumu takip ediyorlar bilgin olsun bir onerin falan varsa burada dile getir onlar dusunup karar veriyorlar geçen bölüm ki müzikler ile ilgili bir yorumum vardi sagolsunlar ayarlamislar

---Tapatalk---

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çok bomboş tuhaf bölümler izledikten sonra yüce masejte gelmesiyle 2-3 hafta sonunda bir heyecan yakalamıstık ama sonra dizi 250.bölümde sinyal veriyordu bariz çok hatalarıyla tekrar bozulucam uyarısı yapıyordu ve 251 252 253 bölümleri yine senaristlerin cıvıltıp tuhaf bölümleri sıraladıklarını gördük sonra geçen ahfta 254.bölüm yorum yapmaktan özellikle kaçındım çünkü herkesin beğendiği gibi harika bir bölüm değildi kendi adıma konuşuyorum vadinin bu seviyelerini tatmin edici buup bu seviyeye oleyy diyecek kadar ben daha okadar düşmedim fragmanda tilki raskoln ve yüce masejte heyecan veriyordu bölümdede tilki rskoln dısında birşey olmadı ama tilki raskoln olayınıda doğru kullanamadılar pusatı çok severim aşığıyım ama miranında ölmesiyle olayı pusat tilki düşmanlğına getiricekler iş raskolndanda çıkıcak tilki andrei polatın en büyük düşmanıyken rus konseyine meydan okuyorken polatın adamlarını öldürüyorken pusat 8-9yaslarında bir çocuktu ben pusat tilki düşmanlığını kabul etmem bölümde tek ilgi çekici kısım tilki olayıydı onuda pusatla bağlayarak batırdılar miranın ölmesiyle iş raskolnondanda çıkıcak pusatı tilkiye yapıcaklar elinizde 1 tane koz var senaristler onuda yanlıs harcadılar ayol koyun fragmana polat tilki sahnesini bakın 10 reytingi nasıl alıyoruz :-):-)
254.bölümde bir işe yarayan kısımda yüce masejteydi oda ölerek zaten batırdılar yanı bölümde tilki ve yüce masejte dısında hiçbirşey yoktu onlarıda doğru kullanamadılar evet tuhaf saçma bölümler gibi değildi ama 254.bölüm yine düşük bir bölümdü

bu bölüm 255 bölüm fragmanda tek çekici görünen kısım polat operasyonu onun dısında yine senaryo yok gibi görünüyor ve yine ellerinde olan tek kozuda harcayacaklar polat operasyon kozunu cahit olayıyla bitirmişler cahit ölüyomu gerçekten çok heyecanlı zaten ortada senaryo yok ellerindekı kozlarıda harcıyorlar ama bir bakalı bu bölüm bari umarım beğenirim bir izleyeyim önce:-):-):-)