Kurtlar Vadisi Pusu 255. Bölüm Fragmanı

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
çok bomboş tuhaf bölümler izledikten sonra yüce masejte gelmesiyle 2-3 hafta sonunda bir heyecan yakalamıstık ama sonra dizi 250.bölümde sinyal veriyordu bariz çok hatalarıyla tekrar bozulucam uyarısı yapıyordu ve 251 252 253 bölümleri yine senaristlerin cıvıltıp tuhaf bölümleri sıraladıklarını gördük sonra geçen ahfta 254.bölüm yorum yapmaktan özellikle kaçındım çünkü herkesin beğendiği gibi harika bir bölüm değildi kendi adıma konuşuyorum vadinin bu seviyelerini tatmin edici buup bu seviyeye oleyy diyecek kadar ben daha okadar düşmedim fragmanda tilki raskoln ve yüce masejte heyecan veriyordu bölümdede tilki rskoln dısında birşey olmadı ama tilki raskoln olayınıda doğru kullanamadılar pusatı çok severim aşığıyım ama miranında ölmesiyle olayı pusat tilki düşmanlğına getiricekler iş raskolndanda çıkıcak tilki andrei polatın en büyük düşmanıyken rus konseyine meydan okuyorken polatın adamlarını öldürüyorken pusat 8-9yaslarında bir çocuktu ben pusat tilki düşmanlığını kabul etmem bölümde tek ilgi çekici kısım tilki olayıydı onuda pusatla bağlayarak batırdılar miranın ölmesiyle iş raskolnondanda çıkıcak pusatı tilkiye yapıcaklar elinizde 1 tane koz var senaristler onuda yanlıs harcadılar ayol koyun fragmana polat tilki sahnesini bakın 10 reytingi nasıl alıyoruz :-):-)
254.bölümde bir işe yarayan kısımda yüce masejteydi oda ölerek zaten batırdılar yanı bölümde tilki ve yüce masejte dısında hiçbirşey yoktu onlarıda doğru kullanamadılar evet tuhaf saçma bölümler gibi değildi ama 254.bölüm yine düşük bir bölümdü

bu bölüm 255 bölüm fragmanda tek çekici görünen kısım polat operasyonu onun dısında yine senaryo yok gibi görünüyor ve yine ellerinde olan tek kozuda harcayacaklar polat operasyon kozunu cahit olayıyla bitirmişler cahit ölüyomu gerçekten çok heyecanlı zaten ortada senaryo yok ellerindekı kozlarıda harcıyorlar ama bir bakalı bu bölüm bari umarım beğenirim bir izleyeyim önce:-):-):-)
kız döktürmüşsün bence son 3 bölüm iyi bölümler izliyoruz

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız döktürmüşsün bence son 3 bölüm iyi bölümler izliyoruz
dizi 250 bölümde sinyal verdi 251 252 253 vadi olmayan bölümler
izledik 254.bölümde düşük seviyeydi gerekçelerini anlattım bu bölümdede birşey yok senaryo yok ellerindekı kozlarıda kullanamıyorlar
yüce masejteyle 2-3 bölüm ağzımıza bal çaldılar son 5 bölümdür yine başa döndük allah kolaylık versin bana :F:F:F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
dizi 250 bölümde sinyal verdi 251 252 253 vadi olmayan bölümler
izledik 254.bölümde düşük seviyeydi gerekçelerini anlattım bu bölümdede birşey yok senaryo yok ellerindekı kozlarıda kullanamıyorlar
yüce masejteyle 2-3 bölüm ağzımıza bal çaldılar son 5 bölümdür yine başa döndük allah kolaylık versin bana :F:F:F
katılmıyorum canım konular bence gayet güzel gidiyor senaryo olmaz olurmu
var çok güzel kullanıyorlar bence tabii ;)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Aga bizim forumu takip ediyorlar bilgin olsun bir onerin falan varsa burada dile getir onlar dusunup karar veriyorlar geçen bölüm ki müzikler ile ilgili bir yorumum vardi sagolsunlar ayarlamislar

---Tapatalk---
kesin takip ediyolardır :D la olm kendini avutma işleri güçleri yok burayı mı okuyacaklar :D
hee okuyasalarda aynen devam çok memnunum vadi süper

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Fragman bence uzun bir aradan sonra güzel olmuş. Lakin bölümün içeriğinin sadece fragmandaki çatışma sahneleriyle sınırlanmaması gerekir eğer öyle olursa yine gereksiz sahne çok olacak. Ancak ellerinde bu kadar malzeme varken bunu başarmak çok büyük bir başarı. Mesela tilki polat olabilir yada tilki raskoln da olabilir en kötüsü sagir yasin çatışmaları olabilir ama akif sahneleri olmasın ben kendi açımdan söylüyorum akif sahnelerini izlerken sıkılıyorum. Ayrıca cahitin deşifre olmasından sonra adama nasıl bir senaryo yapacaklarını bence senaristler bile bir türlü bulamadı ve adama öylesine senaryo yazıyorlar.

Her şeye ve olumsuzluğa rağmen iyi bir bölüm bekliyorum inşallah öyle de olur zaten POLAT ın sahalara inmesi bunu gösteriyor.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Fragman bence uzun bir aradan sonra güzel olmuş. Lakin bölümün içeriğinin sadece fragmandaki çatışma sahneleriyle sınırlanmaması gerekir eğer öyle olursa yine gereksiz sahne çok olacak. Ancak ellerinde bu kadar malzeme varken bunu başarmak çok büyük bir başarı. Mesela tilki polat olabilir yada tilki raskoln da olabilir en kötüsü sagir yasin çatışmaları olabilir ama akif sahneleri olmasın ben kendi açımdan söylüyorum akif sahnelerini izlerken sıkılıyorum. Ayrıca cahitin deşifre olmasından sonra adama nasıl bir senaryo yapacaklarını bence senaristler bile bir türlü bulamadı ve adama öylesine senaryo yazıyorlar.

Her şeye ve olumsuzluğa rağmen iyi bir bölüm bekliyorum inşallah öyle de olur zaten POLAT ın sahalara inmesi bunu gösteriyor.
aga cahit artık polatın yanında o konuda belirsizlik olduğunu sanmıyorum eskisi gibi polata çok yakın

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,523
Puanı
1,061
kesin takip ediyolardır :D la olm kendini avutma işleri güçleri yok burayı mı okuyacaklar :D
hee okuyasalarda aynen devam çok memnunum vadi süper
Vadi forumunu takip ediyorlarsa burayi haydi haydi takip ediyorlardır @lale1 mesela set calisaniymis @china_shangai abi iyi bilir sete cagirmislardi abiyi sanirim

---Tapatalk---

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
aga cahit artık polatın yanında o konuda belirsizlik olduğunu sanmıyorum eskisi gibi polata çok yakın
Aga o anlamda söylemedim. Demek istediğim polatın yanında cahite nasıl bir rol verecekler sonuçta polatı küçük kesinlikle gösteremezler hadi diyelim cahiti küçük göstersinler ama onuda kaç sezondur çok şişirdiler şimdi bir an da nasıl bir şey yaparlar bence işin ucu açık değil.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Aga o anlamda söylemedim. Demek istediğim polatın yanında cahite nasıl bir rol verecekler sonuçta polatı küçük kesinlikle gösteremezler hadi diyelim cahiti küçük göstersinler ama onuda kaç sezondur çok şişirdiler şimdi bir an da nasıl bir şey yaparlar bence işin ucu açık değil.
aga cahit polatın sağ kolu olarak devam edecek bi sorun olmaz polat varken şişiremezler onu :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,523
Puanı
1,061
Vadi forumunu takip ediyorlarsa burayi haydi haydi takip ediyorlardır @lale1 mesela set calisaniymis @china_shangai abi iyi bilir sete cagirmislardi abiyi sanirim

---Tapatalk---

aga amma safsın ya şaka yapmıştı abi :D ne orayı takip ederler ne burayı adamların işleri başından aşkın

La olm sen geriden geliyorsun :))))) o şakaydı ;))))

:F:F:Fabi hatlar karıştı galiba

abi baya geride kalmış çd :kiki:
Ben ne yapayim ya en basindan beri o kadar yazdim saka mi yapiyosunuz diye siz cevap vermediniz :D Bu konu tekrar gündeme gelsin diye bende böyle bir şey dedim istediğimi de aldim :A Demekki sakaymis :A

---Tapatalk---

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bak bu iyi bir fikirmis :))))) tuttum bunu ;)))
hahah benim hislerim kuvvetlidir biliyorsun abişkom belkide cahiti sevmiyorum hepsi numara nabzımızı ölçmek için belkide cahiti kötülerken cahitle yan yana oturmus kahve içerek yazıyorsun şuan yanında bile olabilirsin ben artık emin değilim insan önce abisine dikkat etmeli bence
:A:A:A

Forum İstatistikleri

Konular
170,508
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin