Kurtlar Vadisi Pusu 255. Bölüm Fragmanı

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,523
Puanı
1,061
hahah benim hislerim kuvvetlidir biliyorsun abişkom belkide cahitis evmiyorum hepsi numara nabzımızı ölçmek için belkide cahiti kötülerken cahitle yan yana oturmus kahve içerek ayzıyorsun şuan yanında bile olabilirsin ben artık emin değilim insan önce abisine dikkat etmeli bence
:A:A:A
Belki sende kiz değilsin erkeksin ajan olarak girdin aramiza bizi teker teker götürmek için nereden bilicez :F

---Tapatalk---

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
hahah benim hislerim kuvvetlidir biliyorsun abişkom belkide cahiti sevmiyorum hepsi numara nabzımızı ölçmek için belkide cahiti kötülerken cahitle yan yana oturmus kahve içerek yazıyorsun şuan yanında bile olabilirsin ben artık emin değilim insan önce abisine dikkat etmeli bence
Guzel fantazi:)))) bu forumds komplo teorisyenligi bulasici galiba :)))))

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
hahah benim hislerim kuvvetlidir biliyorsun abişkom belkide cahiti sevmiyorum hepsi numara nabzımızı ölçmek için belkide cahiti kötülerken cahitle yan yana oturmus kahve içerek yazıyorsun şuan yanında bile olabilirsin ben artık emin değilim insan önce abisine dikkat etmeli bence
Çiğdem kesinlikle öyle bir şey yok ben @china_shangai abi ile kahve içmedim ;);)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
@papuleoo nerede ikamet ediyorsun.kardesim. Yazin istanbulda oturan kardeslerimle oturup kahve yda cay icmek isterim @takas ne dersin kardesim

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,523
Puanı
1,061
Abdullah aga :) ne olacak sonuçta isim sanki devlet sırrı söylemesende olur gibisinden ))
Ben geldiğimde kendimi Mustafa olarak tanitmistim :D Annem epey korkuttu tehlikeli diye bende korkudan tüm bilgileri saptirmistim ondan dedim :D Adim Mustafaydi Yasim 23 du :D Vadici değildim falan :D Gerçekleri @Fks14 e soylemistim ilk :D

---Tapatalk---

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
@papuleoo nerede ikamet ediyorsun.kardesim. Yazin istanbulda oturan kardeslerimle oturup kahve yda cay icmek isterim @takas ne dersin kardesim
Abi ben normalde beyazida yakın yerde kalıyorum. Lakin okul bitince memlekete giderim. Eğer kısmet olur ve erken gelirseniz görüşüp konuşuruz tabii sizede uyarsa.

Forum İstatistikleri

Konular
170,509
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin