Kullanıcı Adı - Tavsiye & Tartışma Konusu

Yoo tam aksine değiştirmek istedigimi söyledim kendisine o da git istediğini yap dedi
------

Merhaba ayarlar kısmından talepte bulunabilirsin kendin.

Böyle demişti bana
Anlamına baktım ı değil i ile bitiyormuş bu kelime ama tamam onayladım. Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim. Sıkıldım artık senelerdir :A. Alışırlar bi süre sonra :A
------

Beni nasıl tanımazsın be asık surat :A

Beni nasıl tanımazsın be melooo

Söylesen Firdevs Yöreoğlu gibi sğızın mı yamulur :A :A :A

Teşekkür ederim :Z :Z
------

Yoo sen bana bu huysuzluğunla bi de emir mi veriyorsun seni uyarlama Halit Argun kılıklı :A :A
------

Yoo sen bana bu huysuzluğunla bi de emir mi veriyorsun seni uyarlama Halit Argun kılıklı :A :A
Hiç sorma ya😃

İsim değiştirmek isteyenlere konulara katılım, mesaj yazma kotası olsun 🤣🤣🤣🤣

@Carpe Diem ve bilemediğim Münzevi(Seyfullah galiba) hayırlı olsun ☺️
Evet benim Erinç abi son kez değiştirdim bitti artık
------

Anlamına baktım ı değil i ile bitiyormuş bu kelime ama tamam onayladım. Hayırlı olsun.
Şekilli nickle yaptım ismi o yüzden düz yapmak istemedim 😁 teşekkürler onay için

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Evet benim Erinç abi son kez değiştirdim bitti artık
------

Şekilli nickle yaptım ismi o yüzden düz yapmak istemedim 😁 teşekkürler onay için
Seni nasıl etiketleyeceğiz? Sen kendin nasıl giriş yapabileceksin başka cihazda vs? Sıra dışı karakterli ayarlayanlar pişman olup sorun yaşıyorlar, düz harfe dönüştür bence. :)

Seni nasıl etiketleyeceğiz? Sen kendin nasıl giriş yapabileceksin başka cihazda vs? Sıra dışı karakterli ayarlayanlar pişman olup sorun yaşıyorlar, düz harfe dönüştür bence. :)
İşte sırf bu durumlar için onay vermeye çekiniyorum :A
Bir ara foruma girmeyi istemiyordu ve bize sürekli etiket listesinden çıkarın diyordu. Belkide amacı bu :bilmem:
Öyle olduğunu farketmemişim.

İşte sırf bu durumlar için onay vermeye çekiniyorum :A
Bir ara foruma girmeyi istemiyordu ve bize sürekli etiket listesinden çıkarın diyordu. Belkide amacı bu :bilmem:
Önceleri girmek istemiyordum ama artık öyle bişeyim yok
------

İki cihazda girişim mevcut bilgisayar ve telefonda başka da bişey yok zaten

Önceleri girmek istemiyordum ama artık öyle bişeyim yok
------

İki cihazda girişim mevcut bilgisayar ve telefonda başka da bişey yok zaten
Al instaya bir yerlere kopyala bari. Çıkış durumu olursa zorlanacaksın yoksa :A
Ayrıca biz artık seni etiket edemeyiz. Olmuyor çünkü. Bildirimlerin azalır baya.

Tamam oy vereyim bi yere gittiğim yok ayrıca 😁
------

Oy vermek için girdim az önce fakat cevap için kapanmış sanırım geç kaldım 😪
Yeni turlar geldi oraya oy kullan. Çeyrek final yazıyor
------

Konulara baktım da önüme gelmedi ya etiket olmadığımi biliyorum konular arasında yok
Ana sayfadan bula bilirsin. Kocaman 2023 yazıyor kırmızı etikette :A

@Dosi , bu arkadaş ne saçma bir nick adı bulmuş etiketleyemiyorum. Müzayede misin nesin ? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
@Dosi , bu arkadaş ne saçma bir nick adı bulmuş etiketleyemiyorum. Müzayede misin nesin ? :A
Bambaşka olan mesajını Edit edip beni etiket etmişsin. Bu şekilde bildirim gelmediğini bu konudan açıklamıştık örnek kısmında :A :

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam