Kullanıcı Adı - Tavsiye & Tartışma Konusu

@Dosi , bu arkadaş ne saçma bir nick adı bulmuş etiketleyemiyorum. Müzayede misin nesin ? :A
Benden mi bahsediyorsun etiket yapamıyorum dediğin 😄
------

@Dosi , bu arkadaş ne saçma bir nick adı bulmuş etiketleyemiyorum. Müzayede misin nesin ? :A
------

------

Öyleyse eğer @ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ ismi kopyala kolayı var 😉

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Yine etiketlenmesi oldukça zor bir kullanıcı adı. @tolgab al kopyala öyle eklersin top10 sonuçlarına :A

@☪️HolyDemon666

@bazinga @The_Erinch @12.Adam
pardon anlamadım şakamı şimdi bu yeni üye olmak böyle bir şeye sebep oluyor
Ryan Reynolds Reaction GIF

Yok “yeni üye” olayı değil, üstünüze alınmayın,kullanıcı adınızdaki bayrak etiket etmeyi zorlaştırdığı için şarkı listesinden sorumlu arkadaşa yardımcı oldum.

@ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ ile farkı yok :A
Bak ya beni karıştirmasa olmazdı yine karıştırdi beni aldı ya listeye daha ne istiyorsun ayıp ayıp Zeyno ablanın adaşı 😄😄

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
zamanla çözeceğim forumu şu anda ( tabiri caiz) çok fazla frazsız kaldım
Bence işe, Tanışma bölümünden başlayabilirsiniz 😊 Hoşgeldiniz.
------

Yine etiketlenmesi oldukça zor bir kullanıcı adı. @tolgab al kopyala öyle eklersin top10 sonuçlarına :A

@☪️HolyDemon666

@bazinga @The_Erinch @12.Adam
Bayrak olmasa değişik bir isim olacakmış 😁😁 Asla copy paste olmadan etiket edilmeyen Seyfullahdan sonra zor olacak 🙃😊🙃

------

Bayrak olmasa değişik bir isim olacakmış 😁😁 Asla copy paste olmadan etiket edilmeyen Seyfullahdan sonra zor olacak 🙃😊🙃
5878826_1466c[1].gif
5878826_1466c[1].gif

------